Värvilised, Androidi rakendused muudavad mängu e-paberi tahvelarvutite jaoks

0
Värvilised, Androidi rakendused muudavad mängu e-paberi tahvelarvutite jaoks

On möödunud 15 aastat sellest, kui Amazon esitles esimest Kindle’i, tutvustades paljudele lugejatele elektroonilise paberi (e-tindi) tehnoloogia eeliseid, sealhulgas pikka aku kasutusaega ja suurepärast loetavust päikesevalguses.

Aastate jooksul näidikud paranesid, kuid neil ilmnesid siiski puudused, nagu ekraanikujutised, kus ekraani heledates osades on näha eelmise ekraanipildi heledat versiooni, ja häirivad värskendused, mille puhul ekraan vilgub enne eemaldatava pildi näitamist. kummitus. Tehnoloogia läbis ka värvilise tee.

Kaks hiljuti välja antud e-paberi tahvelarvutit lahendavad neid probleeme, pakkudes mitut režiimi kontrasti ja ekraani värskenduskiiruse haldamiseks, karbist väljas olevat Google Play ühilduvust, pliiatsi tuge ja uusimat E Inki värvitehnoloogiat nn. Kaleido Plus.

Nova Air C: ülim digitaalne märkmik

Nova Air C pärineb Onyx Boxist, mis pakub tööstusharu kõige laiemat valikut e-lugereid ja e-paberitahvelarvuteid – isegi kui jätta välja ainult Hiina tooted.

Onyx Boxi portfelli suurus on vahemikus 6-13,3 tolli ja sisaldab kahte E Ink-põhist monitori Mira kaubamärgi all. Selle tooted demonstreerivad pidevalt läbimõeldud disaini, atraktiivset pakendit ja nutikalt kujundatud tarvikuid.

Näiteks pakub Onyx Boox oma 10,3-tollistele seadmetele klaviatuurifooliot, mis on tänapäeval kõige lähedasem tõelisele E Ink sülearvutile (toode, mida ettevõte 2017. aasta messil välja tõi, kuid tühistati). Sellel on ka kate, mis lisab e-lugemisrakenduste jaoks lehekülje pööramise nupud. Tõepoolest, üks Android-põhiste e-pabertahvelarvutite eelistest on see, et need pakuvad Kindle’i ekraani esteetikat, võimaldades samal ajal valida paljude digitaalsete raamatupoodide hulgast.

Kui enamik e-paberi tahvelarvutite ettevõtteid ei ole veel värvitooteid tarninud, on Nova Air C Onyx Boxi teine ​​​​tulnuk, mis sisaldab täiustatud värvide ja halltoonide ühtlust.

Nova Air C e-luger (pildi krediit: Onyx Boox)


Sarnaselt teistele Onyx Boxi toodetele on Nova Air C liides tähistatud funktsioonide vahekaartidega, mis kuvatakse vaikimisi ekraanist vasakul. Need käivitavad vähemkasuliku poe, mis on täis üldkasutatavaid teoseid, ja raamatukogu nende korraldamiseks, lihtsa failihalduri ja erakordselt täisfunktsionaalsusega märkmete tegemise rakenduse.

Töötades toote peenikese nupuvaba pliiatsiga, toetab rakendus mitut lehe suurust, lehtede ja kihtide lisamist ja kustutamist, piltide, kujundite ja salvestiste sisestamist, tasuta pilvesünkroonimist kuni 5 GB ja kahte käsitsi kirjutamise meetodit. tekst. Samuti saate seadistada mitu pastakat ja pintslit ning valida kolme erineva kustutamisrežiimi vahel.

Rakenduste jaotis sisaldab rakenduste poodi, mis pakub mõningaid Internetist pärit põhiteadmisi. Seade toetab aga kõiki Google Play ja Androidi stiilis navigeerimisvõimalusi, sealhulgas juurdepääsu seadetele ja märguannetele alla pühkimisalalt; Funktsioonidele Back, Home ja App Switch pääseb juurde, libistades ekraani allosas vastavalt vasakult, keskelt ja paremalt üles.

