Silmuse “Android alustab rakenduste optimeerimist” parandamine

2
Silmuse “Android alustab rakenduste optimeerimist” parandamine

Kas proovite parandada “Android alustab rakenduste optimeerimist” silmus oma Android-seadmes? Siis olete jõudnud õigesse kohta!

Miks mu telefon ütleb pidevalt rakenduste optimeerimine?

Kas soovite vältida kümneminutilist ootamist, kuni teie Android-seade lõpetab rakenduste optimeerimise pärast taaskäivitamist? Siis oled kindlasti mitte üksi.

Kokkuvõttes tähendab see hüpiksõnumi saamist lihtsalt seda, et teie süsteem püüab panna teie rakendusi kiiremini ja tõhusamalt töötama. Võimalik, et laadisite hiljuti alla uue mängurakendusvõi proovisite mõnda uut kalendrirakendust, mis pole nii ajakohane kui teie uus värskendatud Androidi tarkvara.

See võib aga olla üsna ärritav. Tavaliselt juhtub see otse pärast süsteemi värskendust, samuti mõnikord pärast tülikate rakenduste allalaadimist. Kõike arvesse võttes pole seda raske parandada ja teie süsteem üritab lihtsalt kõiki teie rakendusi kompileerida.

Kontrollige seda: ADB külglaadimine: laadige alla ja õppige kasutama

https://pixabay.com/illustrations/android-smartphone-logo-robot-icon-1693894/ kaudu

Kuidas peatada Androidi rakenduste optimeerimine?

Kui teil on Androidiga probleeme pidevalt rakenduste optimeerimisega, saate selle hõlpsalt parandada! Te ei pea muretsema uue allalaadimise pärast Manga rakendus, aga ka uusi mänge või isegi töörakendusi. Kuna järgmiste lihtsate sammudega saate Androidi käivitamise ja rakenduse optimeerimise protsessist täielikult lahti saada!

Kõike arvesse võttes saate selle probleemi kordumise vältimiseks kasutada mitut lähenemisviisi. Pea meeles varundage oma fotod, samuti oma seadmes olevaid andmeid, enne kui proovite mõnda neist meetoditest! Sest parem karta kui kahetseda.

Vanade või kasutamata rakenduste desinstallimine

Lihtne ja mõnikord ka kõige lihtsam viis sellest sõnumist vabanemiseks on desinstallige hiljuti lisatud rakendused. Mitte ainult seda, vaid ka rakendusi, mida te pole mõnda aega kasutanud, või lihtsalt pole vaja.

Seejärel saate seadme taaskäivitada, et näha, kas probleemi põhjustavad tõepoolest teie rakendused. Kuid see ei ole alati lahendus, mis probleemi lahendab. Kui teie Android alustab rakenduste optimeerimist, kuvatakse endiselt hüpikakent, siis proovi teist meetodit.

Kontrollige seda: mis on rakendus CQAtest?

Lähtestage oma võrguseaded

Sinu “Võrgusätted” valikud viitavad teie WiFi-seadetele, Bluetooth-i valikutele, aga ka mobiilsele andmesidele ja muule.

Võrguseadete lähtestamiseks toimige järgmiselt.

 • Samm 1: Valige oma Android-seadmes oma seadete rakendus.
 • 2. samm: Leidke ja valige suvand “Varundamine ja lähtestamine”.
 • 3. samm: Valige “Võrguseadete lähtestamine”
 • 4. samm: Puudutage nuppu “Lähtesta sätted” ja kinnitage oma valik.

Eemaldage SD-kaart ja sisestage see uuesti

Kuigi on haruldane, et rakendus laaditakse teie SD-kaardile alla ega lähe otse teie telefoni salvestusruumi, võib see juhtuda. Rääkimata sellest, et inimesed saavad kergesti teisaldage rakendused oma SD-kaardile. Kuna see võib juhtuda, proovige igaks juhuks SD-kaart välja võtta!

Siin on juhised, kuidas veenduda, et teie rakendused on õiged telefoni mällu, samuti püüdes kiirendada teie värskendamis- ja optimeerimisprotsesse.

 • Samm 1: Lülitage seade välja.
 • 2. samm: Eemaldage oma SD-kaart.
 • 3. samm: Taaskäivitage seade täielikult.
 • 4. samm: Sisestage oma SD-kaart uuesti.
 • 5. samm: Teisaldage kõik oma rakendused SD-kaardilt seadme salvestusruumi
 • 6. samm: Taaskäivitage seade.

Tehaseseadete taastamine

Kui kõik muu ebaõnnestub, saate alati teha täieliku tehaseseadetele lähtestamise. Kõike arvesse võttes PEATE varundama kõik telefoni salvestatud andmed. Rääkimata sellest laadige kõik oma rakendused uuesti alla.

tehaseseadete taastamine

https://pixabay.com/photos/workplace-modern-tablet-screen-1949404/ kaudu

See on aga kõige otsesem ja parim viis veendumaks, et te ei pea tegelema probleemiga „Android alustab rakenduste optimeerimist”.

 • Samm 1: Avage oma Android-seadmes rakendus Seaded
 • 2. samm: valige “Süsteem”
 • 3. samm: Valige “Lähtesta”
 • 4. samm: Valige “Tehase lähtestamine”
 • 5. samm: Valige “Lähtesta telefon”
 • 6. samm: Kui küsitakse, sisestage oma PIN-kood.
 • 7. samm: Valige, kas soovite kustutada andmed või mitte
 • 8. samm: Oodake, kuni teie seade taaskäivitub

Kokkuvõttes on see pärast kõigi oma fotode ja kontaktide varundamist kindel viis tagada, et teil seda probleemi enam ei teki. Siiski olla KINDLASTI et teie andmed salvestatakse enne lähtestamist! Kuna see meetod on kõige tõhusam, ei pea te rakendusi aeglaselt kustutama ega neid otsima peidetud probleemsed rakendused.

Probleemi “Android alustab rakenduste optimeerimist” lahendamine HEAKS!

Kõike arvesse võttes on probleemist “Android alustab rakenduste optimeerimist” vabanemiseks palju erinevaid meetodeid. Kas proovite lihtsat marsruuti ja kustutada rakendused, või tehke tehaseseadetele lähtestamine, teil on valikud! Üldiselt on sellest tüütust sõnumist lihtne vabaneda see kasulik juhend!

KKK

Mis põhjustab hüpikakna “Android alustab rakenduste optimeerimist”?

Seal on mitmeid asju, mis võivad selle probleemi põhjustada. Mõnikord võib seda põhjustada lihtne värskendus või isegi vanema vorminguga rakenduse allalaadimine. Kui see siiski juhtub, võite proovida meetodeid, mis aitavad Android-seadet sellest tüütust väikesest teatisest vabastada.

Milline on lihtsaim viis rakenduste optimeerimise probleemist vabanemiseks?

Kokkuvõttes on rakenduste optimeerimise käivitamise probleem lihtsaim viis veenduda, et te ei pea Androidiga tegelema. tehke täielik tehaseseadetele lähtestamine. Siiski veenduge, et varundate kõik oma andmed!

Kas ma pean sellest probleemist lahti saama?

Ei, sa ei pea Androidist vabanemiseks on rakenduste optimeerimise alustamise probleem. See on lihtsalt Android-süsteemi tüütu viga, millega mõned inimesed eelistavad mitte regulaarselt tegeleda.

Kas Android alustab rakenduste optimeerimist pärast iga värskendust?

Ei, see probleem ei ilmne pärast iga Androidi värskendust. Kuid, see on tavaline probleem millega Androidi kasutajad tegelevad.

sarnased postitused

Leave a Reply