THE Show 2022: THE Headphonium

1
THE Show 2022: THE Headphonium

See oli THE Headphonium’i avaaasta ja me läksime väiksemale üritusele, sest tahtsime, et see oleks intiimne ja kõigile osalejatele juurdepääsetav. Samuti teadsime, et CanJam Chicago oli alles viis päeva hiljem ja ettevõtted ei suuda mõlemale üritusele pühenduda.

Beach Audio, Ampsandsound, Ultimate Ears, Awedyo Audio ja AV Luxury Group olid osalejate põhirühm ning meil oli ka oma eCousticsi kuulamisala, kus oli kümneid Dongle DAC-e, kõrvaklappe Audeze, HiFiMAN(võtsime kohalolijatele proovimiseks kaasa ka oma kõrvaklapid) kõrvaklappide võimendid firmalt Schiit Audio ja Topping ning DAP-id. Astell ja Kern.

eCousticsi taskuhäälingusaadete toimetaja Mitch Anderson salvestas mitmeid taskuhäälingusaadete intervjuud müüjate ja meie meeskonnaliikmetega; avaldame need järgmise paari nädala jooksul.

KIK Ian White’il oli selle kohta palju öelda Boenicke W8 ja DeVore Fidelity O/beebi tema intervjuu ajal, mille leiate siin.

Justin Weber, omanik Ampandhelitõi kaasa hulga oma uusimaid kõrvaklappide võimendeid, et anda osalejatele võimalus proovida laia valikut Ampsandsoundi tooteid, ning korraldas oma esitlusi Astell & Kerni parimate DAP-ide ja laia valiku kõrvaklappidega, sealhulgas vapustava tasapinnalise mudeliga. Rossoni helikujundus; Alex Rosson oli Audeze kaasasutaja ja on loonud oma sildi all uskumatuid uusi kõrvaklappe.

Kuulajad The Headphonium 2022 Beach HiFi boothis
Ranna HiFi ja THE Headphonium

Rannaheli oli osalejatele saadaval hea valik iFi, Focal, Meze ja Audeze tooteid, sealhulgas uhiuus Meze Audio Elite ja Audeze LCD-5; kasutajad said võrrelda maailma kolme suurima kõrvaklapibrändi tippmudeleid ja messiboks oli kõik 3 päeva hõivatud.

Awedyo heli oli osalejatele proovimiseks segu Xduoo, Tin Audio, Tri Audio, KBeari, Widingi, Victory Melody ja Dethonray praegustest mudelitest. Awedyol oli turul ka putka ja suurem osa sellest, mida nende Headphonium’i boksis proovida sai, oli kohe saadaval mõne ukse taga koridoris.

Ultimate Ears at THE Headphonium 2022

Ülimad kõrvad neil oli 3D-modelleerimisseade, et nad saaksid näitusel muljeid teha, ja nad olid terve nädalavahetuse üsna hõivatud klientidega, kellele kuuldu muljet avaldas.

Mul on mitu paari UE IEM-e ja ma ei kõhkle neid soovitamast. koostekvaliteet on suurepärane ja UE Pro seeria helikvaliteet on selle kategooria üks parimaid.

Lynn ja mina veetsime palju aega saateks valmistudes ja oleme väga tänulikud kaubamärkidele, kes tõesti üles astusid ja meile nii palju varustust usaldasid.

Topping ja Apos Caspian näitusel THE Show 2022

Apos Audio Kaspiani kõrvaklappidega koos Topping D90/A90 DAC/kõrvaklappide võimendi kombinatsiooniga on olnud suurepärane töötada; see konkreetne kombinatsioon, mis on valmistatud Hiinas kõrgeimate võimalike standardite järgi, sobib eriti hästi neile, kes naudivad klassika, jazzi ja väiksemate ansamblipalade kuulamist.

Reklaam. Kerige lugemise jätkamiseks.

Oleme juba üle vaadanud Apos Kaspia ja Täidis D90; A90 ülevaade avaldatakse juulis ja see on väga väärt kaaslane Topping D90 DAC-ile.

Kui tellite komplektina, pakub APOS 10% allahindlust, mis muudab kogu süsteemi alla 2000 $, kui lisate seadistamise lõpuleviimiseks XLR-ühenduste komplekti.

Kõrvaklappide taga
Singxer SA-1 (vasakul), Geshelli (keskel, lilla), Schiit Ragnarok 2 (paremal, hõbedane), Khadas Tone2 Pro (paremal, punane)

Apos esitas ka Singxer SA-1 Tasakaalustatud võimendi, mis veetis suurema osa nädalavahetusest uuega sõites HifiMAN Edition XS ja HE-R9 kõrvaklapid. See on võimas ja väga puhta kõlaga võimendi, mis sobib hästi Singxeri DAC-i või muu sarnasega. Khadas Tone2 Pro DAC ja kõrvaklappide võimendi mida müüakse ainult 249 USD.

