Motorola tõi Austraalias turule 3 uut servaseadet

2
Motorola tõi Austraalias turule 3 uut servaseadet

Motorola on turule toonud kolm uut servaseadet, mis on samad kui Motorola Edge 30
Ultra, Motorola Edge 30 Fusion ja Motorola Edge 30 Neo. Nende kolme uue seadme turuletoomine toimub samal päeval, kui bränd teatas strateegilisest partnerlusest Pantone’iga, globaalse värvide autoriteediga.

Motorola Austraalia ja Uus-Meremaa juht Kurt Bonnici ütles uute Edge’i seadmete turuletoomisel:

„Meie uusimate mMtorola servaseadmete turuletoomine on suur samm edasi selles, kuidas Motorola pakub turule kõige tipptasemel tehnoloogiat. Olenemata sellest, kas tegemist on uute standardite seadmisega võimsuse, jõudluse, kaamerate, ekraani või disaini osas, jätkavad meie servaseadmed traditsiooniliste nutitelefonide lipulaevade tavade piire.

Mida iga seade siis pakub? Vaatame kas.

Motorola Edge 30 Ultra

Motorola Edge 30 Ultra on kolmest turule toodud seadmest esmaklassilisem ning tehniline leht näitab ja tõestab seda.

Motorola Edge 30 Ultra on varustatud 6,67-tollise Endless Edge ekraaniga (2400 x 1080 @ 394ppi ja 144 Hz värskendussagedusega), mis on paigutatud sõrmejäljevastase kattega 3D Corning Gorilla Glass 5 klaasi.

Motorola Edge 30 Ultra toiteallikaks on Snapdragon 8+ Gen 1 mobiiliplatvormi protsessor, 12 GB muutmälu ja 256 GB sisemälu, kuigi pole selge, kas seda saab MicroSD-kaardiga laiendada.

Kaamerate osas on Motorola Edge 30 Ultra kolmekordne tagakaamera seadistus, mis koosneb 200 MP põhikaamera objektiivist, 50 MP ülilainurkobjektiivist ja 12 MP portree (2x telefoto) objektiivist. Esikaamera on 60 MP kaamera, mis tagab veatud insta selfie või TikToki ja snapchati videod ja palju muud.

Ühenduvuse osas on Motorola Edge 30 Ultra Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax.
2,4 GHz | 5 GHz | 6 GHz, Wi-Fi 6E, Wi-Fi leviala, Bluetoothi ​​versioon 5.2, 3G, 4G ja 5G võrguühendus.

Motorola Edge 30 Ultra töötab kohe karbist välja võttes Android 12-ga koos USB-C-pordi ja laadija, ekraanil kuvatava sõrmejäljelugeja ja 4610 mAh akuga, mis Motorola olekus peaks vastu pidama terve päeva, kuigi seda tuleb veel testida. ülevaatamise tingimustes ja jah, me vaatame seda seadet koos teiste seadmetega üle, kui saame need kätte, nii et hoidke nende arvustuste jaoks saidil silm peal.

Motorola Edge 30 Ultra on saadaval Interstellar Black hinnaga 1399 dollariga järgmistelt Motorola jaemüüjatelt, nagu JB Hi-Fi, The Good Guys, Officeworks, Big W, Mobileciti ja Lenovo.com alates oktoobrist, kuigi kuupäevad sellel kuupäeval ei antud. see etapp.

Motorola Edge 30 Fusion

Motorola Edge 30 Fusion on rohkem keskklassi seade ja sellel on võimatult õhuke, ideaalselt tasakaalustatud disain.

Motorola Edge 30 Fusionil on 6,55-tolline Endless Edge ekraan (2400 x 1080 @ 402ppi 44 Hz värskendussagedusega) ja see asub sõrmejäljevastase kattega 3D Corning Gorilla Glass 5 klaasis.

Motorola Edge 30 Fusioni kapoti all on Snapdragon 888+ 5G protsessor, 8 GB muutmälu ja 128 GB sisemälu, kuigi pole selge, kas seda saab MicroSD-kaardi kaudu kulutada.

Kaamerate osas on Motorola Edge 30 Fusion varustatud kolmekordse tagumise kaameraga, mis koosneb 50 MP põhikaamera objektiivist, 13 MP ülilainurkobjektiivist ja 2 MP sügavussensorist. Esikaamera on 32 MP kaameraobjektiiv, mis peaks need insta-selfid kindlasti hüppama.

Motorola Edge 30 Fusion töötab kohe karbist välja võttes operatsioonisüsteemiga Android 12 ja ühenduvuse osas on kaasas Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax, 2,4 GHz | 5 GHz | 6 GHz, Wi-Fi 6E, Wi-Fi leviala, 3G, 4G ja 5G võrguühendus, Bluetoothi ​​versioon 5.2, USB-C laadimisport koos NFC-ga.

