Uus Telstra hulgimüük MVNO Konec Mobile tuleb turule koos OPPO A57 komplektiga

2
Uus Telstra hulgimüük MVNO Konec Mobile tuleb turule koos OPPO A57 komplektiga

Linnas on uus Telstra Wholesale MVNO, mille eesmärk on pakkuda väärtuslikke ettemakstud plaane ja probleemideta ühenduvust komplekti kuuluvate seadmetega.

Seal on kolm Konec Mobile’i ettemaksupaketti mille hulgast valida, 45 GB/60 dollarit 90-päevase laadimise eest on tõenäoliselt parim väärtus. Ülejäänud kaks võimalust 22GB/$25 ja 42GB/$35 sobivad konkurendiga Telstra Wholesale MVNO ALDI Mobile.

Kõik kolm plaani hõlmavad andmepanka ja andmete kinkimist Konec Mobile’i klientide vahel. 5G ja perepaketid pole veel saadaval, plaanitakse need saada 2022. aasta lõpuks. Esimese taseme tugi asub Manilas (Filipiinid) ja teise taseme tugi Sydneys.

Konec Mobile teeb koostööd erinevate partneritega, et tuua klientideni väärtuspakette, kus see ühendab oma ettemakstud mobiilipaketid toote või teenuse pakkumisega. See on eriti aktuaalne tänapäeva kontekstis, kus majapidamiste eelarved karmistavad inflatsiooni ja elukalliduse tõusu tõttu.

Alustuseks Konec Mobile pakub 199 Austraalia dollari suurust paketti, mis sisaldab 25 dollarit SIM-kaarti, mis pakub 22 GB andmemahtu. OPPO uus nutitelefon A57s.

Jack Chang, Konec Mobile’i peadirektor kommenteeris:

„See komplekt OPPO A57-dega on esimene Koneciga komplekteeritud toodete seeriast.

Big W oli meie valitud partner, kuna näeme suurepärast sünergiat nende kliendibaasiga. Käivituskomplekt sobib suurepäraselt kõigile, kes soovivad suurepärast väärtust ja kvaliteetset seadet ilma ülikalleid hinnasildita.

Samuti peame läbirääkimisi erinevate partneritega – nii riistvara- kui ka teenusepakkujatega – ning loodame tutvustada veel paljusid pakette, mis toovad klientidele lisaväärtust.

sarnased postitused

Leave a Reply