THE Show 2022: Kevin Gray ja Sunny Components

1

Üks Long Beachi THE Show tipphetki oli kohtumine legendaarse inseneriga, Kevin Gray. Ta oli kohapeal avalikul intervjuul laval, mille võõrustas meie enda taskuhäälingusaate produtsent Mitch Anderson. Lindistatud vestlus avaldatakse peagi eCoustics podcastina.

Pärast intervjuud saatis Mitch Kevinit näituseruumidesse. Hiljem sain teada, et Kevin tõi Mitchile üllatuse. See oli tema proovipressimine Kirsten Edkinsavaldamata tulevane album, Kujundid ja helid. See on esimene väljalase Kevini uue plaadifirma Cohearent Records alt. Ma ei teadnudki, et peagi kuulen albumi esimest avalikku esitlust.

Mitchilt saabus sõnum: “Püüan leida ruumi, kus Kevini proovipressi teha. Tuba 421.”

Tekstsõnumi ekraanipilt Mitch Andersonilt

Üles neljandale korrusele hüppasin, kus mind lahkelt tervitati Lenny Mayeux kohta MoFi levitamine kes valvas ülimalt tipptasemel heli vapustavat ruumi Päikeselised komponendid.

Kaasas helisüsteem Stenheim Alumine 5 SE kõlarid, CH Precision 1 Series Electronics L1, P1, M 1.1 Mono Block võimendid, C1 DAC ja D 1.5 SACD/MQA/CD mängija (USA Premier). Lisaks Brinkmanni helitasakaalu plaadimängija, AudioQuest Dragon kõlar, toide ja ühendused (uus), Harmonic Resolution Systems Inc. helialused, summutusplaadid, Vortex jalad ja helix.

Arvan, et kogu süsteemi hind on umbes 300 000 dollarit. Ilmselt rohkemgi.

Mõned eksponendid on üldiselt ettevaatlikud tundmatute tegurite tutvustamisel, kuid Lenny poleks saanud olla kenam ja pani selle peagi pöörlema.

Sunny Components Room 421 2022. aasta näitusel
Jeremy Sikora, aka @eelarve_audiofiil saab oma võimaluse keskistmel.

Kuidagi sattusin magusa koha keskkohale.

Ma ei saanud mitte ainult kuulda, kuidas esitles hämmastavalt artistilt uskumatut uut albumit, vaid sain kogeda helinirvaanat tipptasemel helisüsteemis, mida vähestel on võimalus kogeda.

Jäädvustasin osa sellest oma iPhone’ist, kuna miski käskis mul see hetk arhiivida.

Jätka lugemist: saate aruanded 2022. aasta näituselt

Reklaam. Kerige lugemise jätkamiseks.

sarnased postitused

Leave a Reply