Show 2022: Lampizator Pacific DAC

1
Show 2022: Lampizator Pacific DAC

ma olen torumees; mitte et tahkis olekus midagi viga oleks. Lampvõimendites, eelvõimendites ja DAC-des on lihtsalt midagi, mis mind muusika kuulamisel liigutab. Olen kindel, et mõned inimesed ütlevad, et torud ei paku helile midagi muud kui tarbetuid moonutusi ja värvimist. Olgu nii.

Torud muutuvad nappuse, tarneahela probleemide ja nõudluse tõttu kallimaks ning sellega peavad nii tootjad kui ka tarbijad praegu võitlema.

Enamik inimesi unustab, et NATO pommitas sõja ajal Serbias Tesla tehast ning et Venemaa ja Hiina tootjad pidid sellest lõdvema. Kiire edasiminek 2022. aastani ja Venemaa sissetung Ukrainasse ning tarbijad ei ole õnnelikud, sest Venemaal toodetud torusid ei saa importida.

Veel üks huvitav korts meie loo juures on Ida-Euroopa tipptasemel helitootjate tähtsuse kasv ning keskklassi kasv Poolas, Rumeenias, Ukrainas, Serbias, Horvaatias, Ungaris, Slovakkias ja Tšehhis.

Varssavi äärelinnas asuv Lampizator on 12-aastane tootja, kellel on juba palju fänne. Lukasz Fikus alustas brändiga 2012. aastal visiooni ja pisikese tööruumiga; Ettevõte on nüüdseks kasvanud 13 töötajani, kes ehitavad iga komponendi käsitsi.

Minu esimene tutvustus Lampizatoriga oli sõbra kaudu, kes ostis oma süsteemi jaoks ühe nende eelvõimendi; 2022. aastal nii torualalduse kui ka reguleerimisega eelvõimendi leidmine on järjest harvem.

Mul on olnud õnn kuulata mitmeid nende komponente, kuid THE Show andis mulle võimaluse proovida seda, mis oli mõnda aega mu haaret vältinud.

Lampizator Pacific DAC

Kui ma jalutasin Pacific 1 ballisaali, oli see seal ja avastasin end jõllitamas kullaga kaetud Lampizator Pacific DAC oma pehmelt hõõguvate KR-torudega.

Kui kunagi oli mõni funktsionaalne heliehe – Lampizator Pacific on see. Kuni viimase ajani oli Vaikse ookeani mudel lipulaev, kuid nüüd on see mudel ületanud Horisont mis selle kohale mahub palju rohkem raha eest.

Teisel kohal asuv Vaikse ookeani piirkond küsib endiselt kopsakat 30 000 dollarit ja saadaolevad valikud võivad põhjustada hinna märkimisväärselt tõusu.

Olen korduvalt kirjutanud, et DAC-ide üle on raske arutleda, sest see, kuidas need üldist helisignatuuri mõjutavad, sõltub nii paljudest erinevatest teguritest; DAC-kiip, tarkvara, toiteallikas, väljundaste ja see, millist sisendit üks kasutab.

Reklaam. Kerige lugemise jätkamiseks.

Lampisaatorite Vaikse ookeani piirkonna reklaam reklaamib seda kui “nähtamatut DAC-i”, mis on üsna kõrge sihtmärk, eriti kui tegemist on torudega ja üldiselt lisavad need segule teatud määral oma maitset.

Koodi 57 mootoriga DAC-ahel tõi Lampazitori 2010. aastal kaardile ja sellest ajast alates on nad seda täiustanud, kuna käimasolevat tööd on näha uues Horizoni mudelis ja olemasolevaid mudeleid on pidevalt täiustatud.

DAC-mootor toetab 32-bitist/768kHz PCM-i ja DSD512 sagedusreaktsiooniga 20Hz kuni 80kHz (digitaalne pool) ja 3V väljundiga. Torud tarbivad natuke rohkem energiat (keskmiselt 40 vatti) kui tavalised DAC-kiibid, nii et planeerige oma toitesüsteem vastavalt.

Seisin ruumi tagaosas ja kuulasin mitut lugu ning kuigi selles keskkonnas on raske hinnata DAC-i, ei kuulnud ma midagi, mida võiksin Vaiksele ookeanile omistada üldises helisignaalis. See, mida ma kuulsin, oli väga detailne, puhas ja dünaamiline heli, millel on suurepärane voolavus.

Mind paneb imestama, et Lampizator on suutnud ühendada DAC-kiibi eraldusvõime (ja selle juures väga hea) torukujunduse hinge ja musikaalsusega, ilma heli selle käigus värvi muutmata. See ei pruugi olla täiesti nähtamatu või vähemalt ma ei ole valmis ütlema, et see põhineb sellel kogemusel, kuid see on siiski midagi erilist. Kui arvate, et torud pakuvad muusikale ilmset värvi ning liiga palju sooja ja orgaanilist serva, võlgnete endale selle, et kuulate Lampizator Pacific DAC-i, et kuulda, kui valesti te eksite.

Rohkem informatsiooni: lampizator.com

Jätka lugemist: saate aruanded 2022. aasta näituselt

sarnased postitused

Leave a Reply