Weekend Warrior: Final Fantasy XIV võrgus: uus “Starter Guide Series” uutele mängijatele

4
Weekend Warrior: Final Fantasy XIV võrgus: uus “Starter Guide Series” uutele mängijatele

Kui te veel ei teadnud, on Final Fantasy XIV AAA MMORPG, mille väljastas Square Enix 2013. aastal ja mis on aktiivsete mängijate arvu põhjal 3 populaarseima MMO hulgas. Mäng on tuntud oma helde tasuta prooviperioodi poolest, mis võimaldab uutel mängijatel kogeda mitte ainult põhimänge, vaid ka auhinnatud Heavenswardi laiendust. Mänguajal ei ole piiranguid, kuid mängijad ei saa 60. tasemele jõudes edasi areneda ning Stardijuhendi seeria teiste laienduste uurimiseks on vaja tellimusi. Me räägime umbes 100 tunnist mänguajast ilma kõrvalülesannete või täiendava sisuga tegelemata.

Stardijuhendi sari

Kohtute oma mentori Mayraga „Starter Guide Series” raames, et õppida mõningaid näpunäiteid ja nippe Eorzea valdkonnaga tutvumiseks. Videojuhend koosneb sissejuhatusest ja kuuest episoodist näpunäidete jaoks alates tegelaskuju loomisest, ülesannete süsteemist, vangikongi preemiatest kuni oma peo loomiseni ja palju muud.

Siin on iga Mayra juhitud episoodi üksikasjad:

  • Episood 1: siit algab seiklus. Mayra töötab virtuaalse mängija Kazi mentorina, et tutvustada tegelaskuju loomist ja seda, kuidas teha esimesi samme Eorzea vallas. Sellest videost saate teada mängu kaardisüsteemi ja ülesannete tüüpide kohta ning veenduge, et te ei eksiks mängukogemusele keskendudes.
  • 2. jagu: Mayra tutvustab, kuidas Kaz kohtab oma esimest FATE-t (Full Active Time Event) ja kuidas saab erinevaid klasse avada, kui Kaz jõuab 10. tasemele.
  • Episood 3: selles osas viiakse Kaz algajate saali ja tutvustatakse parteivõitlusega. Samuti on oluline inventuuri korraldamine ja soovitusliku varustuse funktsiooni tundmine.
  • 4. jagu: aeg kiireks testiks! Esimese koopasse lahendamiseks peab Kaz Mayraga koostööd tegema, et moodustada kerge pidu ja mõista, kuidas jagatakse meeskonnaliikmetele vangikoopasse auhindu.
  • 5. jagu: Kaz seisab silmitsi oma esimese eepilise bossivõitlusega enda parteiga. Tunnustades oma pädevust, värbab Kaz üks kolmest Eorzea suurettevõttest ja avab 20. tasemel omaenda Chocobo kinnituse.
  • Episood 6: Siiani on Kaz kogunud piisavalt teavet ja oskusi, et alustada oma teekonda FF14 maailmas. Tõeline seiklus on alles alanud…

Klõpsake seda link et vaadata ametlikult kanalilt täielikku “Algusjuhendi seeriat”.

sarnased postitused

Leave a Reply