Nvidia ja Interneti 3D-tulevik

0
Nvidia ja Interneti 3D-tulevik

Järgmise põlvkonna veebi loomisel on palju tööd. Suurem osa sellest on keskendunud kontseptsioonile, et traditsiooniliste veebilehtede asemel saame hoopis teistsuguse kogemuse, mis on palju kaasahaaravam. Nimetagem seda “Web 3D”.

Mul oli võimalus rääkida Nvidia tegevjuhi Jensen Huangiga, kes jagas oma vaadet Web 3D-st. Kuigi see ühendab metaversumi elemente, on see rohkem seotud AI-rakendusega, mis loob veebi järgmise põlvkonna esiotsa, kui reaalsuse jäljendamisega, mida selles uues veebis üha enam rahastatakse.

Segaduses? Sa pole üksi, proovin kontseptsiooni lahti harutada.

Seejärel vaatame minu nädala toodet, väga erinevat Amazon Kindle’i nimega Scribe. See näitab lubadust, kuid vajab paar näpunäidet, et saada suurepäraseks tooteks.

AI on järgmise põlvkonna veebi esirinnas

Huvitaval kombel arvan, et Microsofti Halo mänguseeria sai selle algusest peale, kuna Cortana, Microsofti väljamõeldud tehisintellekti universaalne liides, on kõige lähemal sellele, mida Huang märkis, et see oli tema nägemus tulevasest veebist.

Mängus ja telesarjas “Halo” suhtleb Cortana Master Chief, et pääseda ligi teda ümbritsevale tehnoloogiale. Kahjuks, kuigi selles YouTube’i videos olevaid prototüüpe ehitati, pole Microsoft veel Cortanat viinud sinna, kus see võiks olla.

Praegu jääb Cortana maha nii Sirist, Apple’i digitaalsest assistendist kui ka Google’i assistendist.

Huang näeb ette, et tehisintellekti esiosa saab reaalsuseks koos järgmise põlvkonna veebiga. Saate kujundada oma AI-liidese või tõenäoliselt litsentsida erinevatelt pakkujatelt juba loodud kuvandit ja isikupära, kui nad seda võimalust kasutavad.

Näiteks kui soovite, et tehisintellekt näeks välja nagu teie täiuslik poiss- või tüdruksõber, võiksite esialgu kirjeldada, millist liidest soovite ja tehisintellekt kujundaks selle selle põhjal, mida te seda tehisintellekti otsima õpetasite.

Teise võimalusena – ja see ei välista üksteist – võib see kujundada selle teie teadaolevate huvide põhjal, võttes aluseks küpsised ja veebipostitused, mida olete oma elu jooksul teinud. Või võite valida filmist või näitlejast tegelase, kellel on korduv tasu ja millest saab oma tegelasena see isiklik liides.

Kujutage ette, et Black Widow või Thor on teie isiklik teejuht teabemaailma. Nad käituksid täpselt nagu filmides “Avenger”, jõudes samal ajal otsitava teabeni. Selle asemel, et näha veebilehte, näete oma valitud digitaalset assistenti, mis tooks teie küsimustele vastamiseks võluväel esile metaverssed elemendid.

Otsige Metaverse kogemusest

Otsing, nagu me teame, muutuks samuti.

Näiteks võite uut autot otsides minna erinevate tootjate veebisaitidele ja uurida võimalusi. Kuid tulevikus võite selle asemel öelda “millise auto ma peaksin nüüd ostma?” ja selle põhjal, mida tehisintellekt teist teab või kuidas te oma elustiili puudutavatele küsimustele vastate, annab see seejärel oma soovituse ja viib teid metaversaalsesse kogemusse, kus saate praktiliselt proovisõidul autoga, mis põhineb valikutel, mida tehisintellekt teile arvab. tahan.

Selle virtuaalse sõidu ajal lisab see muid valikuid, mis teile võiksid meeldida, ja saate lõpliku valiku tegemiseks edastada oma huvi või selle puudumise. Lõpuks soovitatakse, kus peaksite oma auto ostma, eelistades iga väljavaadet, mis on optimeeritud vastavalt sellele, kas hindate rohkem selliseid asju nagu madal hind või hea teenindus. Need valikud hõlmavad nii uusi kui ka kasutatud pakkumisi sõltuvalt sellest, mida tehisintellekt teie eelistuste kohta teab.

Projektile kulutatud aeg ja pingutus vähenevad oluliselt, samas kui teie rahulolu, eeldusel, et tehisintellektil teie kohta saadav teave on täpne, on maksimaalne. Aja jooksul muutub see veebi 3D liides rohkem kaaslaseks ja usaldusväärseks sõbraks kui miski, mida olete seni veebis näinud.

Kui see saavutab kriitilise massi, tuleb hoolitseda selle eest, et seda ei kahjustataks erakonna, müüja või halva tegutseja huvide soodustamiseks.

