YouTube võimaldab sisuloojatel müüa tasulisi koolitusvideoid

2
YouTube võimaldab sisuloojatel müüa tasulisi koolitusvideoid

Kuna sellised platvormid nagu Skillshare ja Masterclass on saanud tugeva aluse, on veebivideokoolituste turg olemas. See on selle tagaküljel YouTube on otsustanud liikuda tasulise koolituse turule.

Loomulikult on platvormil juba saadaval kümneid (kui mitte sadu) tuhandeid õppevideoid. Kuid need on tasuta ja teenivad loojale raha ainult siis, kui kanal on monetiseeritud. Sel juhul saavad kvalifitseeritud sisuloojad YouTube’i platvormil tasulisi kursusi turundada.

Järgmisel aastal saavad kvalifitseeritud sisuloojad hakata pakkuma tasuta või tasulisi kursusi, et pakkuda vaatajatele põhjalikku ja struktureeritud õppekogemust. Vaatajad, kes otsustavad kursuse osta, saavad vaadata videot reklaamideta ja esitada seda taustal. Kursused jõuavad esmalt USA-sse ja Lõuna-Koreasse beetaversioonis, enne kui need laienevad rohkematesse riikidesse.

Siinkohal on oluline märkida, et see on mõeldud üksikasjalikuks õppimiseks, mitte “Bluetooth-kõrvaklappide sidumise” tüüpi juhisteks. Kursustel reklaame ei kuvata, kuna need on tasulised, ja YouTube võtab platvormi pakkumiseks ülaosast veidi kreemi.

See on osa kasvavast YouTube’i kasutuskogemusest. ja kuigi see mõjutab teisi platvorme, tundub see YouTube’i meeskonna nutikas äritegevus.

sarnased postitused

Leave a Reply