Show 2022: Astell&Kern KANN MAX DAP

2
Show 2022: Astell&Kern KANN MAX DAP

The Astell ja Kern KANN MAX DAP tegi hiljuti oma ülemaailmse debüüdi High-End Münchenis; ja suure käraga, sest see on selle kategooria jõudluses üsna hüppeline. DAP-id on ikka asi isegi kõigi nutitelefonitehnoloogia edusammudega.

Astell&Kern saatis meile näidise meie boksi jaoks Šõu eelmisel nädalavahetusel Long Beachis ja meil on üksuse kohta kaks ülevaadet tulemas; eCoustics Sr. kõrvaklappide toimetaja Will Jennings on praegu ülevaatamisel ja ma tegelen erinevate kõrvaklappide ja kõrvaklappide võimenditega.

Mul on olnud võimalus proovida mõnda Korea tootja vanemat mudelit, kuid see on minu esimene nende toodete laiendatud prooviesinemine; öelda, et olen põnevil, oleks alahinnatud.

Astell&Kern KANN ALPHA (ülemine) vs KANN MAX (all)

Kõhn

KANN Max järgib lugupeetud kannul A&K KANN ALPHA (Amazonis 1099 dollarit), mis Willile kuulub ja mis on KANNi valiku neljas mudel. Kõrvuti võrdluses pakub MAX pisut väiksemat jalajälge, peamiselt tänu oma õhemale disainile.

Sellegipoolest jääb MAX truuks A&K “telliskivilaadsele” tööstusdisainile; saate väga tugeva konstruktsiooniga toote, mis näeb välja ja tundub, et see on loodud kestma igavesti.

Astell&Kern KANN MAX DAP nurk
Astell&Kern KANN MAX DAP külg
Astell&Kern KANN MAX

Õhem disain ei tähenda väiksema aku tõttu vähem mänguaega; Astell & Kern on pidevalt püüdnud parandada kõigi oma DAP-ide helijõudlust, parandades samal ajal aku kasutusaega.

KANN MAX pakub neli erinevat võimenduse seadistust selle tegemine peaaegu ideaalne kõikidele IEM-idele ja kõrvaklappidele; lülitivajutusega saab juhtida keerulisi tasapinnalisi ja dünaamilisi kõrvaklappe kuni maksimaalselt 15 Vrms.

A&K on mures ka mürataseme pärast; midagi, mis on oluline, kui sellega tõenäoliselt kasutatavate IEM-ide ja kõrvaklappide valik ja tüüp on nii suur. Selle vastu võitlemiseks on A&K iga sektsiooni jaoks eraldi konfigureerinud toiteallika IC, et seda minimeerida. Toiteallikas on samuti hästi varjestatud ja loodud DAC-i ja kõrvaklappide võimendi puhta toite varustamiseks.

See konstruktsioon võimaldab eemaldada alalis-alalisvoolu toiteallika häirete pulsatsioonimüra (värinamüra nähtus, mis ilmneb toitevarustuses). Seega pakub MAX kõrget väljundit madalama müratasemega.

Astell&Kern KANN MAX DAP menüü
Astell&Kern KANN MAX DAP kõrvaklappide pesad

MAX-il on mitu ESS ES9038Q2M DAC-i kahe kiibiga kanali konfiguratsioonis. Kasutades kahte DAC-i kanali kohta, saab väljundit summeerida ning veelgi vähendada moonutusi ja parandada eraldusvõimet, nii et heliallika sügavust ja realistlikkust saab maksimaalselt väljendada. MAX toetab loomulikku 32-bitist/768kHz ja DSD512 taasesitust koos MQA täieliku toega.

Ühendusvõimaluste hulka kuuluvad 3,5 mm tasakaalustamata, 2,5 mm ja 4,4 mm tasakaalustatud kõrvaklappide väljundid. MAX-il on Bluetooth 5.0, mis võimaldab kiiremat edastuskiirust ja suuremat leviulatust võrreldes Bluetooth 4.2-ga, pakkudes stabiilsemat traadita ühendust. Toetatakse nii LDAC™ kui ka aptX™ HD, et pakkuda audiofiilidele 24-bitist heli juhtmevaba taasesitust.

Reklaam. Kerige lugemise jätkamiseks.

