THE Show 2022: Tonian Labs Oriaco G6 EM kõlarid

2

Tony Minasia omanik on Tonian Labs, väike valjuhääldifirma, mis asub Lõuna-Californias ja kes osales THE Show’l teist aastat järjest. 2022. aastaks tutvustas ta uut kohandatud alusele paigaldatavat valjuhääldit nimega Oriaco G6 EM.

Uus mudel järgib väiksemat Oriaco G6-d, mis avaldas eelmisel aastal THE Showl paljudele muljet. G6 polnud mitte ainult kiire ja õhuline, vaid ka Tony demonstreeris neid suhteliselt tagasihoidliku elektroonika ja juhtmetega; a Denon PMA-A100 integreeritud võimendi aastast 2011 ja Marantz CD-67SE CD-mängija aastast 1996 (mõlemad müügist loobutud) olid ainsad muud ruumis kasutusel olnud elektroonikaseadmed. Sama koostöövarustus oli sel aastal tagasi ja mõlemad mudelid olid näitusel.

Tonian Labs Oriaco-G6 EM Edition kõlar originaal G6-ga näitusel 2022
Tonian Labs Oriaco G6 (vasakul) uuema Oriaco-G6 EM Editioniga (paremal)

Toniani kõlarid olid üsna üllatavad – heas mõttes. Uus Oriaco-G6 EM Edition köidab teie tähelepanu, nagu ma eelmisel aastal mäletasin, keskklassi iseloomuliku kiirusega. Noodid ei veritsenud ja muusikarütmid olid kargused, mis muutis need tõepärasemaks.

Tony sõnul „Oriaco G6 kõlar sai alguse pärast seda, kui meil ei õnnestunud leida stuudiomonitore, millele saaksime oma salvestuste täpseks hindamiseks tugineda. See arusaam ajendas meid looma oma kõlarid, et edastada tõelist ja loomulikku heli, mille poole püüdleme.

„Meie väljakutse oli toota punktheli ilma turul oleva olemasoleva punktallika draiveritehnoloogia lõkse. Praegune tehnoloogia kasutab kas koonust või kontsentrilisi draivereid. Usume, et mõlema kujunduse füüsika ei suuda saavutada õiget helitasakaalu. Sel põhjusel lahkusime tavapärastest mõõtmismeetoditest ja lõime oma. Selle protsessiga oleme lõpuks saavutanud soovitud heli.

Kuigi ma kuulsin oma lühikese demosaalis oldud aja jooksul vaid kahte lugu, ei tee ma muud järeldust, kui ütlen, et Tonyl on midagi. Kõik tema kohandatud käsitsi valmistatud kõlarid on kindlasti proovimist väärt.

Mäletan, et algse G6 hind oli umbes 3500 dollarit paari kohta ja EM Editioni hind oli THE Show’l 6500 dollarit paari kohta.

Võrdlus

Oriaco G6 Oriaco G6 EM Edition
Sagedusvastus 57–30 kHz 55–40 kHz
Nimitakistus 8 oomi 8 oomi
Tundlikkus 91 dB 90 dB
Võimsus 30 vatti 60 vatti
MSRP 3500 dollarit 6500 dollarit

Rohkem informatsiooni: tonianlabs.com

Jätka lugemist: saate aruanded 2022. aasta näituselt

Reklaam. Kerige lugemise jätkamiseks.

sarnased postitused

Leave a Reply