WhatsApp võtab kasutusele üksikasjalikud privaatsuskontrollid

3
WhatsApp võtab kasutusele üksikasjalikud privaatsuskontrollid

Suurepärane uudis neile, kes soovivad omada suuremat kontrolli selle üle, kes näevad teie olekut WhatsAppis. Meta omanduses olev ettevõte on turule jõudmas uued privaatsuskontrollid.

🔒 Teie privaatsuse täiendavaks kaitsmiseks veebis võtame kasutusele uued privaatsuskontrolli seaded. 🔒 ​​Nüüd saate valida, kes teie kontaktiloendist näevad teie profiilifotot, teavet ja olekut Viimati nähtud. Lisateabe saamiseks järgige seda linki: https://t.co/UGMCx2n70h

See on eelmiste muudatuste laiendus, mis võimaldab teil teatud kontaktide eest oma võrguolekut peita. Nüüd saavad kasutajad kontaktipõhiselt valida, kas nad näevad teie profiilipilti, biograafiat ja võrguolekut.

Kohandage oma privaatsusseadeid, et määrata, kes teie teavet näevad. Saate määrata oma viimati nähtud, profiilifoto, teabe või oleku järgmistele valikutele.

  • Kõik: teie viimati nähtud, profiilifoto, teave või olek on saadaval kõigile WhatsAppi kasutajatele.
    Minu kontaktid: teie viimati nähtud, profiilifoto, teave või olek on teie kontaktidele saadaval ainult teie aadressiraamatust.
  • Minu kontaktid välja arvatud…: teie viimati nähtud, profiilifoto, teave või olek on teie aadressiraamatus olevatele kontaktidele saadaval, välja arvatud need, mille te välistate.
  • Mitte keegi: teie viimati nähtud, profiilifoto, teave või olek pole kellelegi saadaval.

Uute seadete juurde pääsemiseks avage lihtsalt rakenduse seaded -> konto -> privaatsus, et kohandada seadeid terviklikult või üksikute kontaktide jaoks. Kuigi see on WhatsAppi jaoks suur samm edasi privaatsuse osas, jääb see siiski mõnele konkurendile maha.

Leave a Reply