Plaadipoe päeva musta reede 2022 pealkirjad kuulutas välja Craft Recordings

2

Oleme olnud üsna aktiivsed osalejad Plaadipoe päev viimase paari aasta jooksul pakkunud levi kolmest riigist ja seitsmest linnast. Sellest on saanud osa meie sotsiaalsest kalendrist ja loodame, et näeme novembris taas oma lemmikplaadipoodide taga ja otsime neid 4-5 pealkirja, mida kõik teised näivad ihaldavat. Mõnede pealkirjade hinnad ja nappus on endiselt valusad teemad, mida arutasime hiljutises taskuhäälingusaates. Record Store Day 2022 must reede on jäänud 2 kuu pärast ja Craft Recordings saadab juba väljalaskmisteateid.

Craft Recordings Record Store Day 2022. aasta musta reede koosseis on sel aastal kindlasti mitmekesisem ja meil on hea meel näha, et Kevin Gray, kes ühines meiega eCousticsi taskuhäälingusaates, et arutada Blue Note Tone Poeti kordusväljaandeid, mille kallal ta töötas.

Need viis piiratud pressi on saadaval ainult sõltumatutes plaadipoodides alates 25. novembrist.

SILVERSTEIN – Saabumised ja lahkumised — see 15th bändi kolmanda albumi juubeliväljaanne on pressitud opaque Green Marble vinüülile ja sellel on äsja remiksitud/remasterdatud heli ning roheline poolläbipaistev 7-tolline kaks boonuslugusid originaalplaadilt.

MÕÕK – Apokrifoon — 10th poolt kirjeldatud bändi neljanda albumi juubeliväljaanne Tagajärg kui “puhtamal kujul destilleeritud raskemetall”. Pressitud 180-grammisele Cosmic Yellow Swirl vinüülile ja paigutatud gatefold-ümbrisesse.

DŽÄSSI DISPENSARY – Haunted High — Jazz Dispensary on tagasi uhiuue kogumikuga, mis uurib avakosmose sügavusi ja inimmõistust, kaasa arvatud Flora Purim, Mongo Santamaría, Barbara Lewis ja palju muud. Pressitud Pink Splatter vinüülile.

LINNAD VAN ZANDT – Minu aknas – see 35th Van Zandti esimese Sugar Hill Recordsi albumi juubeliväljaanne leiab ta oma laulukirjutamisvõimete tipus. Kevin Gray poolt Cohearent Audio äsja remasterdatud ja Sky Blue vinüülile pressitud.

KORLA PANDIT – Võtmete džinn: Korla Panditi parim — See esimene antoloogia Panditi viljakast loomingust plaadifirmal Fantasy sisaldab inspireeritud segu Ida-, Ladina- ja Vaikse ookeani lõunaosa muusikatraditsioonidest ning sisaldab tema tõlgendust poplauludest nagu “Somewhere Over the Rainbow”, “Speak to Me of Love” ,” ja veel. Võtmete džinn sisaldab GRAMMY®-i võitnud inseneri Paul Blakemore’i äsja remasterdatud heli, mis on pressitud Blue Opaque’ile vinüülile.

Väljalaske kohta üksikasjalikuma teabe saamiseks külastage nende veebisaiti veebisaitja vajutage nuppu, et leida teile lähim sõltumatu plaadipood.

Seotud podcast: Tagasivaade 2021. aasta plaadipoe päevale

Reklaam. Kerige lugemise jätkamiseks.

sarnased postitused

Leave a Reply