Pärast Twitterit jätkab Elon Musk YouTube’i, ütleb, et platvorm korraldab pidevaid kelmusreklaame – Technology News, Firstpost

1
Pärast Twitterit jätkab Elon Musk YouTube’i, ütleb, et platvorm korraldab pidevaid kelmusreklaame – Technology News, Firstpost

Tesla tegevjuht ja üks maailma rikkamaid inimesi Elon Musk on pärast Twitteri ja selle spämmirobotite vastu võtmist väljendanud oma pahameelt Google’i videovoogedastusplatvormi YouTube’i vastu.

Tesla tegevjuht kritiseeris YouTube’i teenust, säutsus mikroblogimise saidil Twitter. Elon Musk nimetas YouTube’i isegi petturiks. Musk säutsus,” näib YouTube olevat olla pidevad petureklaamid.”

Teises säutsus postitas Elon Musk meemi, mis naljatas Youtube’i, kuna väidetavalt ei hakanud petlikke skeeme maha suruma.

Omnicore’i uuringu kohaselt tarbivad umbes 122 miljonit aktiivset YouTube’i kasutajat iga päev rohkem kui miljard tundi videot. See teeb YouTube’ist ühe enimkasutatava sotsiaalmeedia platvormi ja ka otsingumootori maailmas.

See on ka Google’i järel populaarsuselt teine ​​otsingumootor, mida vaadatakse iga päev üle miljardi tunni. YouTube saab tegelikult rohkem otsingupäringuid kui teised suuremad otsingumootoriplatvormid, nimelt Microsoft Bing, Yahoo, AOL ja Ask kokku.

Teises sellega seotud arengus süüdistatakse Twitterit avalikult ühinemislepingu rikkumises, Elon Musk on ähvardanud lahkuda ja tühistada 44 miljardi dollari suurune omandamine sotsiaalmeediaettevõttele, kuna ta ei esitanud rämpsposti ja võltskontode kohta küsitud andmeid.

Musk nõudis, et Twitter avaldaks teavet oma testimismetoodikate kohta, et toetada oma väiteid, et robotid ja võltskontod moodustavad vähem kui 5% platvormi aktiivsest kasutajabaasist ja lõpetada nende hoolsusprotsesside nurjamine.

Muski ja tema advokaadi esmaspäeval saadetud kiri väitis, et Twitter on püüdnud piirata juurdepääsu teabele, tõlgendades ühinemislepingut kitsalt, nii et teabe edastamine jääks Twitteri lepingunõuete reguleerimisalast välja.

Eraldi väärtpaberitaotluses avalikustas Twitter varem, et Musk loobus tehingu hoolsusklauslist, mis oleks võinud teha lepingust taganemise lihtsamaks või tal oleks lihtsam; ilma selleta võib Musk silmitsi seista raskema tõusuga ja kohtuvaidlusega.

sarnased postitused

Leave a Reply