Astell&Kern KANN ALPHA vs KANN MAX DAP-id kõrvuti
Astell&Kern KANN ALPHA (vasakul) vs KANN MAX (paremal)

Muud märkimisväärsed funktsioonid hõlmavad ReplayGain, mis võimaldab mängijal automaatselt reguleerida helitugevust lugude vahel ja säilitada ühtlast taasesituse taset. Bluetoothi ​​valamu võimaldab MAX-il ühenduda ka BT kaudu välise seadmega ja toimida Bluetoothi ​​DAC-na. Muusikat välisest seadmest, näiteks nutitelefonist, saab nüüd taasesitada kõrge kvaliteediga, kasutades täielikult ära pleieri kõrglahutusega helidekodeerimise.

Koos AK faili langetamine, on muusikafailide ülekandmine arvutist või NAS-ist nüüd veelgi lihtsam ja mugavam. AK File Dropi abil saate faile vabalt juhtmevabalt üle kanda samas võrgus asuva arvuti, nutitelefoni või FTP-programmi kaudu. Muusikafailide haldamine on nüüd võimalik juhtmeta juhtmevaba lahendusega. Nii laadite alla ka oma Tidali või Qobuzi kataloogi.

Astell&Kern KANN MAX DAP ekraan

MAX sisaldab 4,1-tollist 720 x 1280 HD puuteekraani, 64 GB sisemälu, mis toetab kuni 1TB microSD-kaarte, Wi-Fi-d, DLNA-võrku, USB digitaalset heliväljundit, USB-C andmeedastuseks ja kiirlaadimise tuge, ja võimalus kasutada USB-DAC-na teie Maci või Windowsi-põhise arvuti jaoks.

MAX sisaldab tuge kõige populaarsematele muusika voogedastusteenustele, sealhulgas Tidal, Qobuz, Amazon Music, Apple Music ja Spotify WiFi kaudu. Roon Ready tugi on saadaval tulevases püsivara värskenduses, kuni mängija Roon Labs testib ja sertifitseerib.

KANN MAX on saadaval 2022. aasta juunis USA/Kanada volitatud Astell&Kerni edasimüüjate juures hinnaga 1299 dollarit.

Kolm ümbrist on juunis saadaval ka MAXi jaoks, mis on valmistatud kvaliteetsest taimsest nahast KONTSERIA WALPIER ja BADALASSI CARLO 149 dollari eest. Isiklikult on ümbris minu jaoks kohustuslik ja need, mida tootjad pakuvad selliste võimaluste kaudu, on seda kulu väärt.

Astell&Kern KANN MAX DAP koos Meze Audio Advar IEM-iga
Astell&Kern KANN MAX koos Meze Audio Advar IEM-iga

Heli (lühidalt)

Seotud koos Meze Advar esialgu, mis meil ringreisil ja RandHiFi kannab; seadmel on 10,2 mm dünaamiline draiver ja seda on üsna lihtne juhtida. Duo mängis Willi sõnul rõõmsalt koos. Ta märgib, et Advar tuleb vastu autoriteetse mürina ja slamiga ning väga hea mõjuga. Ta võrdles Advarit Meze 99 Classicuga, mis on koondatud IEM-versiooniks.

Proovisin MAX-i koos Auribus Acoustics Mt. Everest (nagu ka Juan, Everesti disainer) THE Show’l. Ma tulin välja sellega, et MAXil oli piisav võimsus, kuid panen tähele, et mul ei olnud aega ühtegi seadet, näiteks võimendust, peenhäälestada; nii et ma pidin helitugevust üsna palju tõstma. Tarbijad, kes proovisid THE Show’l MAX-i, märkisid sama, kuid kuna kõigi jaoks oli piiratud aeg, leppisime kokku, et rohkem aega oleks võimaldanud meil MAXi igale eelistatud sättele kohandada.

Otsige põhjalikumat ülevaadet Willilt juulis.

Kust osta: 1299 dollarit Crutchfieldis

Jätka lugemist: saate aruanded 2022. aasta näituselt

Seotud video: Miks peaksite DAP-i ostma? (Youtube)

Reklaam. Kerige lugemise jätkamiseks.

sarnased postitused

Leave a Reply