TIDALi muusikakooli eesmärk on luua uus põlvkond lapsi, kes suudavad tuvastada Miles Davise ja lugeda kaarti

0
TIDALi muusikakooli eesmärk on luua uus põlvkond lapsi, kes suudavad tuvastada Miles Davise ja lugeda kaarti

See oleks pidanud juhtuma juba ammu, aga parem hilja kui mitte kunagi. TIDAL on selgelt teadlik, et järgmise põlvkonna muusikakuulajaid koolitatakse TikTokis ja nende kokkupuude viimase 100 aasta jooksul kuulamist väärt muusikaga on üsna piiratud.

Kui me kavatseme kasvatada uut põlvkonda audiofiile või tarbijaid, kes hoolivad helikvaliteetist, ei juhtu seda, kui me ei laienda nende meelt palju suuremale maailmale ning heliloojatele, laulukirjutajatele ja muusikutele, kes olid enne Drake’i ja DJ Khaledi.

Meile meeldib väga ka see, et rõhk on maailmamuusikal ja õpetatakse lastele ülejäänud planeeti ja seda, kust sai alguse palju suurepärast muusikat.

Meie haridussüsteem on selles osas haledalt läbi kukkunud ja kõik, mis aitab lastel Tel Avivi, Hongkongi, Buenos Ariesi ja Praha asukohta kaardil leida, on suurepärane idee.

Kõhn

Täna käivitati ülemaailmne muusika ja meelelahutuse voogedastusteenus TIDAL Muusikakooluus õppekeskus, mis pakub tellijatele põnevaid esitusloendeid, mis on inspireeritud ainulaadsetest žanritest ja geograafilistest asukohtadest.

Uue õppekeskuse sisu laiendab TIDALi olemasolevat 101 esitusloendi seeriat, tuues esile tänapäeva populaarsemaid helisid kujundava muusika ja instrumentide päritolu ja ajaloo.

TIDALi muusikakool on koduks TIDALi asjatundlikult kureeritud toimetuslikule sisule, mille eesmärk on laiendada liikmete teadmisi ja tunnustust žanrite lõikes – liikmed võivad eeldada, et esitusloendeid värskendatakse ja laiendatakse regulaarselt.

Muusikakooli keskuse komponendid:

LASTELE: Esitusloendid, mis tutvustavad lastele muusikažanre (ilma selgesõnalise keele/teemadeta) lõbusate ja kaasahaaravate lugude kaudu, sealhulgas klassikaliste muusikapalade kaudu, nagu Rascal Flattsi „Life Is a Highway”, Shakira „Try Everything”, „U Can’t Touch This” autor MC Hammer ja palju muud!

ŽANR ALGAJALE: 20 põhilugu kõigist suurematest žanritest, sealhulgas kantrist, metallist, tantsust, K-popist, folgist ja americanast.

GEOGRAAFIA ALGAJATELE: 20 lugu turgudelt üle maailma, mille on valinud kohalikud toimetajad, et tutvustada muusikat kogu maailmast, sealhulgas Horvaatiast, Brasiiliast, Iirimaalt, Kanadast ja mujalt.

SUKERUGE SÜGEVAMALE: Esitusloendid, mis on sissejuhatuseks 90+ alamžanrisse – alates Drill Rapist (Pop Smoke’i “Tere tulemast peole”) kuni Latin Jazzini (Tito Puente “Mambo Gozon”) kuni Death Metalini (Obituary “Slowly We Rot”). ).

Reklaam. Kerige lugemise jätkamiseks.

MUUSIKA: Esitusloendid, mis uurivad, kuidas kuulsaid instrumente – nagu Gibson SG kitarr, Fender Rhodes elektriklaver ja isegi lehmakell – on aastakümnete jooksul muusikas kasutatud kõigis žanrites. Sellesse kategooriasse kuuluvad laulud on Van Haleni “Dance The Night Away”, AC/DC “Back In Black”, Stevie Wonderi “All I Do” ja palju muud!

“Kuigi muusikatrendid muutuvad, kujundavad esitusloendites esile tõstetud põhihelid muusikat veel aastaid. Kuulajatena tõstab selle ajaloo tundmine sügavamat tunnustust ning suurendab sidet artistide ja fännide vahel,” ütles Tony Gervino, TIDALi EVP ja programmeerimise ja toimetuse peatoimetaja. “Sisu, nagu muusikakool, abil kahekordistame oma missiooni seada artistid ja muusikafännid esikohale, luues uusi viise uue muusika kuulamiseks ja avastamiseks.”

Muusikakool on TIDALi uusim pakkumine, mis on ajastatud koolihooajale. 15. augustil käivitas TIDAL kureeritud esitusloendeid, mis keskenduvad erinevatele vaimse tervise probleemidele, mida inimesed koolihooajal võivad kogeda, sealhulgas Sõnade leidmine, Parim on alles eesja Sinuga saab kõik korda aidata sel ajal igas vanuses inimesi.

TIDAL pakub muusikasõpradele piiramatut juurdepääsu ulatuslikule kataloogile, mis sisaldab enam kui 90 miljonit lugu kõigis žanrites, 450 000 muusikavideot, tuhandeid TIDALi kogenud toimetusmeeskonna asjatundlikult kureeritud esitusloendeid ja sadadele otseüritustele.

Muusikafännid pääsevad TIDALile juurde mitmesuguste liikmesusvalikute kaudu, sealhulgas; Tasuta minimaalsete katkestustega, HiFi katkestusteta juurdepääsuga HiFi helikvaliteedile ja võrguühenduseta võimalustele ning HiFi Plus mis annab juurdepääsu ka oma klassi parimatele kaasahaaravatele helivormingutele.

Lisateavet TIDALi kohta ja tellige aadressil TIDAL.com.

Seotud lugemine:

TIDAL toob turule HiFi Plusi: parem artistidele ja kuulajatele

Spotify HiFi ja mõned soovid

Apple Music uuendab kadudeta heli ja Dolby Atmose ilma lisatasuta

sarnased postitused

Leave a Reply