Roku kuulutab välja OS 11.5 telerite, heliribade ja Roku striimijate jaoks

3
Roku kuulutab välja OS 11.5 telerite, heliribade ja Roku striimijate jaoks

Roku teatas oma platvormi uusimast värskendusest OS 11.5. Uut OS-i versiooni värskendatakse automaatselt või see on allalaadimiseks saadaval enamikele olemasolevatele Roku voogesituspulkadele, teleritele ja nutikatele heliribadele. OS 11.5 põhineb eelmisel platvormi värskendusel OS 11.0, mis anti välja 2022. aasta märtsis.

Vaatame OS 11.5 uusimaid täiendusi, mis Roku lootuste kohaselt parandavad Roku teleri ja voogesitusseadmete omanike kasutuskogemust veelgi.

Uute Roku OS 11.5 funktsioonide kokkuvõte

Buzz: Asudes avaekraani menüüs, saavad kasutajad sirvida sageli uuendatavat postituste kogu, mis sisaldab meelelahutuskeskset lühivormilist sisu populaarsetest voogedastusteenustest, sealhulgas AMC+, Apple TV+, BET+, Crackle, Hallmark Movies Now, IGN, Plex, Popcornflix, Showtime, Starz, The CW, Tubi, Vevo ja Wondrium, tulemas.

Buzz võib sisaldada videoklippe, pilte, treilereid, intervjuusid ja muud sisu, mis aitab kasutajatel filme ja saateid avastada. Sotsiaalmeedias saavad kasutajad sisuga suhelda, lisades postitustele meeldivaks, salvestades sisu hilisemaks vaatamiseks, jälgides profiile, et vaadata tulevasi postitusi või voogesitada kohe postituses olevat filmi või saadet.

Jätkake vaatamist: see funktsioon võimaldab kasutajatel jätkata telesaadete ja filmide vaatamist, mida nad varem voogesitavad. Leheküljele Jätka vaatamist pääsete avakuva menüü kaudu. See annab kasutajatele ühe asukoha, kus nad saavad vaadata tagasi vaadatava sisu juurde sellistest teenustest nagu HBO Max, Netflix, Paramount+ ja Roku kanal. Aja jooksul lisatakse rohkem kanaleid.

Salvesta nimekiri: see võimaldab kasutajatel salvestada filme ja saateid sisu salvestamise loendisse, et hiljem voogesitada. Lehel Mida vaadata ja Roku mobiilirakenduses asuv salvestusloend pakub kasutajatele kohta, kuhu pääsevad juurde ja voogesitavad varem salvestatud sisu. See funktsioon laiendab varem käivitatud salvestusloendit Roku kanalis ja Roku mobiilirakendus.

Roku pood: See lisand Roku avakuva menüü pakub visuaalsemat, kõikehõlmavamat sihtkohta Roku seadmetele tasuta ja tasuliste kanalite sirvimiseks, otsimiseks ning lisamiseks. Kasutajad saavad ka navigeerida erinevates kategooriates, et leida ja osta uut voogesituse sisu. Roku pood ilmub seadmetesse lähikuudel ja seda aja jooksul laiendatakse. Eesmärk on pakkuda Roku platvormil sujuvat ja integreeritud ostukogemust.

Bluetooth privaatne kuulamine: Roku laiendab Bluetoothi ​​privaatset kuulamist, et see ühilduks uusimatega Roku Ultra, Roku Streambarja Roku Streambar Pro. Kasutajad saavad oma kõrvaklappe siduda seadmest Heli seadistusmenüü ja hakake sisu privaatselt kuulama. See on Roku praeguse privaatse kuulamise funktsiooni värskendus, mis võimaldab kasutajatel kuulata oma telerit kõrvaklappide kaudu, mis on ühendatud Roku esmaklassiliste kaugjuhtimispultidega või mobiilirakenduse kaudu.

Roku hääle näpunäited: Roku lisab uusi ekraanitööriistu, mis aitavad kasutajatel jõuda kasutamise ajal soovitud kanali sihtkohtadesse Roku hääl. Kasutajad näevad oma ekraanil kuva, mis näitab nende häälotsingu jaoks olulisi kanalivalikuid. Sealt saavad kliendid öelda või valida soovitud valiku ja alustada voogesitust.

Kategooriad Roku reaalajas telekanalite juhendis: see funktsioon võimaldab kasutajatel hõlpsasti navigeeritava otsesisu avastada ja sellesse hüpata sisukategooriad.

Roku on lisanud ka kolm uut sirvitavat kategooriat:

Reklaam. Kerige lugemise jätkamiseks.

  • Viimased
  • Lemmikud
  • Tellitud

Kategooriate piires saab lemmikkanaleid salvestada, samuti saate naasta hiljuti vaadatud sisu juurde või pääseda Roku kanalilt Premium jaamadele. Kasutajad saavad sirvida ka reaalajas telesaadete žanre, sealhulgas uudised, sport, filmid, meelelahutus, lapsed, krimi, muusika ja eesti keel, mis täidetakse automaatselt nendes kategooriates saadaoleva Roku kanali otsesisu alusel.

Otseülekande telekanali nupp „Juhend”.: Roku tutvustab a spetsiaalne otse-TV kanali nupp „Juhend” mobiilirakenduses et kasutajad näeksid, mida nende teleris otse esitatakse. Nupu „Juhend” abil saavad kliendid käivitada telekanalite juhendi. Juhendist leiavad nad otseülekandeid, sirvivad vaatamiseks sisu ja otsivad kategooriaid.

Näpunäide: Roku mobiilirakenduse nupp Juhend on saadaval ainult siis, kui see on ühendatud a Roku TV OS 11.5-ga toetatud piirkondades.

Roku Streambar puldiga

OS 11.5 kasutuselevõtu ajakava

Roku sõnul on OS 11.5 saadaval toetatud Roku voogesituse mängijatele, Roku teleritele ja muudele ühilduvatele toodetele järgmiste kuude jooksul alates selle artikli avaldamise kuupäevast.

Roku OS 11.5 süvenemiseks vaadake ametlikke väljalaskemärkmeid.

Roku seadmed

Rocky Times Rokus 2022. aasta teises kvartalis: kas digitaalne voogesitus on hädas?

TCL lisab 2022. aastaks uusi Roku telerimudeleid

Roku partnerid koos elemendiga oma esimeses välitelevisioonis

Roku viib teid otsetelevisiooni tsooni

Roku voogedastuspulk 4K ja 4K+ pakuvad televisiooni tuge maailmas

sarnased postitused

Leave a Reply