Motorola 30 Edge Fusion on saadaval Cosmic Grey ja Solar Gold värvides JB Hi-Fi, The Good Guys, Officeworks, Big W, Mobileciti ja Lenovo.com 899 dollari eest ning seda müüakse alates 27. septembrist 2022.

Motorola Edge 30 Neo

Motorola Edge 30 Neo on pigem eelarve-, kuid keskmise tasemega seade ning esimene seade, mis jõuab 2022. aasta Pantone’i aasta värvi kategooriasse Very Peri osana Motorola pikaajalisest partnerlusest Pantone’iga.

Motorola Edge 30 Neo on varustatud 6,28-tollise POLED FHD+ ekraaniga (2400 x 1080 @ 419ppi värskendussagedusega 120 Hz).

Motorola Edge 30 Neo kapoti all on Snapdragon 695 5G protsessor, 8 GB muutmälu ja 128 GB sisemälu, kuigi pole selge, kas seda saab MicroSD-kaardiga laiendada.

Kaamerate osas on Motorola Edge 30 Neo kahe tagakaamera seadistus, mis koosneb 64 MP põhikaamerast ja 13 MP kombineeritud makro- ja sügavuskaamera objektiivist. Esiküljel on 32 MP kaamera objektiiv, nii et see peaks pakkuma veatuid insta selfisid.

Ühenduvuse osas on Motorola Edge 30 Neo Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac | 2,4 GHz + 5 GHz | Wi-Fi leviala, 3G, 4G ja 5G võrguühendus, NFC, Bluetoothi ​​versioon 5.1 koos 4020 mAh akuga, mis Motorola väitel peaks vastu pidama terve päeva.

Motorola Edge 30 Neo töötab kohe karbist välja võttes operatsioonisüsteemiga Android 12 ning see on saadaval Very Peri ja Black Onyxi versioonides JB Hi-Fi , The Good Guys, Officeworks, Big W, Mobileciti ja Lenovo.com 599 dollari eest ning jätkub. müük alates millalgi oktoobris, kuigi kuupäevi ja täpseid ajavahemikke pole märgitud.

Pantone’i strateegiline partnerlus

Nagu öeldud, on Motorola allkirjastanud ja teatanud strateegilisest partnerlusest Pantone’iga, ülemaailmse värvide alal, mis on ettevõtte väitel pikaajaline partnerlus, mis annab Motorolale juurdepääsu Pantone’i võrratutele teadmistele Pantone’i värviinstituudi ekspertide ja alamhulga kaudu. kureeritud värvidest, millel on tugevad disainitrendid, sealhulgas palju kiidetud Pantone’i aasta värv.

Partnerlus ühendab Motorola innovatsioonile keskendunud tehnoloogiajuhtimise Pantone’i teadmistega värvitrendide ja -prognooside alal, et võimaldada eneseväljendust värvide ja tehnoloogia ristumiskohas.

Motorola Austraalia ja Uus-Meremaa juht Kurt Bonnici on Motorola ja Pantone’i pikaajalise strateegilise partnerluse kohta öelnud, et:

“Me teame, et nutitelefonid on enamat kui lihtsalt suhtlusvahendid. Neist on saanud väljendusnõu, mis esindab seda, kes me oleme,” ja see. “Värv mängib selles suurt rolli – see on uskumatult võimas ja nagu meie nutitelefonid, aitab meil rääkida oma lugu ja luua ühenduse meid ümbritseva maailmaga.”

Pantone’i asepresident ja peadirektor Elley Cheng on kahe ettevõtte vahelise uue strateegilise partnerluse kohta öelnud, et:

“Oleme uhked, et saame teha koostööd Motorolaga, et pakkuda Austraalia tarbijatele nutitelefonid, millel on oma klassi parimad disainitrendid ja -värvid,” ning et “Motorola eesmärk on disainida, luua ja pakkuda inimestele üle maailma sihipäraseid uuendusi ning sellel on tugev ajalugu. intuitiivsete toodete väljatöötamisel. Pantone’is jagame neid väärtusi ja meil on hea meel teha koostööd Motorolaga, et rõhutada täpsuse tähtsust ja jõudu disainis, innovatsioonis ning värvide ja tehnoloogia eneseväljenduses.

on huvitav näha, kuidas see partnerlus tulevikus uute seadmetega töötab ja kuidas mõlemad ettevõtted aitavad mõjutada disainilahendusi, mis võivad aidata tarbijatel edaspidi Motorola seadmete ostmist kaaluda.

sarnased postitused

Leave a Reply