Trinnov, McIntosh ja Sonus faber esitlevad kodukino tsunamit: CEDIA 2022

0
Trinnov, McIntosh ja Sonus faber esitlevad kodukino tsunamit: CEDIA 2022

The Ultimate 11.12.6 kodukino

Pärast COVID-i pandeemiast tingitud hukatuslikku CEDIA 2021 Expot annavad eksponendid endast kõik, et 29. septembrist 1. oktoobrini toimuv CEDIA 2022 Expo Dallases, Texases, oleks meeldejääv näitus. Trinnov, McIntosh, Sonus faber ja mõned tipptasemel heli- ja videovaldkonna parimad nimed on pannud kokku väga ainulaadse süsteemi ja demonstratsiooniruumi, et muuta see saate kõneaineks.

CEDIA Expo messiboks 26097 saab olema pakitud ja mõjuval põhjusel – väljas on tipptasemel heli ja nägemus ning korraldajad lubavad üht kõige kaasahaaravamat kodukinoelamust, mida hiljutisel messil esitleti.

“Meie selle aasta eesmärk on näidata tööstusele erakordset kogemust, mida on võimalik saavutada tänapäevaste erakinosüsteemidega, kui disain ja jõudlus saavad kokku,” ütles Trinnov tegevjuht Arnaud Laborie.

A 9000 luumenine videoprojektor koos an 11.12.6 kanaliga ruumilise heli süsteem tutvustab täna saadaolevate toodetega ülimat ümbritsevat heli ja nägemust.

Mis on 11.12.6?

Numbrid 11.12.6 ei tähista kuupäeva. Need tähistavad helikanalite (peamiselt kõlarite) arvu. See on 11 kõlarit, mis on paigutatud kõigi nelja siseseina ümber, 12 bassikõlarit (mis näib olevat 8 üle esiseina ja 4 tagaseinal) ja lõpuks 6 ülemise kõlarit laes. Liitke need kokku ja kokku on 29 kõlarit!

Muidugi suudaksid seda tüüpi süsteemi oma kodu jaoks endale lubada väga vähesed (räägime siin sadadest tuhandetest dollaritest). Hea strateegiline müügifilosoofia on aga “müüa üles alla müüa” – näidake kliendile, mis on võimalik, isegi kui see pole taskukohane, siis müüge talle midagi palju mõistlikuma hinnaga, kuid siiski veidi kõrgema hinnaga, kui ta oleks võinud planeerida. peal.

Kes on kaasatud?

11.12.6 CEDIA Expo 2022 kodukinoreferentsi kuuluvate kaubamärkide logod

Trinnovi heli

Trinnovi helikõrgus 32
Trinnovi helikõrgus 32

Trinnovi heli pakub oma Altitude32 AV-protsessor kui süsteemi süda. See AV-protsessor on võimeline pakkuma kuni 34 kanalit Dolby Atmose töötlust, mida toetab Trinnovi valjuhääldi/ruumi optimeerija.

Selle seadistuse jaoks pakub Altitude32 29 kanalit heli dekodeerimiseks ja töötlemiseks, olenevalt valitud heliallikatest, samuti sisendallika vahetamise ja heliseadete juhtimise süsteemi jaoks.

McIntosh

McIntosh MC611
McIntosh MC611

Kuna Trinnov on süsteemi keskne jaotur, on järgmine samm selle 11.12.6 süsteemi juhtimiseks vajaliku võimsuse tagamine ning nõutava eraldusvõime ja juhtimise tase.

McIntoshile on antud see vastutus ja ta kasutab 19 McIntoshi monoploki, stereo ja mitme kanaliga segu. võimsusvõimendid annab 14 000 vatti võimsust.

Märge: Mudeli spetsiifilist teavet ei esitata.

Reklaam. Kerige lugemise jätkamiseks.

Sonus faber

Sonus faberi kõlari lähivõte

Itaalia kõlarite tootjal Sonus faberil palutakse Dallases palju tööd teha ning ta pakub 17 valjuhääldit ja 12 bassikõlarit, mis on paigutatud nii, et need vastaksid suletud esitlusruumi spetsiifilistele Dolby Atmose spetsifikatsioonidele.

11.12.6 kanali konfiguratsioon sisaldab 11 horisontaalset kanalit, 12 bassikõlarit ja 6 kõrgust kanalit.

Konkreetseid mudeleid ei ole avaldatud, kuid Sonus faber pakub laias valikus seinasiseseid, seinapealseid ja täisvaliku põrandakõlareid ja bassikõlareid, mida süsteemis kasutada saab.

Kaleidescape

Kaleidescape Strato C filmimängija
Kaleidescape Strato C filmimängija

OK, nii et meil on töötlemine/juhtimine, võimendus ja kõlarid, aga kuidas on lood lähtesisuga?

Kaleidescape toob oma Terra filmiserveri ja Strato C filmipleieri parima võimaliku video- ja kadudeta helivorminguga sisuga.

Barco

Barco Njord CS projektor
Barco Njord CS

CEDIA on ka saade, mis keskendub koduvideo kategooriale ning peaaegu kõik projektorite ja telerite suurimad nimed tutvustavad oma parimaid uusi tooteid kohandatud paigaldajate segmendi jaoks.

Selle taseme Dolby Atmos süsteemi jaoks oli vaja võrdluskaliibriga projektorit; Barco toob oma 9000 luumenine Njord CS laserprojektorja Seymour Screen Excellence on käepärast eritellimusel valmistatud 165-tolline lai 2,35 Cinemascope ekraan.

madVR Labs

MadVR

Tagamaks, et Barco/Seymour Screen Excellence süsteem tagab parima võimaliku eraldusvõime ja värvitäpsuse, madVR Labs värvatakse oma auhinnatud tööd andma madVR Envy Extreme pakkuda oma klassi parimat HDR dünaamiline toonide kaardistamine (kaader kaadri haaval).

Seadmel on patenteeritud Highlight Recovery ja Contrast Recovery tehnoloogia. madVR Envy optimeerib ka kuvasuhte juhtimist, video ülesskaleerimist, teravustamist ja lähtematerjalis esineda võivate kroma ülesdiskreetimise vigade parandamist.

Officina Acustica

Officina Acustica

Iga süsteemi kõige olulisem komponent on ruum – ja see kehtib kindlasti kodukinosüsteemide puhul. Asja teeb keerulisemaks see, et CEDIA on mess, kus on väga tegus ja lärmakas näitusepõrand ning see pole ideaalne ühegi tüüpi demonstratsiooniks.

Kõik osalevad kaubamärgid nõustusid, et seda tüüpi kodukino demonstratsiooniks on vaja esitluse põrandal ruumi, mis oleks välismürast isoleeritud ja mis võiks pakkuda kõrgetasemelist kogemust, mis on suurem kui CEDIAs tavapäraselt.

Selle probleemi lahendamiseks asub Itaalias Officina Acustica pakub kabiini/ruumi kesta ja interjööri.

Reklaam. Kerige lugemise jätkamiseks.

Väliskest ja sisemus toodeti Itaalias, seejärel tarniti ja pani näitusepõrandale kokku Officina Acustica.

Kus seda kogeda? Ainult kl CEDIA Expo booth 26097 Dallases, Texases 29. septembrist kuni 1. oktoobrini 2022.

Seotud lugemine:

sarnased postitused

Leave a Reply