Oppo Reno8 Pro 5G ja Reno8 5G pakuvad ülikiiret 80 W laadimist

0
Oppo Reno8 Pro 5G ja Reno8 5G pakuvad ülikiiret 80 W laadimist

Alates tänasest on Austraalias saadaval täielik uus OPPO Reno8 seeria, mis paikneb A-seeria ja Find X-seeria vahel.

Selle hinnapunkti kaks esiletõstmist on järgmised:

  • 80 W SUPERVOOC kiirlaadimine, mis tähendab Reno8 Pro 5G ja Reno8 5G võimaldab kasutajatel laadida 4500 mAh aku 50% -ni umbes 10 minutiga ja 100% -ni umbes 30 minutiga.
  • OPPO eksklusiivne MariSilicon X pildiprotsessor, mis võimaldab fotode ja videote jaoks palju paremat öist nägemist

OPPO akude uurimis- ja arendustegevus aitab muuta Reno8 seeria jätkusuutlikumaks, kuna need säilitavad pärast 1600 täislaadimistsüklit kuni 80% oma algsest mahust (pikim nutitelefoni aku kasutusiga turul), mis on kaks korda pikem kui tööstusstandard 800 tsüklit.

OPPO Austraalia tegevdirektor Michael Tran kommenteeris:

„Oleme põnevil, et saame Reno8 seeriaga Austraaliasse tuua meie Reno seadmete uusima põlvkonna. Alates Reno seeria turuletoomisest 2019. aasta alguses on OPPO tarninud üle 80 miljoni Reno seadme üle maailma.

“Meie OPPO Reno seeria on tuntud muljetavaldavate kaameravõimaluste ja ainulaadse disaini poolest. Meie uue põlvkonna kasutuselevõtt kasutavad Reno8 Pro 5G ja Reno8 5G uusimaid kaamerauuendusi Aussie jaoks, et jäädvustada nende parimad hetked ka kõige keerulisemates valgustingimustes.

“Mõlemal seadmel on kaks Sony lipulaeva andurit, sealhulgas 32 MP IMX709 RGBW sensor selfie-kaamera jaoks, mis võimaldab kasutajatel hämaras selgemaid selfisid jäädvustada, ja 50 MP IMX766 sensor tagaosas, et tagada lipulaeva tasemel kaamera jõudlus.”

„Reno8 Pro 5G sisaldab MariSilicon X kujutise NPU-d, mis võimaldab oma klassis ületamatuid videovõtteid. MariSilicon X võimaldab 4K Ultra Night Videot üliselgete, heledamate ja üksikasjalikumate videote jaoks öösel, samuti 4K Ultra HDR videot, et hoida üksikasju nii eredas kui ka varjus.

MediaTek Dimensity 8100-MAX SoC, ülijuhtiva jahutussüsteemi ja kiire 8 GB LPDDR5 RAM-i ja 256 GB UFS 3.1 salvestusruumi kombinatsioon teeb Reno8 Pro 5G-st kõigi aegade võimsaima Reno.

Reno8 5G-l on enamik samu funktsioone, välja arvatud vähem võimas MediaTek Dimensity 1300 SoC ja väiksem ekraan, mille suurus on 6,7 tolli asemel 6,4 tolli.

Mõlemad telefonid sisaldavad väidetavalt valdkonna juhtivat püsivat jõudlust ilma ülekuumenemiseta, et tagada sujuv ja stabiilne mängukogemus.

Uued Reno8 seeria täiendused ühinevad Reno8 Lite 5G-ga, mille OPPO tõi Austraalia turule aasta alguses juunis.

Reno8 Pro 5G on alates 8. septembrist saadaval JB Hi-Filt 1199 dollari eest klaasitud rohelise ja klaasitud musta värviga.

Reno8 5G on saadaval alates 8. septembrist Shimmer Gold ja Shimmer Black värvides hinnaga 999 $ firmadelt JB Hi-Fi, OfficeWorks, Harvey Norman ja Woolworths Mobile.

Reno8 Lite 5G on Austraalias saadaval alates 9. juunist Rainbow Spectrumi ja Cosmic Blacki värvides hinnaga 599 dollarit firmadelt JB Hi-Fi, Officeworks, Harvey Norman, Big W, Woolworths, Bing Lee ja Australia Post.

sarnased postitused

Leave a Reply