TIDALi muusika voogesitus jõuab Alpine Car Audio’i

0
TIDALi muusika voogesitus jõuab Alpine Car Audio’i

Alpine on teatanud tasuta tarkvaravärskendusest valitud peaseadmetele, mis võimaldab toetada muusika voogesitusteenust TIDAL. Tarkvaravärskenduse saanud mudelite hulka kuuluvad uus Alpine Halo11 iLX-F511, Alpine Halo9 iLX-F509, iLX-507ja Jeepile omased raadiod i509-WRA-JK ja i509-WRA-JL.

Pärast värskendamist pääsevad ühilduva Alpine peaseadme kliendid TIDALiga juurde kõrglahutusega voogedastuskogemusele, pääsedes juurde selle üle 90 miljoni loo ja 450 000 videoga kataloogile.

TIDAL HiFi ja HiFi Plus liikmete jaoks on neil kadudeta heli ja täppismuusika valikud suurepärase helikvaliteedi jaoks, mis tõstab muusikaelamust. TIDAL Masters, mis tarnitakse koostöös Master Quality Authenticatediga (MQA), võimaldab HiFi Plus liikmetel kuulata muusikat täpselt nii, nagu esitaja on loo ette näinud. Tuhandete asjatundlikult kureeritud esitusloendite abil saavad kliendid TIDAL Risingu kaudu kuulata kõiki žanre ja avastada uusi artiste.

Alpine on esimene järelturu autoheliettevõte, millel on täielik TIDAL-integratsioon.

Kuidas see töötab

Alpine peaseadmed töötavad TIDAL Connecti ja WiFi kaudu. See tähendab, et peate ühendama Alpine peaseadme WiFi-ga kas nutitelefoni või auto enda kaudu (kui see on sisseehitatud).

Seejärel juhitakse kogu taasesitust peaseadmesse eelinstallitud rakendusest TIDAL.

Saadaolev sisu põhineb teie konto lemmikutel ja TIDALi reklaamitud materjalidel (uued väljaanded, kureeritud esitusloendid jne). Te ei saa TIDAL-i võrguühenduseta kasutada, mis tähendab, et teil pole juurdepääsu konto vahemällu salvestamisele.

Kliendid saavad juurdepääsu valitud TIDAL-i funktsioonidele otse peaseadmes, sealhulgas “My Mix”, isikupärastatud heli kureerimine, mis põhineb kuulamisajaloole, asjatundlikult kureeritud esitusloendeid ja individuaalseid igapäevaseid kuulamisülevaateid. Funktsioonil TIDAL on ka mugav juurdepääs muusika juhtnuppudele, nagu Esitus/Paus, Kordus, Juhuesitus, Esitusloend ja Otsing, kus kuulajad saavad sirvida esiletõstetud artiste, žanre, meeleolusid ja palju muud.

TIDAL Mastersi mängides on üksused võimelised MQA Core’i dekodeerima.

Kasutades Alpine’i uue High-Res sarja allavoolutehnoloogiat; Ultra AlpineF#1Status (64-bit/384kHz) ja Alpi olekusüsteem (24-bit/192kHz), Alpine’i uus peakomplektide sari on võimeline taasesitama ja dekodeerima 24-bitiseid/96kHz faile.

Video demonstratsioon

See video annab väga hea ülevaate kõigist praeguse mudeli Alpine peaseadmete funktsioonidest, sealhulgas uuest TIDAL-integratsioonist. TIDAL segment algab umbes 8:15 videos.

Reklaam. Kerige lugemise jätkamiseks.

Kättesaadavus

Laadige alla tarkvarauuendus ja järgige juhiseid aadressil kb.alpine-usa.com. Rakendus TIDAL on saadaval aadressil Rakenduste pood või Google Play. Nõutav on TIDALi tellimus ja seda müüakse eraldi. Alpine peaseadme TIDAL-i kasutamiseks peab peaseade olema ühendatud mobiili või nutitelefoni levialaga. Rakenduda võivad andmesidetasud.

Seotud lugemine:

Uus Sonus Faber Premium kõlarisüsteem on pakitud Maserati Grecale’i

McIntosh MX1375 viitesüsteem debüteerib Jeep Grand Wagoneeris

sarnased postitused

Leave a Reply