ROG Phone 5S ülevaade – metsaline, kellel on vaid paar väiksemat viga

1
ROG Phone 5S ülevaade – metsaline, kellel on vaid paar väiksemat viga

Republic of Gamers (RoG) on Asuse mänguharu, mis keskendub piiranguteta riistvarale, mille maksumus pole objektiks. Oleme varem näinud, et RoG riistvara tegeleb kõige ja kõigega, mida me selle peale loobime, nii et suure elevusega tõstsin käe, et veeta paar nädalat ROG phone 5s-ga.

Kui vaatasime eelmist mudelit, siis ainsaks tõeliseks veaks oli see, et see oli mõne kasutaja jaoks natuke “liiga palju” telefon, mis oli veidi kohmakas, võib-olla natuke liiga kallis, kuid see on mõnevõrra subjektiivne. Julge “mängija” välimus on tagasi valitud ja võimalused säilinud: Lähtepunktiks ROG telefon 5S jätkab seda suundumust rohkemate pakkumistega.

Mis on karbis?

Jaemüügipakendi vahetu esitlus sarnaneb eelmise põlvkonnaga, tõeliselt huvitava pakendiga, mis annab tooni telefoni mängufookusele. Ilmselgelt on komplektis telefon, kuid kiirlaadimiseks on kaasas ka laadimisplokk, laadimiskaabel, korralik kate (kuigi ma pole veendunud, et see ellu jääks või telefoni korraliku kukkumise eest kaitseks ) ja klambriga jahuti mängimiseks.

Kast ise mängib seadistusprotsessis osa relvakasti avamiseks, mis hiljem mängib teie mängukogemuses rolli.

Kui olete mängija, võib-olla mängib AeroActive Cooler pakutavas lisariistvaras kõige olulisemat rolli. See klammerdub telefoni külgede külge ja hoiab seejärel telefoni töötlemisriistvara asukohas jahedana. See on mõeldud ka laadimiseks mängude mängimise ajal, et teie mänguseanss ei katkeks.

Riistvara: disain ja tehnilised andmed

Nagu eelkäijad, on ka ROG Phone 5S spetsifikatsioonid pakendi kõige teravamal otsal. Toimivust mõjutavate tehniliste andmete lühike loend sisaldab järgmist:

  • Android 11 karbist välja võetud ja Android 12 värskendus on pärast installimist valmis kasutamiseks
  • Qualcomm Snapdragon 888+ 5G kiibistik
  • Qualcomm Adreno 660 GPU
  • 16 GB DDR5 mälu
  • 512 GB UFS3.1 salvestusruumi

Nagu iga seadme puhul, räägivad jõudlusnäitajad tegelikult vaid osa loost. Antud juhul oli üks omadus, millest ma eriti põnevil olin, silmapaistev ekraan. See on 6,78-tolline Samsungi AMOLED-ekraan, mis töötab 2448 x 1080 eraldusvõimega 144 Hz värskendussagedusega, ühtides seadme eelmise versiooniga. Mõned kasutajad ei pruugi olla pisut suuremate raamide fännid, kuid see on teadlik otsus, et vältida mängu ajal valekäivitusi.

Kogu see töötlemisvõimsus vajab selle juhtimiseks midagi ja 6000 mAh aku saab sellega suurepäraselt hakkama. Mõnevõrra regulaarselt testimise ajal sain ühe laadimisega 2 päeva.

Seadme välimus on jällegi veidi nõrgenenud, nii et kui esmapilgul ei saa arugi, et tegemist on mänguloomaga. See on pisut suurem kui enamik seadmeid, kuid arvestades seadme tehnilisi andmeid ja mängude fookust; Ma olen ausalt öeldes sellega rahul. Võrdluseks, ROG Phone 5S mõõdud on 172,8 x 77,3 x 9,9 mm (sarnased esimõõtmed, kuid õhem kui ROG Phone 5), Pixel 6 Pro aga 163,9 x 75,9 x 8,9 mm.

Pidades silmas seda, mis oli juba võidukas valem, on inseneride ees kõlarid, et maksimeerida helitugevust ja kvaliteeti mängu ajal. Olgu see siis mängu või meedia taasesituse ajal, vähemalt telefoni puhul oli helikvaliteet tõesti muljetavaldav. Palju vahemikku, pole üllatav, kuigi sellel puudub bass, ja piisavalt helitugevust, et täita mõistlikult hea suurusega ruum moonutusteta muusikaga.

Sellel on kaup mängimiseks

Kellelegi üllatusena saab mängutelefon seda teha tõesti esitage mängides. Oleme juba käsitlenud ekraani spetsifikatsioone, mis muudab teie vaatamise (või mängimise) täielikuks naudinguks, eriti suure värskendussagedusega. See tuleb mängu ka ekraani erakordselt hea puutetundlikkusega, mis muutis mängude – sealhulgas Diablo Immortali – mängimise imeliseks mitte ainult visuaalselt, vaid ka puutetundlikus mõttes.

