LG Art Lab NFT platvorm käivitub teatud telerites

0
LG Art Lab NFT platvorm käivitub teatud telerites

Selle aasta alguses 2022. aasta CES-il teatas Samsung, et lisab valitud teleritele NFT-ostuvõimaluse. Lisasime nende funktsioonide mainimise oma aruandesse: CES 2022: Samsung kuulutab välja TV uuendused.

LG kunstilabor

LG (need kaks on konkurentsivaenlased) otsustas hiljuti lisada töötavatele teleritele oma NFT-platvormi WebOS 5.0 või uuem (2020. aasta või uuemad LG telerid). Ettevõtte uus NFT turg, nn LG kunstilaborvõimaldab teil oma telerist “osta, müüa ja nautida kvaliteetseid digitaalseid kunstiteoseid”.

LG näeb oma ühilduvate telerite pildikvaliteeti ja suuri ekraane täiuslikuna NFT-platvormil piltide kuvamiseks.

LG uus platvorm põhineb Hedera võrk. See võrk on detsentraliseeritud majanduse jaoks enimkasutatav, jätkusuutlik, ettevõtte tasemel avalik pearaamat, mis muudab ostmise ja müümise võimalikult lihtsaks, turvaliseks ja turvaliseks ning sisaldab ekraanil kuvatavaid QR-koode, mis võimaldavad kasutajatel kiiresti tehinguid sooritada. Wallypto – ettevõtte krüptoraha rahakott nutitelefonidele.

Pärast ostmist saab NFT-ga kaubelda LG Art Lab Marketplace’is, kus kasutajad saavad vaadata tehingute ajalugu. sisse Minu kollektsioon, nad saavad imetleda kõiki nende omandis olevaid kunstiteoseid.

Kuigi saadaval LG’s LED/LCD ja OLED-teleritega, vaadates oma NFT digitaalset kunstikollektsiooni LG OLED-teleril, kuvatakse parimad tulemused koos võimalusega kuvada absoluutset musta, pakkuda lõpmatut kontrasti ja suurepärast värvitäpsust.

Barry X. Ball

Kaasaegse kunsti fännidele pakub LG Art Lab esimest digitaalset kunstiteost tuntud skulptorilt Barry X Ball. Esimene neist kukkumistest peaks toimuma 22. septembril ja sellel on metallilise välimusega NFT-de komplekt.

Ball on tuntud klassikaliste ja modernistlike skulptuuride ümbertõlgendamise poolest, kasutades uusimaid 3D-skaneerimise ja printimise tehnoloogiaid ning traditsioonilisi tehnikaid.

Balli kunst debüteerib LG NFT pakkumisena ainulaadsete Metall-seeria digitaalsete teostega. Esimene neist jäädvustab kõik kunstniku skulptuurides kasutatud tekstuurid, detailid ja materjalid – sealhulgas väärismetallid ja vääriskivid – ning on saadaval platvormi LG Art Lab Dropsi funktsiooni kaudu. “Kivi” seeria.

LG Art Labi teler

Rohkem tuleb LG Art Labsilt

Teiste kunstnike töid on oodata igakuiselt.

Aitamaks kasutajatel paremini mõista oma lemmik-NFT-sid ja -loojaid, pakub LG platvorm kunstiteoste kirjeldusi ja lühifilme, mis tõstavad esile iga kunstniku loomingulised protsessid. Kasutajad saavad rakenduse profiilifunktsioonis jälgida iga kunstnikku ja nende kohta lisateavet ning neil võib olla võimalus mõnega neist kohtuda eelseisvatel LG sponsoreeritud kunstiüritustel.

Reklaam. Kerige lugemise jätkamiseks.

Oma pildikvaliteedi ja stiilse, minimalistliku disainiga LG järgmise põlvkonna telereid on kajastatud mitmetel kõrgetasemelistel kunstimaailma kalendriüritustel, sealhulgas Milano disaininädalal ja hiljuti toimunud Frieze Seoul.

Rohkem informatsiooni: lgartlab.com

NFT-d, Tidal ja kõige digitaalse tulevik

2022. aasta LG 4K ja 8K OLED-telerid jõuavad turule

LG LX3 painutatav 42-tolline OLED Flex teler täiustab teie mängukogemust

LG esitleb 97-tollist G2 Gallery seeria OLED-telerit: IFA Berlin 2022

2022. aasta telesaade: LG võitis parima 8K teleri; Sony parim 4K

CES 2022: LG tutvustab 97-tollist OLED-telerit ja 2. põlvkonna Evo G2, C2 tootevalikut

CES 2022: LG Objet OLED-teler toetub vastu seina

sarnased postitused

Leave a Reply