Nest Cami unikaalsed aku- ja päikeseenergia valikud

3
Nest Cami unikaalsed aku- ja päikeseenergia valikud

Google’i akuga Nest Cam on Google’i koduvalvekaamera, mis pakub uuenduslikku kaasaskantavat välis-/siseturvalahendust koos täiustatud funktsioonidega alghinnaga 179,99 $.

Nüüd targa kodu tarvikute brändi tootekomplektiga Wassersteinsaab Nest Cami siduda uue 3,5-vatise Premium päikesepaneeliga, mille hind on 79,99 dollarit.

Sellel Nest Cami akuga mudelil on ainulaadne disain, mis muudab selle mitmeotstarbeliseks turvaseadmeks. Videokaamera on valge kera, millel on metallist alusplaat ja tugev magnet. Sõltuvalt sellest, kuhu te selle paigaldate, saate kera magnetilise osa kinnitada metallpinnale või kaasasolevale kinnitusplaadile.

Wasserstein Premium päikesepaneel Google Nest Cami jaoks välitingimustes (siin näidatud) või siseruumides, akutoitel 3,5 W päikeseenergiaga


Seejärel ühendage toitekaabel või päikesepatarei ühendus ja installimine on lõppenud. Vajadusel muudavad seinaankrud ja paigaldusplaat lihtsaks seadistamiseks.

Siseruumides kasutamiseks saad ümmarguse kaamera lihtsalt seinale või lakke kinnitada. Vaadet on lihtne reguleerida kera magnetilise kleepuvuse manööverdamisega.

Teine võimalus võimaldab teil videokaamerat erinevatesse ruumidesse teisaldada ja tasasele pinnale asetada. Tarvikualused kruvitakse ootekeermestatud alasse.

See püsivate või kaasaskantavate paigaldusvõimaluste kombinatsioon muudab selle videoseadme hõlpsaks kasutamiseks kõikjal sees või väljas. Kuigi see töötab hästi, ei ole sellega kaasas kasulikku kasutusjuhendit peale kiirjuhendi.

Selle tulemusena peate klõpsama läbi konfiguratsiooniseaded, et välja selgitada, kuidas see toode oma tööd tegema panna. Selle võimalike võimaluste kohta selgituste saamiseks peate järgima mõnda juhendis sisalduvat linki tehnilist tuge sisaldavatele URL-idele ja muudele kasutajaandmetele.

Parem lahendus oleks allalaaditav PDF-fail. Kuid enamikul asjadel on Google’il vähe või üldse mitte saadaval olevaid juhiseid.

Plussid, miinused, küsimused

See on peamiselt akutoitel videoseade, millel on võimalused kasutada päikeseenergiat aku laadimiseks või akust möödasõiduks juhtmega ühendusega. Sellest on kasu, kui püsiv elektritoide pole ilmastiku või muude vahejuhtumite tõttu enam saadaval.

Kui kasutate seda mudelit oma kinnisvara ümbritsevate ruumide või sissepääsude jälgimiseks, olge valmis leppima mõningate kompromissidega. Kuid selle teisaldatavus ja toitevõimalused võivad anda talle eelise konkureerivate toodete ees.

Seni pole Google olnud seadme traadita ühenduse turvameetmete osas läbipaistev. Samuti ei ole ettevõte peamiste kasutatavuse küsimuste osas sõna võtnud.

Suurim küsimus, mis mul on, on see, kui kaua toode vastu peab, kuna seda ei saa vahetada. Teine oluline probleem, mida tuleb arvesse võtta, on vähenenud kasulikkus, kui te ei otsusta kolmandast osapoolest Google’i partneri pideva pilvesalvestuse eest maksta.

Teooriad ja hinnangud

Google’i hinnangul peaks aku kestma 1,5–7 kuud, olenevalt sellest, kuidas seadet kasutate. Aku vastupidavust mõjutavad mitmed võimalused. Kui kasutate seda majavooluga, kas see möödub näiteks aku laadimistsüklite raiskamisest?

Selle Nest Cami toiteallikana päikesepaneeliga hoitakse aku täielikult laetuna. Kuid see sõltub päikesepaneeli kokkupuutest päikesega. Tootja sõnul töötab päikesepaneel pilvega kaetud tingimustes vähendatud laadimisvõimsusega.

Nii et teoreetiliselt peaks päikesepaneeli kasutamine aku eluiga mõnevõrra pikendama. Kui te ei ühenda püsivat elektrivarustust, hoiab päikesepaneel turvanuki töökatkestuse ajal töös.

Kuid võib-olla ühe kuni kahe kasutusaasta pärast peate selle akut sisaldava Nest Cami tõenäoliselt välja vahetama.

Hea kodu turvalisus, küsitav privaatsus

Kolmas kasutusvõimalus on kasutada seda Nest Cami siseruumides, et jälgida lähedalasuva akna kaudu juurdepääsu sissepääsule või väikelaste või lemmikloomade toamonitorina. See valik võimaldab ühendada kaamera lähedalasuvasse pistikupessa.

Seadmega on kaasas laadimiskaabel ja toitepistik sarnaselt muude elektrooniliste seadmete kasutamisele. Kuid see ei välista küsimust, mille ma varem tõstatasin seoses sisemise aku vastupidavuse ületava püsiva toiteallika mõjuga.

Kaamera võib olla sisse peidetud või väljastpoolt kättesaamatus kohas. See ei pruugi peatada varjatud isiklikke riske.