Valikuliselt kuvab teiste rakendusliideste kohal hõljuv ring – sarnaselt Androidi ekraanisalvestusrakenduste kasutatavatele – juhtnupud selliste funktsioonide jaoks nagu rakenduste vahetamine, ekraanipildi tegemine ja väljalülitamine.

Kokkuvõttes on Nova Air C segu parimast, mida E Ink pakub: ülivõrdes märkmete tegemise rakendus neile, kes otsivad alternatiivi Androidi rakendustele, nagu Nebo või Noteshelf, ja juurdepääsu paljudele Google’i rakendustele. Google Play kaudu – seda kõike kerges, kena lisavarustusega pakendis.

Bigme Inknote värv: E-Paper Power

Onyx Boox ei ole ainus müüja, kes toob värvi varem ühevärvilistele tahvlitele, kasutades E Ink ja sarnaseid tehnoloogiaid, nagu Digital Electronic Slurry (DES). Viimast on seni kasutatud Reinkstone’i ja minisülearvutite müüja Topjoy ühekordsetes ühisrahastatud toodetes; mõlemal on olnud pikk tarneviivitus võrreldes 2021. aasta novembri esialgsete eesmärkidega.

Kuigi väljakujunenud müüja Bigme on samuti ühisrahastuse teed valinud Inknote Color seadeon see kasutanud sama Kaleido Plus värvitehnoloogiat, mida kasutati Nova Air C puhul. Tõepoolest, toote liides on väga sarnane Onyx Boxi ja teiste e-paberiga tahvelarvutite liidesega, sisaldades isegi valikulist ujuvat navigeerimisnuppu ja lukustuskuva illustratsiooni sama stiil.

https://www.youtube.com/watch?v=Ch3acnCEen4

Pärast käivitamist kuvatakse teile vasakul sarnane ikoonide riiul, mis sisaldab koosolekute kirjeid, võrguühenduseta raamatuid ja salvestusruumi. Bigme pakub aga rohkem kohandamisvõimalusi, sealhulgas võimalust Androidi rakendusi sinna dokkida. See on eriti kasulik, arvestades, et ettevõte ei ole (veel) rakendanud Androidi rakenduste tähestikulist järjestust nagu Onyx Boox.

Bigme tegi toote disaini osas koostööd ettevõttega Good e-Reader – e-paberiseadmete kohta uudiste ja arvustuste pakkuja ning veebipood, mis müüb paljusid, mida USA-s on raske leida.

Nagu märgib Good e-Readeri sisukas ülevaade, on Inknote Color esimene värviline E Ink toode, millel on A5-suuruses ekraan. Suurem suurus muudab selle sobivamaks sellise sisu jaoks nagu veebilehed, ajakirjad, noodid ja koomiksid, samuti PDF-ide lugemiseks ja märkuste tegemiseks.

Sarnaselt teistele suurtele E Ink-põhistele seadmetele, nagu Kobo Elipsa, on Inknote Coloril suhteliselt õhuke raam, välja arvatud eriti lai vasakpoolses veeris.

Bigme Inknote värviline e-tinditahvel

Bigme Inknote Color e-tindi tahvelarvuti (pildi krediit: Bigme)


Lisaks värvidele pakub tahvelarvuti riistvarafunktsioone, mida on sellise toote puhul harva või üldse varem nähtud. Need sisaldavad:

  • 5 MP esi- ja 8 MP tagakaamerad, mida saab kasutada kiireks profiilifoto tegemiseks või dokumendi skannimiseks integreeritud OCR-iga, mis töötab hästi;
  • suur (kuid liiga lihtne tahtmatult lahti saada) kolme nupuga aktiivpliiats, erinevalt Onyx Boxi nupuvabast versioonist;
  • Miracasti-põhine ekraaniülekandmine – suurepärane funktsioon, kui soovite jäädvustada mõnda videot, mis E Ink ekraani üle koormaks; ja
  • sõrmejäljelugeja – kuigi selle seadistamiseks on vaja Bigme Cloudi kontot.

Inknote Color taaselustab ka microSD-pesa, mille müüja toetus on vähenenud, ja see toetab 4G Interneti-juurdepääsu, kuid mitte USA-s

Selle kategooria tehniline ringkäik Bigme Inknote Color on mõeldud neile, kes soovivad saada suurimat saadaolevat värvilist E Ink tahvelarvutit, eelkõige selleks, et tarbida ja teha märkusi sisu, mis on liigutatud läbi Androidi rakenduste ning mille tuvastavad seadme pildi- ja helitekstituvastusrakendused.

