Roon 2.0 värskendus sisaldab Roon ARC mobiiliversiooni

0
Roon 2.0 värskendus sisaldab Roon ARC mobiiliversiooni

Tasuta Roon 2.0 värskendus on siin, kuid suurem uudis on selle väljaandmine Roon ARC; platvormi mobiilne versioon, mis võimaldab teil luua ühenduse oma Roon Core’iga kõikjal maailmas.

Mis on Roon? See on väga hea küsimus.

Rooni ja selle toimimise ning teie olemasoleva digitaalse muusikakogu ja voogedastusplatvormide (nt TIDAL ja Qobuz) integreerimise üksikasjaliku ülevaate saamiseks palun loe meie aabitsat.

Roon tegeleb ka riistvaraäriga, pakkudes Roon Nucleus muusikaservereid, mis võivad olla teie digitaalse taasesitussüsteemi keskus; Rooni üks tõeliselt positiivne omadus on see, et te ei pea tarkvara käitamiseks nende riistvara kasutama. Seal on kümneid Roon Ready või Roon Tested komponente, mis on platvormi poolt sertifitseeritud ja pole ebatavaline leida isegi konkureerivaid muusikaservereid või võrgumängijaid, mis pakuvad teenusega ühilduvust.

Ma läksin Roonile peaaegu 15 kuud tagasi ja praegu oleks raske vahetada, kuna minu Roon Core’i on integreeritud üle 2000 CD ja peaaegu 4000 albumit TIDALis ja Qobuzis on samuti salvestatud.

Kui Roon Nucleus on ühendatud minu ASUSe koduruuteriga, on mul mitu Rooni lõpp-punkti, mis on hajutatud üle kogu mu maja (Cambridge Audio, Bluesound, Apple, Naim), mida saan kasutada kogu oma muusikale tarkvara kaudu juurde pääsemiseks.

Mida ma ei saa teha, on kogu sellele muusikale juurdepääsetav, kui istun New Yorgi või Toronto kohvikus lähetuse või reisi ajal.

Hoidke seda mõtet. Jah – saan väljaspool kodu töötades oma iPhone’is või MacBook Pro’s juurde pääseda TIDALile või Qobuzile, kuid ma ei pääse Qobuzile juurde Kanadas, mis on suur probleem. Samuti ei pääse ma oma iPhone’is ligi 2000 CD-le oma Roon Nucleus’is, nautides samal ajal Toronto Hiinalinnas asuvas Spadinas dim sumi.

Mida uut on Roon 2.0 ja Roon ARC kohta?

Rooni kasutajatel palutakse alates tänasest värskendada oma Core versioonile Roon 2.0 ja nad saavad alla laadida Roon ARC iOS-i või Androidi jaoks:

Roon 2.0 ja Roon ARC

Roon 2.0 keskmes on uhiuus mobiilirakendus. Seda nimetatakse Roon ARC-ks ja see on loodud algusest peale, et anda Rooni kasutajatele kogu nende muusika kõikjal, kus nad lähevad.

Reklaam. Kerige lugemise jätkamiseks.

Kas treenite jõusaalis, lähete kontorisse või reisite kodust tuhandete kilomeetrite kaugusele, Roon ARC annab kasutajatele kaugjuurdepääsu kogu nende Rooni albumite, esitajate, esitusloendite ja siltide raamatukogule. Enam ei pea leppima voogesitusrakenduste paremuselt teise kohaga. Roon ARC tunneb end kõikjal nagu kodus.

Kõigile Rooni tellijatele tasuta Roon ARC pakub liikvel olles juurdepääsu Rooni metaandmete aardele, võimaldades teil liikvel olles süveneda armastatud muusikasse. Juurdepääs Liner-nootidele, albumite ja laulude autoritele; Soovitused, Rooni raadio, uued väljaanded ja igapäevased miksid – see kõik on teie peopesal.

Rakendus Roon ARC tagab, et te ei tunne enam liikvel olles oma lemmikmuusikast puudu; pole enam kureeritud esitusloendeid puudu; see ülitähtis album, mida soovite praegu kuulata, on alati teie jaoks olemas.

Roon ARC integreerub otse TIDALi ja Qobuziga, ühendades teie muusikakogu nendel voogesitusplatvormidel saadaolevate miljonite lugudega.

Roon 2.0

Veelgi olulisem on see, et see integratsioon ei tähenda mitte ainult seda, et voogedastusteenuste jaoks pole enam vaja mobiilseadmes erinevate rakenduste vahel vahetada – pääsete juurde otse TIDALile ja Qobuzile Roon ARC-ist – see tagab ka selle, et kogu see muusika allub Rooni kaasahaaravale funktsioonile. metaandmed.

