THE Show 2022: Ampandsoundi toruvõimendid

0
THE Show 2022: Ampandsoundi toruvõimendid

Kõrgekvaliteedilise kõrvaklappide revolutsiooni üks parimaid osi on olnud seda toetav majatööstus; kaubamärgid nagu Ampsandheli on osutunud enamaks kui ühe triki poniks ning tarninud kvaliteetseid kõrvaklappide võimendeid ja võimsusvõimendeid peaaegu 6 aastat.

Justin Weber on tema enda disainilahenduste osas kirglik ja teadlik ning tema tooted väärivad auhinnatud tunnustusi. EIC Ian White’il on enamiku toodetega laialdased kogemused ja ta peab neid kõrvaklappide võimendite osas oma etaloniks.

Kui ma umbes kuus aastat tagasi esimest korda oma kaasaskantava kogemuse taaselustasin, oli mul õnn osaleda umbes kaks nädalat ampsandheli Kenzie läbi Todd The Vinyl Junkie (TTVJ).

See oli sõna otseses mõttes minu taastoomine tipptasemel kaasaskantavatesse. Sellisena tunnistan, et muutusin tol ajal liiga suureks fänniks; mitte, et ma oma arvustuse pärast kahetseks, sest Kenzie on suurepärane kõrvaklappide võimendi.

Olin Kenziest täiesti vaimustuses, hoolimata sellest, mida ma selle teele viskasin. Kujutasin ette Kenzie’t oma koduses kaasaskantavas süsteemis, kuulamas peent muusikat ja juues veelgi peenemat ühelinnast. Kenzie paiskas mind tõesti sellesse valdkonda, mis võib juhtuda „kaasaskantava” turu kõrgemates astmetes.

Viis aastat edasi ja omaniku Justin Weberi kabiin oli täielikult täidetud Šõu. Õnneks oli boksis veel üks tuttav brändi abistamas. Sebastien tutvustas mind lahkelt Justiniga ja me vestlesime saate ajal põgusalt.

Tuntud suurepäraste kõrvaklappide võimendite poolest, ampsandheli toota palju mudeleid uuendatud Kenzie’st (Kenzie Ovation Rev 24200 dollarit). Punane oktoober (sinine! Integreeritud võimendi, $ 12 000) laitmatuks Zion Monos võimendi (12 000 dollarit) kõlarite turule.

The Nautilus (9200 dollarit) on veel üks integreeritud võimendi koos Suurem Ben Rev 2 kõrvaklappide võimendi (5600 dollarit). Nagu Justin ise kodulehel kirjeldab, on nende süda siiski kahe kanaliga turul. Olen tänulik, et kõrvaklappide võimendid järgivad eeskuju. Mul oli õnn kuulda Punane oktoober sõita suurepärast Rossoni heli Rad juures Šõu. Kombinatsioon oli suurepärane, isegi kui mu kuulamisaeg oli vaid viis minutit.

Pärast seda kuulasin Suurem Ben Rev 2 läbi suurepärase ZMF Atticus, ja minu leiud olid samad; suurepärane heli koos suurepäraste detailide ja väga orgaanilise kõlaga esitlusega, mis tegi inimhäälega midagi väga erilist.

Kogu Ampsandsoundi tootevalik on loodud kestma; osade valik on suurepärane ja Weber testib iga seadet enne tarnimist põhjalikult. Weber on mõnevõrra fanaatiline ka iga võimendi koostekvaliteedi suhtes ning sisemised plaadid ja juhtmestik on organiseerimise ja viimistluse meistriklass.

Boksis oli THE Show ajal palju liiklust ja paljud jäid kauaks kuulama. Ampsandsound on siin, et jääda ja mõjuval põhjusel; Maailma Head-Fi kogukonnas on hakanud levima sõna, et nad toodavad valdkonna parimaid tooteid.

Reklaam. Kerige lugemise jätkamiseks.

Rohkem informatsiooni: ampsandsound.com

Jätka lugemist: saate aruanded 2022. aasta näituselt

sarnased postitused

Leave a Reply