Klipsch kavatseb Resonado Labsi abiga ehitada väiksemaid kõlareid

3
Klipsch kavatseb Resonado Labsi abiga ehitada väiksemaid kõlareid

2022. aasta aprillis teatasime Sonose strateegilisest sammust omandada Mayht, et arendada väiksemaid kõlareid, kasutades tehnoloogiat, mis võimaldab väiksematel ja kergematel kõlaritel toota sama helikvaliteeti kui nende suurematel kõlaritel.

Nüüd näeb välja Klipsch läheb sarnases suunas, teatades partnerlusest Resonado Labsiga et tuua oma kompaktsete ja lamedate kõlarite tehnoloogiad tarbijaturule.

Pole kahtlust, et paljudele meist meeldivad hästi disainitud keskmise ja suure suurusega kõlarid ning Klipsch on sellel turul olnud esikohal. Ärge saage minust valesti aru, Klipsch toodab küll kompaktseid kõlareid, kuid muutuva elustiili ja väiksemate elamute jalajälgede tõttu otsib üha suurem hulk tarbijaid veelgi väiksemaid kõlareid, mis suudavad toota suurepärast heli.

Klipschi esmaesitluse kõlarid

Mida Resonado Labs lauale toob

Mis siis on Resonado Labsi kõlaritehnoloogias, mis võib olla Klipschi jaoks nii ahvatlev?

Võti on Resonado oma Res-Core tehnoloogia. Resanodo kirjeldab seda tehnoloogiat kui “kõrge jõudlusega kõlarimootorit”, mis suudab toetada kvaliteetset heli taasesitust kompaktsetes vormides. Klipsch ja Resonado väidavad, et Res-Core ei asenda Klipschi tahte järgi loodud sarvekõlarite tehnoloogiat, vaid täiendus, mis võib laiendada Klipschi kõlaritooteid rohkematesse rakendustesse ja keskkondadesse. Selle kaasatud tehnoloogiaga näen heliribade ja nutikate kõlarite paremat helijõudlust.

Resonado Labs Rescore
Resonado Labs Res-Core

Lisaks väikese vormiteguri toele pakub Res-Core tehnoloogia ka:

  • Maksimaalne tõhusus: kahe paralleelse varda magneti vahele riputatud lameda häälega mähis.
  • Kolbiline käitumine (teise nimega ühtlane jõujaotus): Kõnepooli ja membraani vahel säilib maksimaalne kontakt. See tekitab sujuva heli.
  • Kõrge lineaarne ekskursioon: See saavutatakse mootorikoostu juhtimisega suure jõudlusega vedrustussüsteemiga, mis võimaldab kõlaril suruda palju õhku sügavaima ja puhtaima bassi saamiseks.
Resonado Labsi draiver plahvatas
Resonado Labsi draiver plahvatas

Kus on tooted?

Seni pole selle partnerluse tulemusel konkreetseid tooteandmeid avaldatud, kuid mainitud on kahte tootenime: Kino üks ja Varjutus. Näidustuste põhjal näib, et nad kannavad Klipschi kaubamärki. Klipsch nõuab ka kindlalt, et nad ei hülgaks sarvedega kõlarite disaini ja lülituda täielikult üle Resonado kõlaritehnoloogiale. See tähendab, et näete Klipschi kaubamärgi all kõlareid, mis sisaldavad mõlemat tehnoloogiat.

Seni on ajakirjanduses vaid kiusatud, kuid lähikuudel on viidatud, et rohkem infot ja toote- või tootekontseptsioone tutvustatakse.

Huvitav on näha, mida mõlemad Klipsch/Resonado ja Sonos/Mayht partnerlussuhted tulevad välja.

Resonado Kahesuunalise kõlari kontseptsioon
Resonado Kahesuunalise kõlari kontseptsioon
Resonado Labsi väikese kõlari näide
Resonado Labsi väikese kõlari kontseptsioon
Resonado Labs Beam
Resonado Labs Beam Soundbari kontseptsioon

Rohkem Klipschi kohta:

Reklaam. Kerige lugemise jätkamiseks.

sarnased postitused

Leave a Reply