Tuginedes Rooni olemasolevale toele digitaalse heli kõrgeima taseme saavutamiseks, on Roon ARC helikvaliteet esiplaanil. Roon ARC kasutab sama heliraamistikku, mis on teinud Roonist kodus tööstusharu liidri – tagades konkurentsitult parima kuulamiskogemuse kõikjal, kus sa oled, kui vajutad mängima.

Lisaks optimeerides signaali teed, Roon ARC tagab parima võimaliku helikvaliteedi mis tahes mobiilseadmest, millega muusikat naudite. Rakenduse teabe vahekaart „Signaalitee” kuvab, kuidas kuulatav heli teie seadmesse jõuab – alates lähtemeediast kuni kõrvaklappideni.

Kas mobiilset andmesidet või Interneti-ühendust pole? Rakendus Roon ARC võimaldab teil hõlpsalt alla laadida kõik kohalikud esitusloendid ja albumid otse oma mobiilseadmesse, et saaksite neid võrguühenduseta nautida. Kuna Roon ARC laadib muusika teie telefoni alla selle algses failivormingus, mitte ei tihendata, on teile tagatud parim võimalik taasesituse kvaliteet.

„Roon on seadnud kodu muusikakogemuse standardiks ja Rooni kasutajatelt oleme kõige sagedamini kuulnud, et nad tahavad seda kogemust teedel kaasa võtta. See on tõesti ilmutus, et kogu teie muusika – lisaks Roon Radio, Daily Mixes ja Rooni metaandmed – on kõikjal maailmas. ) Enno Vandermeer, asutaja ja tegevjuht

See võib tunduda piisavalt lihtne, kuid kurat on alati detailides. Vaatame mõningaid levinumaid küsimusi, mis kasutajatel võivad Roon ARC kohta tekkida.

Mis vahe on ARC-l ja Roon Remote’il?

Roon Remote on mõeldud kasutamiseks kodus. ARC on mõeldud kasutamiseks väljaspool kodu. Roon toetab täiustatud funktsioone, sealhulgas DSP-d, metaandmete redigeerimist ja tsoonide seadistamist, samas kui ARC pakub Rooni põhifunktsioone liikvel olles.

Kas ARC loob ühenduse You Roon Core’iga?

Jah, ARC on teie Roon Core’i klient.

Teisisõnu, teie Core sisaldab enamikku teie Rooni andmetest, failidest ja eelistustest ning ARC pingib teie Core’i selle teabe saamiseks. ARC-s endas pole teadlikult palju andmeid salvestatud. Teie Core jääb operatsiooni ajudeks, et ARC oleks võimalikult kerge ja krapsakas.

Kuna see seadistus nõuab regulaarset suhtlust ARC ja teie Core’i vahel, peaksite tagama, et teie Core on alati sisse lülitatud ja piisava üleslaadimiskiirusega. Parimate tulemuste saavutamiseks soovitame ühendada Core’i Etherneti kaabli kaudu otse võrku.

ARC peaks töötama probleemideta enamikus kaasaegsetes mobiilsidevõrkudes, kuid veelgi kiiremate tulemuste saamiseks kasutage võimaluse korral WiFi-ühendust.

Reklaam. Kerige lugemise jätkamiseks.

Kuidas ARC minu Core’iga ühenduse loob?

Tagamaks, et ARC saaks teie Core’iga suhelda, kui olete liikvel, teie võrk peab olema kaugjuurdepääsu jaoks konfigureeritud. Paljudel juhtudel tehakse see konfiguratsioon (nimetatakse “pordi suunamiseks”) automaatselt.

Kui Roon konfigureerib teie võrgu (või kui konfigureerite selle käsitsi), loob ARC teie Core’iga turvalise sideliini, autentides teie Rooni konto mandaadid ja kasutades kõigi ühenduste jaoks krüpteeritud transporti.

Kas ma saan kasutada ARC-d ilma tuumata? Mis juhtub, kui mu Core lülitub välja?

ARC nõuab töötamiseks ühendust teie Core’iga. Nii nagu Rooni puhul, saate parima kogemuse, kui tuum töötab kogu aeg.

Kui teie Core peaks lühikeseks ajaks võrguühenduseta minema (nt lühiajaline voolukatkestus), taastab ARC ühenduse niipea, kui Core on uuesti võrku ühendatud. Kui teie Core on tõesti välja lülitatud või kättesaamatu, peate ARC-i kasutamise jätkamiseks selle parandama.

Kui soovite kasutada ARC-d ilma võrguühenduseta, näiteks lennukis või matkal ilma ühenduseta, saate esitada albumeid ja esitusloendeid, mille olete eelnevalt ARC-sse alla laadinud.

Kas ma saan oma kogu ARC-ga värskendada?

Jah, ARC toetab raamatukogu haldamist liikvel olles. See hõlmab siltide, esitusloendite ja lemmikute värskendamist, aga ka sisu lisamist ja kustutamist oma teegist.