Kui asetate kaamera maapinnast väljapoole liiga kõrgele, võib see teie vaadet piirata. Liiga maapinna lähedal võib mööduja haarata kergesti eemaldatavast kaamerakerast, mis on metallplaadi külge kinnitatud vaid magnetiliselt.

Teine murekoht on andmete privaatsus. Google on öelnud, et ei jaga teiste üksustega isikut tuvastavat teavet, nagu nimed või e-posti aadressid. Siiski ei räägi ettevõte kasutajatele teie andmete kasutamise kohta rohkem midagi.

Hei, see on Google, millest me siin räägime. Ettevõte teenib suure osa oma rahast isikuandmete monetiseerimisega.

Kaaluda kompromisse

Peaaegu tühja aku täielikuks laadimiseks kulub kaasasoleva 7,5 W vahelduvvooluadapteri ja laadimiskaabli abil umbes viis tundi. Jällegi, olenevalt häälestuse konfigureerimisest määrab aku energiatarbimise. Kui kasutate seda Nest Cami ilma saidivälise tellimuseta, on teie reaalajas ja salvestatud esitus drastiliselt erinev.

Te ei saa salvestusruumi oma arvutisüsteemi maha laadida, isegi kui Nest Cam kasutab teie koduse või kontori Interneti-ühenduse kaudu WiFi-ühendust. Pardal olev salvestusruum on piiratud, ilma eemaldatavate või laiendatud salvestuspesadeta. Seega on selle kaasaskantava turvavideokaamera kasutamisel ilma kolmanda osapoole teenuseta mõningaid puudusi.

Näiteks 24/7 videoajaloo tellimusega vooluvõrku ühendatud Nest Cam salvestab umbes kaheksa minutit pidevalt reaalajas, enne kui lülitub sündmuste salvestamisele. Erinevalt teistest Nest Cami toodetest ei saa te selle tootega otseülekande salvestusi kohapeal salvestada.

Ilma tellimuseta on teie funktsioonivalikud vähem kasulikud. Te ei saa Nest-Aware’i pilve salvestada ilma tellimuse või mõne muu pilveta.

Saate salvestada liikumistuvastuse või sündmustepõhiseid videoid kaamera sisemällu ilma tellimuseta. Need videod kustutatakse aga kolme tunni pärast.

Rohkem kasutuskompromisse

Teised Nest Cami tooted töötavad Nesti rakendusega. Aga mitte see uus akumudel. See ei ühildu Nesti rakenduse ega saidil Nest.com saadaolevate teenustega.

Rakendus Home on saadaval nii Androidi kui iOS-i seadmetele. Sellegipoolest on see kaamera juurdepääsetav ainult rakenduse Google Home kaudu ja seda saab teha mitte võimaldab salvestada kohalikku arvutimälu.

Nest Cami akumudelil on piisavalt sisemälu, et salvestada kuni tund aega salvestatud sündmusi, kui see on võrguühenduseta. Google ütleb, et selle sisemälu pole turvakaalutlustel juurdepääsetav. Kahtlemata ei saa see ka sundida teid pikaajalisi liitumistasusid maksma.

Võrreldes Amazonile kuuluva odavama Ringiga on Google’ile kuuluval Nestil kõrgem videokvaliteet, see pakub professionaalset installimist ja pikemat prooviperioodi, enne kui teatud funktsioonide kasutamiseks on vaja tellimust.

Võrdluseks – nii Ringil kui Nestil on öönägemise ja mürasummutusfunktsioonid. Pesal puudub 180-kraadine liikumisulatus.

Mis on karbis

Välis-/sisekaamera-/aku Nest Cam sisaldab:

 • Nest Cam kaamera
 • Magnetiline alus
 • Seinaplaat
 • Kaks seinaankrut
 • Kaks seinakruvi
 • Üks laadimiskaabel ja toiteadapter
 • Lühike juhend
Google Nest Cam (väljas või siseruumides, akuga)
Nest Cam (väljas või siseruumides, akuga)


Wesserstein Premium päikesepaneel sisaldab:

 • Üks esmaklassiline päikesepaneel (11″ x 5″)
 • Üks kolme kruvi ja kolme seinaankruga kinnitusklamber
 • 13 jala pikkune toitekaabel
 • Kasutusjuhend
Wesserstein Premium päikesepaneel
Wesserstein Premium päikesepaneel


Päikesepaneeli müüakse eraldi, kuid see on mõttekas osta, kui plaanite Nest Cami õues kasutada. Wasserstein pakub kimpu vähem kui 250 dollari eest.

Tähelepanuväärsed omadused

Tehisintellekt on selle uue akuga Nest Cami ebatavaline lisand. AI võimaldab hoiatusi inimeste, pakkide, loomade ja sõidukite kohta. Saate valida, millist hoiatuste kombinatsiooni soovite.

Liikumis- või aktiivsustsoonid on võrdselt kasulikud. Saate konfigureerida, milliseid alasid soovite ümarkaameraga jälgida ja milliseid alasid ignoreerida. See võib olla väga kasulik, et vähendada või kõrvaldada liiga palju tarbetuid hoiatusi.

Nutikas kodu on ühendatud Google’i Voice Assistanti võrguga, mis võimaldab teil Nest Cami nutitelefonist häälkäskluste abil juhtida. Kui teil on juba Google Home’i rakendusega seadistatud teisi Google Home’i tooteid, on selle uue seadme lisamine lihtne.

See ühendub teie olemasoleva Wi-Fi-ga. Kui ei, on rakenduse Home seadistamine lihtne. Sisestage oma Wi-Fi mandaadid ja klõpsake kohe ühenduse loomiseks nuppu “Lisa uus seade”.

sarnased postitused

Leave a Reply