THE Show 2022: Dongle DAC-id ja adapterid

2
THE Show 2022: Dongle DAC-id ja adapterid

Mõnikord avaldavad kõige väiksemad asjad kõige suuremat mõju ja nii oli see ka meie kogemuse puhul THE Headphoniumi boksis näitusel. Võtsime kaasa hulga varustust, sealhulgas Kattekiht D90SE/A90, Singxer SA-1, ja Apos Kaspia mille meile heldelt laenas Apos; Lynn Milleril oli trio kohta palju öelda, mida saate lugeda siit.

Samuti tahame tänada Schiit Audio meile laenanud Ragnarok 2 integreeritud võimendi, Astell & Kern Kann Maxx DAPja HiFiMAN etenduse jaoks helde kõrvaklappide annetamise eest.

Lynn ja mina tõime kaasa väga laia valiku Dongle DAC-sid, sealhulgas Cayin RU6, Questyle M12 ja M15, Centrance DacPortHD, Helm Audio Polt ja paljud teised. Ühel hetkel oli meil laual üle 30 Dongle DAC-i, mida näitusel osalejad proovisid.

Dongle DAC-id pälvisid rohkem tähelepanu kui mõned teised käigud, mitte et ühelgi käigul selle jaoks puudust oleks olnud, kuid kui show avati ja kohale ilmusid huvilised isikliku heli vastu, ujutasime meid kiiresti üle.

Kiiresti selgus ka see, et meil oli kaks osalejate gruppi; Meil olid inimesed, kes tulid proovima konkreetseid mudeleid, mille kohta nad olid meie arvustustes lugenud ja olid huvitatud ise kuulamast, ja inimesed, kes otsisid väikseimaid Dongle DAC-sid, mis neile kõige paremini sobiksid.

“Head-Fi” kuulajad tulid proovima Cayin RU6, Apogee Groove, Centrance DacPortHD ja Questyle M15 suurimate ekraanil kuvatavate kõrvaklappidega ja oma IEM-idega; tipptasemel helisaatele ei saa võimendit ega valjuhääldit kaasa võtta, kuid kõrvaklapid võid kindlasti kaasa võtta.

See, mis sellelt rühmalt palju tähelepanu pälvis, oli väike adapter, mida kasutasime USB Type-C teisendamiseks Lightninguks. Me kasutasime a DD-HiFi TC28i Lightning-USB konverter (34,99 dollarit Audio46-s), selle asemel, et vahetada kaableid ja püüda sammu pidada kõigi meie ees olevate võimalustega.

Väike adapter töötas eranditult kõigi iPhone’ide ja iPadidega, mis läbi said. Anodeeritud alumiiniumist korpuse ja suurepärase ehituskvaliteediga DD-HiFi TC28i elas üle kolme päeva raske kuritarvitamise, kuna seda kasutati meie lauas enam kui 300 korda. Ühendamine ja lahtiühendamine näitas, et see on oma 35-dollarise küsitava hinna iga senti väärt.

Kui küsiti, mis see on ja kust inimesed saaksid osta, pakkusime Heli46 kuna neil oli USA aktsiaid, kuid neile öeldi, et nad on reede hiliseks pärastlõunaks välja müüdud ja nad peavad inimesi suunama DDHiFi veebisait ülejäänud nädalavahetuseks.

Kell 49,99 dollarit, on väike adapter Apple’i kasutajatele kohustuslik. Me ei kontrolli hinda.

Audioquest Dragonfly Cobalt

Mitte igaüks ei taha nutitelefoni otsas rippuvat midagi suuremahulist, näiteks AudioQuest DragonFly Cobalt või Questyle M15, ja see grupp inimesi oli väga huvitatud sellest pisikesest. DDHiFI TC35B (USB Type-C) ja TC35i (Välk)mudelid, mis töötavad väga hästi; need ei ole ka odavad neile, keda huvitab.

Reklaam. Kerige lugemise jätkamiseks.

Need kaks mudelit kaaluvad alla 5 grammi ja on pakkumise ajal umbes 19 mm pikad 32-bitine/384kHz PCM taasesituse tugi. Hinnakujundus on kahe mudeli vahel erinev Apple’i litsentsitasude tõttu, kuid nii Lightningi kui ka USB versioonid on saadaval vähem kui 80 dollarit USD. Suuruse, ehituse ja hinna poolest olid väikesed TC35 mudelid kasutajate seas väga populaarsed.

ddHiFi TC44b DJ44b DJ44 ja DJ35 dongle DAC-id
Päripäeva ülalt: ddHiFi TC44B, DJ44C DJ44B, DJ44AGja DJ35AG Adapter DAC-id

Lisaks Lightningi adapteritele ja väiksematele Dongle DAC-idele oli kolmas DDHiFi toode, mis tõmbas palju tähelepanu ja see oli nende kõrvaklappide adapterite sari.

IEM-i ja kõrvaklappide kasutajatel on alati probleeme lõpetamisega ja paljud inimesed küsisid, kas meil on adapterid kaasas, kuna nende kõrvaklappidel olid ühendused 2,5 mm või 4,4 mm otstega.

Meie vastus oli alati sama; “Meil on selleks adapter.”

DDHiFI adapterid on kõik anodeeritud alumiiniumist ja messingist konstruktsiooniga ning pakuvad 2,5 mm kuni 3,5 mm, 2,5 mm kuni 4,4 mm, 2,5 mm kuni 6,35 mm, 4,4 mm kuni 2,5, 4,4 mm kuni 3,5 mm, 4,4 mm kuni 6,35 mm, XLR 4. ja 3,5 mm kuni 6,35 mm muundurid.

Need, kes ei ole kõrvaklappide kategooriasse palju investeerinud, on tõenäoliselt kõigist nendest suurustest ja valikutest väga segaduses ning on lihtne mõista, miks; tööstus peab asju lihtsustama inimeste jaoks, kes soovivad omandada tipptasemel kõrvaklappe ja mitte seda potentsiaalset turgu kasutamata jätta.

DDHiFi teeb A&K-mängijatele isegi spetsiaalse pistiku, mis kasutab nii mängija 2,5 mm kui ka 3,5 mm pistikuid, et pakkuda adapterile täielikult maandatud 4,4 mm väljundit. Hinnad varieeruvad umbes 20 dollarist veidi üle 50 dollarini, olenevalt sellest, millist adapterit on vaja.

Kui inimesed adapteri kätte võtsid ja kasutasid, oli valdav vastukaja, et kvaliteet oli palju kõrgem kui soovitatud hind. Siin nägime taas, et ettevõtted, kellel on USA-s sagedamini kasutatavaid adaptereid, müüsid reede keskpäevaks välja.

Meie jaoks oli huvitav, et kõigi suurte nimekate varustusega, mida seal näha ja osta, oli firma, mis tõenäoliselt kõige rohkem varustust müüs, 7000 miili kaugusel Shenzenis asuv väike pood.

Jätka lugemist: saate aruanded 2022. aasta näituselt

Seotud lugemine: Parimad Dongle DAC-id

sarnased postitused

Leave a Reply