See viimane on oluline. Võib selguda, et selle asemel, et olla tasuta nagu brauserid tänapäeval, muutub liides tasuliseks teenuseks, et tagada, et ükski teine ​​üksus ei saaks teie usaldust ära kasutada, kuna on suur võimalus seda uut liidest teie vastu kasutada. Et seda ei juhtuks, tuleks keskenduda rohkem kui praegu.

Pakkimine

Huangi sõnul on selle esiotsa – nimetage seda järgmise põlvkonna brauseriks – tulevik üha fotorealistlikumaks avatariks, mis põhineb teie isiklikel eelistustel ja huvidel; selline, mis oskab vajadusel iseloomult käituda; ja selline, mis pakub täpsemaid valikuid ja palju isikupärastatumat veebikogemust.

Võib-olla peaksime vähem rääkima veebi järgmise põlvkonna visuaalsetest aspektidest, 3D-osast, ja rohkem selle käitumuslikest aspektidest, “Transhumanistlikust veebist”. Midagi, mida sel nädalal nuudlida.

Nädala tehnikatoode

Kindle Scribe

Olen kasutanud Kindlesid alates nende esmakordsest väljalaskmisest. Minu omal oli nii klaviatuur kui ka vaba mobiilsideühendus.

Need on osutunud reisimisel huvitavateks toodeteks, neil on päevadepikkune aku tööiga ja need toimivad päikese käes paremini kui LCD-põhised tahvelarvutid või nutitelefonid. Mõned neist on veekindlad, võimaldades neid kasutada vees vaba aja veetmise ajal. Näiteks kui ma oma kodu lähedal jõel hõljun, võtan kaasa oma veekindla Kindle’i, et saaksin igavate osade ajal lugeda (minu jaoks on kogu ujuk igav osa).

Kuid need on alati piirdunud raamatute ja teatud digitaalsete failide lugemisega (saate saata .pdf-failid Amazonile meiliga, et need oma Kindle’i panna). See muutus just uue Kindle Scribe’iga. Selle suurus on sarnane 10-tollise Amazon Fire tahvelarvutiga ja võimaldab teil loetavaid dokumente ja raamatuid märkida.

Kuigi Kindle Scribe on endiselt lugemisele keskenduv toode, on sellel uusimal versioonil valikulised pliiatsid, mida saab kasutada ülevaatavate asjade joonistamiseks või märkuste tegemiseks, ja see võimaldab sarnaselt enamike sarnaste toodetega joonistada pilte, kui see teile huvi pakub. .

Kindle Scribe lugemiseks ja kirjutamiseks, 300ppi Pperwhite ekraan koos Basic Peniga

Kindle Scribe (pildi krediit: Amazon)


Nagu kõigi Kindle’ide puhul, juhib see koos Päikese käes hästi töötav e-paberiekraan ja suur suurus tähendab, et saate nägemisprobleemide lahendamiseks fonti paremini kohandada, vähendades potentsiaalselt lugemisprillide vajadust nende inimeste jaoks, kellel on väike nägemiskaotus.

Toodet piiravad puudused on see, et see ei toeta praegu ajakirjade või ajalehtede tellimusi, see ei esita muusikat (tõenäoliselt on parem jätta igatahes nutitelefonile) ja, nagu märgitud, on tehnoloogia värskendussagedus video jaoks liiga madal. . Samuti ei tee see praegu meili.

Sellel on veebibrauser, kuid see brauser ei kuva veebilehti ettenähtud viisil. Selle asemel loetleb see lood vertikaalselt nagu väikese ekraaniga nutitelefon. Tegelikult tekib selle kasutamisel palju probleeme lehe laadimisega. Näiteks ei saanud ma avada Office 365 või Outlooki veebisaite.

Lõpuks ei toeta see käsitsi kirjutamise tekstiks teisendamist, mistõttu on see märkmete tegemisel vähem kasulik kui selle funktsiooniga tooted, kuid loodan, et see paraneb toote küpsedes.

Inimene, kes hindab seda toodet kõige rohkem, on keegi, kes soovib suuremat lugejat ja peab aeg-ajalt muutmise või ülevaatamise käigus dokumente märgistama. Kui soovite võimsamat tahvelarvutit, jääb Amazon Fire tahvelarvuti üheks parimaks väärtuseks turul, kuid see ei tööta nii hästi väljas ega ole selle aku kestvus lähedal sellele, mida Kindle Scribe pakub.

Õige inimese jaoks võib Kindle Scribe olla jumala kingitus. Kuid enamiku jaoks on Amazon Fire tahvelarvuti tõenäoliselt parem üldine valik. Igal juhul on uus Kindle Scribe tahvelarvuti minu nädala toode. 339 dollariga on see hea väärtus, mis minu arvates aja jooksul paraneb.

Kindle Scribe ilmub 30. novembril. Saate selle kohe ette tellida aadressil Amazon.

Selles artiklis avaldatud arvamused on autori omad ja ei pruugi kajastada ECT News Networki seisukohti.

sarnased postitused

Leave a Reply