Telegram Premium käivitati ametlikult ja sellel on mõned uued funktsioonid, kuid tõenäoliselt pole see seda raha väärt

1
Telegram Premium käivitati ametlikult ja sellel on mõned uued funktsioonid, kuid tõenäoliselt pole see seda raha väärt

Kui saime esimest korda teada, et Telegram pakub tõenäoliselt esmaklassilist funktsioonide paketti, valitses teatav elevus. Telegram Premium on välja antud ja selle eest, mida saate, ei tundu see lihtsalt raha väärt.

Ärge arvake, et oleme esmaklassilise mudeli vastu, see on oluline, kui leiate rakenduse või teenuse, mis teile meeldib, et toetada arendajaid. Kahjuks on funktsioonide komplekt ja mõnes valdkonnas koostalitlusvõime mittemaksvatele kasutajatele 7,99 dollarit kuus või 95,99 dollarit aastas, seda lihtsalt liiga palju küsida. Oluline märkus on see, et Telegram on varem väitnud, et esmaklassiliste funktsioonide kasutuselevõtt ei vähenda tasuta kasutustaset.

Mida sa saad

Seal on mõned lahedad funktsioonid, näiteks vestluse haldamine, mis võimaldab teil oma vestlusi vahekaartidele filtreerida, et neid hõlpsalt leida. Saate suuremate failide üleslaadimise, kiirema allalaadimise (praegu piirab neid server) ja muid piiranguid on kahekordistunud. See hõlmab aktiivsete kanalite, kaustade ja vestluste arvu ning võimaldab lisada täiendava konto.

Reklaamide eemaldamine avalikest kanalitest on loomulikult suur boonus!

Lisaks sellele on uued funktsioonid kosmeetilised ja pakuvad kasutajatele vähe lisafunktsioone. Eriti kuna on tõenäoline, et tasuta kasutajad ei näe neid ega saa neile otse vastata. Funktsioonid, nagu animeeritud profiilipildid, märgid ja rakenduste ikoonid, ei anna kogemusele midagi juurde. Funktsioonide täieliku loendi vaatamiseks vaadake Telegrami ajaveeb ja andke meile teada, kui palju maksaksite Telegrami Premium funktsioonide eest. Ausdroidi meeskonna seas on tunne, et kuni 3,99 dollarit kuus toimiks hästi, lisatasu funktsioonide piirmäär on 50 dollarit aastas.

sarnased postitused

Leave a Reply