Isegi ilma mängurežiimi sisselülitamata (sellest hetkega lähemalt) polnud ROG-telefoni 5S-i jaoks tegelikult probleeme. Arvestades tipptasemel tehnilisi andmeid, tohutut aku ja mängude jaoks saadaolevat tarkvara optimeerimist, pole see üllatav. Mõne aja pärast märkasin küll, et telefoni keskosa läks päris soojaks, aga mitte nii soojaks, et oleks ebamugav kohe taskusse pista.

Siin tuleb aga mängu AeroCooler. See annab võimaluse nii telefoni mängude mängimise ajal jahutada kui ka mängu ajal seadet laadida, kuna portreerežiimis hoides on laadimisport seadme vasakul küljel (pikem serv). See väldib laadimiskaabli probleemi, mis sunnib teid mängu ajal haaret muutma, ja tagab, et vaatamata sellele, et mängimine on akuga seotud, saate seejärel hästi laetud mobiilseadmega oma päeva uuesti alustada.

X Mode andke talle kõik, mis tal on!

X-režiim töötab selle sisselülitamisel natuke taustal, alustades jõudlusriistvara üleslaadimisest ja taustarakenduste hävitamisest. See vabastab jõudluse parandamiseks kogu saadaoleva mälu. Seda saab konfigureerida, kuid avastasin, et automaatsed seaded andsid suurepärase kogemuse ja tähendasid, et mind ei seganud kõned ega sõnumid, kuna X-režiim on teavitused suures osas keelatud.

Tarkvara: OS ja jõudlus

ROG OS-i liidese puhul on tegemist suures osas evolutsiooni ja revolutsiooniga. Selles töötab Androidi uusim versioon, igapäevaseks kasutamiseks on see piisavalt hästi optimeeritud, et saaks hõlpsasti terve päeva aku täis laadida, ja sellel on palju kohandamisvõimalusi. Meeldiv on see, et OS-is pole endiselt tohutult pealetükkivat bloatware’i, Asus ROG-i käivitusseade ei sobi kõigile, kuid nagu mainitud, on see kohandatav.

Arenguga seoses näib, et mõned eelmise põlvkonna telefonide õppetunnid on ellu viidud. Aku optimeerimine toimub mõne taustal töötava rakendusega selgelt endiselt, kuid regulaarselt kasutatavaid rakendusi, mis saavad palju tõukemärguandeid, ei suleta peaaegu nii agressiivselt. Aeg-ajalt lülitatakse teid endiselt välja, mida te ei soovi, kuid seda saab hõlpsasti parandada, lisades erandi, mis võimaldab rakendusel taustal töötada ja akut kasutades.

Kaamera on väga võimekas

Paar viimast ROG-telefoni on kaameravõimaluste osas iga kord paremaks läinud. Seekord on mul väga hea meel tõdeda, et kaamera on jällegi nii palju arenenud, et ma ütleksin, et see on väga võimekas. Kaasas on tavaline hulk fotorežiime video, öise jäädvustuse, portree- ja tavafotode jaoks. Ärge saage minust valesti aru, see ei saa sammu pidada maailma tipptasemel Samsungide ja iPhone’idega. Pidage siiski meeles, et see on 300–700 dollarit odavam kui need seadmed.

Tarkvaras on tavaliselt lihtne navigeerida ja kasutada, ka katik ja autofookus on samuti väga kiired. Saate lihtsalt suunata ja pildistada ning üsna enesekindlalt – korraliku valguse korral – teades, et saate korraliku foto, millel on hea värvide taasesitus ja teravad pildid.

Järeldus

ROG Phone 5s on suurepärane telefon, mis saab hõlpsalt hakkama kõigega, mida igapäevaelus ette viskate. Sellel on tõesti kõrged tehnilised andmed, palju RAM-i ja sellel on selge välimus, mis võib mõne jaoks olla pisut “torkav”, kuid pole isegi professionaalsetes seadetes paigast ära. Tõenäoliselt on selle suurim probleem see, et see on üsna suur.

Kui ma peaksin selle ühe lausega kokku võtma, oleks see, et ROG Phone 5s on vapustav seade, mis paistab silma peaaegu kõigega tänu tarkvarale, mis ei mõjuta oluliselt telefoni kasutuskogemust. Kui te ei pahanda, et kaamera ei pea 2000.00 dollari suuruste lipulaevadega sammu, võib see olla üks 2022. aasta seniseid parimaid oste.

Selle arvustuse avaldamise ajal oli ROG phone 5s 1199,00 dollarilt 1499,00 dollarilt. JB Hi-Fi. Isegi täishinnaga soovitan seda hea meelega paljudele kasutajatele.

sarnased postitused

Leave a Reply