Meta hävitab oma portaali videokõneseadmed tarbijate jaoks

0
Meta hävitab oma portaali videokõneseadmed tarbijate jaoks

Mis just juhtus? Facebooki (nüüd Meta) portaali videokõnede / nutiekraaniga seadmed pole olnud tööstuse jaoks just ilmutus alates nende esmakordsest saabumisest neli aastat tagasi. Muljetavaldav müük ja keskmised arvustused ei ole takistanud ettevõtet uute variantide välja andmast, kuid mitte enam – vähemalt tarbijate jaoks.

Facebook andis 2018. aastal välja esimese portaali ja Portal+, et võtta vastu Amazoni uskumatult populaarne Echo Show. Kulmud kergitasid palju, kui käivitati midagi, mis võib potentsiaalselt kasutajate järele luurata, ajal, mil Facebooki ootas endiselt Cambridge Analytica skandaali tagasilöök, hoolimata sotsiaalmeediahiiglase lubadusest, et Portal pakub palju privaatsusfunktsioone.

Arvustajad ei avaldanud Portaalist liigset muljet ja uudis, et mõned Facebooki töötajad jätavad Amazonile viietärnised arvustused, ei aidanud selle eesmärki oluliselt kaasa aidata. Sellest hoolimata jätkas Facebook, nüüdne Meta, pere laiendamist eelmisel aastal 14-tollise Portal+ ja Portal Go abil.

Nüüd aga Teave teatab, et Meta on helistanud oma tarbijaportaalile ja lõpetab liini pakkumise, lubades samas olemasolevatele klientidele pikaajalist tuge.

Portaali ei hävitata täielikult, kuna Meta keskendub nüüd seadmete ärirakendustele; nad nägid pandeemia ajal müügi mõningast kasvu, kuna ettevõtted kasutasid neid kaugtöötajatega ühenduse pidamiseks.

IDC andmetel müüdi 2020. aastal 600 000 Portali seadet ja 2021. aastal müüdi 800 000 seadet. Viimane arv moodustab vaid 1% ülemaailmsest nutikõlarite ja -ekraanide turust.

Praegu on Meta veebisaidil neli portaali: 99-dollarine portaaltelevisioon teleritega ühendamiseks; 179-dollarine standardne 10-tolline portaal; 199-dollarine portaal Go; ja 14-tolline Portal Plus, mis maksab 349 dollarit.

Portaali tarbijaliin ühineb Meta kahe kaameraga nutikellaga, mille ettevõte hülgab, kuna selle riistvara ja metaversiooni projektide eest vastutava Reality Labsi divisjoni kärped.

sarnased postitused

Leave a Reply