Kas ma saan oma järjekorra oma kodus ARC ja Rooni tsoonide vahel üle kanda?

Praegu on ARC ja Roon eraldi hallatavad järjekorrad, kuid kui soovite laenata lugusid hiljutisest Rooni seansist ARC-s, näitab teie hiljuti mängitud lugusid viimati mängitud lugudest kogu Roonist ja ARC-st. Esitusloendeid jagatakse ja sünkroonitakse ka Rooni ja ARC vahel.

Kas ARC toetab otseraadiot?

Veel mitte, kuid plaanime lähiajal tuua Rooni otseraadio kogemuse ARC-sse.

ARC heli

Roon ARC iPhone'is
Roon ARC iPhone’is

Kui palju mobiili ribalaiust ARC kasutab?

ARC ribalaiuse kasutamist võivad mõjutada paljud tegurid. Teeme selle teie jaoks lahti.

Esiteks kasutab ARC mobiilset ribalaiust mitmel eesmärgil – teie teegi ja Core’i vahel sünkroonimiseks, ARC-s sirvimiseks ja muusika esitamiseks. Neist kolmest on muusika esitamine suurim ribalaiuse tarbija.

Kas ma saan seda kontrollida?

Jah, saate kvaliteediseadete abil juhtida, kui palju ribalaiust muusika voogesitamine kasutab. Lugege allpool, et näha, mida iga seade täpselt tähendab.

Kuidas saan ribalaiuse kasutamist minimeerida?

Kui andmed on muret tekitavad, soovitame kasutada sätet „Bandwidth Optimized”, kuna sellel on väikseim andmejalajälg.

Kuidas ma saan jälgida ribalaiuse kasutamist?

iOS-is navigeerige jaotisse Seaded > Mobiilside ja kerige alla, et leida ARC.

Reklaam. Kerige lugemise jätkamiseks.

Androidi puhul navigeerige jaotisse Seaded > Võrk ja Internet, seejärel valige Andmekasutus. Sealt valige Kuva üksikasjad. Seejärel leidke oma rakenduste loendist ARC.

Kui soovite liikvel olles andmekasutust täielikult vältida, saate kohaliku sisu otse oma seadmesse alla laadida.

Mida tähendavad taasesituse kvaliteedi sätted?

 • Algne formaat
  • Failid: algne fail edastatakse ARC-sse ja dekodeeritakse/esitatakse teie seadmes
  • TIDAL: kasutatakse teie tellimusega lubatud kõrgeima kvaliteediga vormingut
  • Qobuz: kasutatakse teie tellimusega lubatud kõrgeima kvaliteediga vormingut
 • CD kvaliteet
  • Failid: algne fail transkodeeritakse 16-bitiseks sagedusel 44,1 kHz või 48 kHz
  • TIDAL: ARC taotleb TIDALilt CD-kvaliteediga FLAC-i.
  • Qobuz: ARC taotleb Qobuzilt CD-kvaliteediga FLAC-i
 • Tasakaalustatud
  • Failid: kaduma läinud failid edastatakse ARC-le originaalvormingus. Kadudeta failid transkodeeritakse 256 kbit/s Opusesse
  • TIDAL: taotleme TIDALilt kõrget kvaliteeti, tavaliselt tähendab see 320 kbit AAC
  • Qobuz: taotleme Qobuzilt standardkvaliteeti, tavaliselt tähendab see 320 kbit MP3
 • Ribalaius optimeeritud
  • Failid: kaduma läinud failid edastatakse ARC-le originaalvormingus. Kadudeta failid ümberkodeeritakse 96 kbit/s Opusesse
  • TIDAL: taotleme TIDALilt tavakvaliteeti, tavaliselt tähendab see 96 kbit AAC
  • Qobuz: taotleme Qobuzilt standardkvaliteeti, tavaliselt tähendab see 320 kbit MP3.

Kas ma pean oma Core’i ARC-i kasutamiseks töös hoidma?

Jah. Mõelge oma kodus olevale Roon Core’ile kui isiklikule voogedastusteenusele. Muusika sirvimiseks ja esitamiseks peab ARC sellega suhtlema.

ARC toetab võrguühenduseta toimimist piiratud viisil. Saate sirvida ja esitada faile, mis laaditi ARC-sse alla siis, kui tuum oli saadaval, kuid täieliku kasutuskogemuse tagamiseks peab ARC saama teie Core’iga rääkida.

Kui ma laadin faile ARC-sse, siis millises failivormingus see alla laaditakse?

Algne fail algses vormingus laaditakse teie Core’ist alla ARC-sse.

Rohkem informatsiooni: roonlabs.com

Seotud lugemine

sarnased postitused

Leave a Reply