Selle kombinatsiooni saab osta 1200 dollari eest, sealhulgas tasakaalustatud RCA-XLR-kaablid; Singxer toodab suurepäraseid seadmeid, mis lendavad radari all.

Geshelli Labs DAC ja Amp Combo
Geshelli Labs J2 DAC ja E2 Amp Combo kohandatud lilla viimistlusega

Geshelli laborid oli hea meel saata meile Erish2 & JNOG2 kasutamiseks THE Show’l ja kinkida see ka õnnelikule osalejale.

Saadud konfiguratsioon oli kõik tasakaalustatud XLR-ühenduste ja XLR-väljundpistikuga, kuid ühe otsaga versioonid on saadaval ka neile, kes ei kasuta tasakaalustatud seadistusi.

Geshelli seadmed äratasid tähelepanu mitte ainult helikvaliteedi, vaid ka värvilahenduse ja värviliste esipaneeli valikute poolest. Ootame mõlemat mudelit eelseisvaks ülevaatuseks.

Schiit Audio Ragnarok 2 koos Hifiman Ayra Stealth kõrvaklappidega
Schiit Audio Ragnarok 2 koos Hifiman Deva Pro (vasakul) ja Ayra Stealth (paremal) kõrvaklappidega

The Schiit Ragnarok 2 integreeritud võimendi on suurepärane esineja; see mitte ainult ei paku suurepärast helikvaliteeti, vaid on ülimalt töökindel ja ehitatud nagu tank. Käisime paar uut HiFiMAN Arya Stealth Edition selle kaudu koos suurepärase Khadas Tone2 Pro DAC-iga; saate tellida Ragnarok 2 koos DAC/MM Phono eelvõimendi mooduliga, kuid meie versioon oli varuversioon.

Süsteemi koguhind on selle sidumise eest ligikaudu 3000 dollarit ja paljud, kes seda proovisid, avaldasid süsteemi jõudlusest ja eraldusvõimest muljet. Kasutasin XDuoo X10Tii transporti, mis tõstis süsteemi hinna 3300 USD-ni.

Kaasaskantav varustus

DAP-id, Dongle DAC-id ja kaasaskantavad kõrvaklappide võimendid on kaasaskantava heli kategooria tohutud osad ja meil oli au, et meil on üks esimesi näidiseid Astell & Kern KANN MAX DAP meiega Long Beach; meie põhjalik ülevaade sellest tuleb järgmisel nädalal.

Astell&Kern KANN ALPHA vs KANN MAX DAP-id kõrvuti
Astell&Kern KANN ALPHA (vasakul) vs KANN MAX (paremal)

DAP-id on muutunud kallimaks ja keerukamaks ning pole ebatavaline näha praegu üle 2000 dollari väärtuses mudeleid; Astell & Kerni otsus hoida KANN MAXi hind 1299 USD juures oli kindlasti üllatus. Seda seadet ei võrrelda mitte ainult soodsalt kallimate mudelitega, vaid ka selle jõudlus on suurem kui algse Alpha DAP.

Märkasime, et Ampsandsoundi laual oli hunnik neid, mis on praegu maailma parimaid lauaarvuti kõrvaklappide võimendeid tootva ettevõtte üsna märkimisväärne kinnitus.

Reklaam. Kerige lugemise jätkamiseks.

the-headphonium-dongle-dacs
Ekraanil oli suur valik dongle DAC-sid

Helm Audio pakkusid paar oma Bolt Dongle DAC-i ja DB12 THX sertifikaadiga võimendit, mida näitusel kasutada ja mõnele väga õnnelikule osalejale ära anda. Saate lugeda meie arvustust Helm Audio Polt ja meie ülevaade DB12 kohta on Internetis järgmisel nädalal.

Xduoo kaasas ka Link 2 Balanced Dongle DAC, mis pakub füüsilisi juhtnuppe esitamiseks/pausiks, järgmiseks/tagasi ja võimenduseks, mis anti ära õnnelikule osalejale. Neile, kes soovivad muusikat otse donglilt juhtida, pakub 149-dollarine Link 2 Balanced suurepärast funktsioonide ja hinna kombinatsiooni.

Kinkisime kahele väga õnnelikule näitusekülastajale Xduoo XD-05 Balanced DAC/Amplifier ja Poke II DAC/Amplifier.

Need kaks töötavad peaaegu kõigi kujuteldavate kõrvaklappidega, mille väljundvõimsus on üle 700 mW. Koostekvaliteet on suurepärane ja oleme neile suuremeelsuse eest väga tänulikud.

Näituse kingitused
Asjad, mille me Geshellilt, xDuoolt ja Helm Audiolt ära kinkisime

sarnased postitused

Leave a Reply