E-paberist tahvelarvutid on teinud suuri edusamme sellistes valdkondades nagu värskendussagedus ja värvide tugi. Kuid nende suuremad konkurendid sellistest ettevõtetest nagu Apple, Lenovo ja Samsung on teinud edusamme e-paberi magusate kohtade osas, nagu päevavalguses loetavus ja pikem aku kasutusiga, säilitades samal ajal suuri eeliseid värvide taasesitamisel.


Seega on e-paberist tahvelarvutid paremini optimeeritud pikaks lugemiseks, märkmete tegemiseks või märkuste tegemiseks, võrreldes populaarsete meediumikesksete tegevustega, nagu mängude mängimine ja videote vaatamine. Sellised tooted nagu Inknote Color ja Nova Air C ei suuda iPadi nende ülesannete täitmisel peaaegu üldse välja pakkuda.

Kuid tänu Google Play toele ja täiustatud värvilugudele võimaldavad need seadmed rohkem tungida sellistesse rakendustesse nagu e-post, veebisirvimine ja sõnumside – see tähendab, kui soovite loobuda nende lubadusest pakkuda vähem segavat kogemust.

Rubini ülevaade: Sherpa 100. seeria elektripangad

Goal Zero oli Yeti kaubamärgi all müüdavate suure võimsusega, vahelduvvoolu pistikupesadega kaasaskantavate toiteseadmete teerajaja. Need olid käepärased rakenduste jaoks alates telkimisest kuni avariitoiteni. Kuid selle väiksemad tooted, mida müüakse Sherpa kaubamärgi all, aitasid USB-põhise laadimismassi hulgas vähem silma paista.

Alates esimestest Sherpa toodetest oleme näinud kaasaskantavasse energiaruumi sisenemas nimetute kaubamärkide tulva. Lisaks on suure võimsusega toiteallikaga USB-C pakkunud mitmekülgsemat ja populaarsemat laadimisstandardit.

Vastuseks Goal Zero uusim 95 kWh Sherpa jõupangad100PD, mis annab USB-C toiteallika kaudu kuni 100 vatti, ja 100AC, mis lisaks 100-vatisele vahelduvvoolu pistikupesale pakub sama, teevad rohkem silma paista, kattes iga alust ja pakkudes erakordset kontrolli nende funktsioonide üle.

Goal Zero energiapangad, 100PD ja 100AC

Sherpa 100PD (vasakul pildil) ja Sherpa 100AC toitepangad pakuvad 95 vatt-tundi kaasaskantavat, lennufirma heakskiidetud laadimist. (Pildi krediit: null eesmärk)


Kuigi mõlemad tooted on oma suure võimsuse jaoks suured, on vahelduvvoolul põhinev toode oma klassi kohta väike. Mõlemad sisaldavad informatiivseid ekraane, mis jälgivad laetuse taset, sissetulevat ja väljaminevat võimsust ning muid üksikasju.

Rohkem toitepankasid kasutavad nüüd nutikalt USB-C PD-d ära nii enda kui ka muude toodete laadimiseks, vähendades vajadust eraldi vahelduvvooluadapteri järele. Sherpad rakendavad seda väga hästi, tagaküljel oleva lülitiga, mis tähistab sisendi, väljundi või automaatse tuvastamise porti; peent värvi valgusrõngas pordi ümber helendab seda peegeldades siniselt või roheliselt.

Perekonna Sherpa 100 tooted toetavad Qi-põhist laadimist ja ettevõtte pärandit järgides on need tugeva ehitusega – kuigi mitte veekindlad; 100AC-l on küljel ventilatsiooniava. Sellegipoolest näitavad tooted seda, kuidas ettevõte saab tagasi nõuda esmaklassilise positsioneerimise isegi kategoorias, mis on näinud ulatuslikku kaubavahetust.

Goal Zero on praegu Sherpa 100PD hinnaga 199,99 dollarit ja Sherpa 100AC hinnaga 299,99 dollarit.

sarnased postitused

Leave a Reply