iOS-i süsteem, mis muudab teie sõidukogemust

2
iOS-i süsteem, mis muudab teie sõidukogemust

Apple on muutnud maailmas revolutsiooni alates selle asutamisest 1976. aastal. Sellest on saanud üks edukamaid idufirmasid maailmas ja nüüd on see inimeste elu oluline osa. Selle potentsiaali realiseerides on arendajad lisanud iOS-i süsteemi autodesse. tarkvara et muuta inimeste sõit turvalisemaks ja lihtsamaks. Vaatame, kuidas see tehnoloogia teekogemust muudab.

CarPlay, ülim kaaspiloot

CarPlay on välja töötatud selleks, et inimesed saaksid autoga sõites oma iPhone’i kasutada. Süsteem on juba auto sisseehitatud ekraanile paigaldatud, nii et te ei pea seda ise hankima, kuid saate siiski lisada CarPlay oma praegusele sõidukile, kasutades järelturu süsteemi. Oma CarPlayga

Armatuurlaud, saate oma nutitelefoni täielikult juhtida ja siiski teele tähelepanu pöörata. Siri aktiveerimiseks saate neid funktsioone kasutada otse armatuurlaualt või roolil olevast hääljuhtimise nupust. Siin on, mida saate teha CarPlay:

https://unsplash.com/photos/vEbmGrevc8s

Kaardid iOS-i süsteemis

Kui sõidate iga päev autoga tööle või olete entusiastlik reisija, peate teadma, kui masendav on liiklusesse eksimine. Samal ajal, kui teil on funktsioon, mis võib teile liiklusolukorda reaalajas teada anda, võib teil olla võimalik vältida liiklusummikuid ja säästa oma sõitudel aega. CarPlay saab teid aidata järgmiselt.

 • See ennustab teie e-kirjade, tekstisõnumite, kontaktide ja kalendrite põhjal, kuhu soovite minna.
 • See võimaldab teil avastada uusi linnu, pakkudes teede üksikasju, linnaosasid, puid, hooneid ja palju muud;
 • See hõlbustab teie juurdepääsu ja rakenduse kasutamist sõidu ajal, nii et te ei saa fookust kaotada;

Sõltuvalt teie eelistustest saate valida isegi paljude navigeerimisrakenduste hulgast Google Mapsist ja Waze’ist kuni T Mapi ja TomTomini.

EV laadimisjaam

Kui teil on elektriauto, on CarPlay-l süsteemi integreeritud funktsioon “EV Chargers”, mis aitab teil leida teie asukohast lähimad laadimisjaamad.

Muusika

CarPlayga pääsete ligi kõikidele oma esitusloenditele ja lemmiklauludele, ühendades oma Apple Musicu konto. Lisaks võite paluda Siril voogesitada otse raadiojaamu ja mängida midagi ettevaatlikult sõites. Olenemata teie kuvast on albumi kujundus piisavalt nähtav, et saaksite kiiresti tuvastada, mida praegu esitatakse.

Saate hõlpsasti oma albumites ja esitusloendites navigeerida, kuna liides on üsna intuitiivne ja puuteekraani juhtnuppe saate kasutada paremal pool, nii et te ei pea nende otsimisele aega raiskama.

Telefonikõned ja sõnumid

Autosse integreeritud Siri abil saate helistada või kõnesid lõpetada ilma ekraani vaatamata. Veelgi põnevam on see, et saad saata helisõnumeid ja paluda Siril saadetud sõnumid valjult ette lugeda. Kas soovite oma asukohta sõpradega jagada, et teada saada, kust neile järele tulla? CarPlay aitab teil teha kõik, et teie sõit oleks lihtsam.

See funktsioon on ülioluline, sest nagu te ehk teate, juhtub enamik liiklusõnnetusi seetõttu, et inimesed helistavad või saadavad sõnumeid sõidu ajal ning nende tähelepanu hetkeks nihkub. WHO andmetel satuvad autojuhid, kes autoroolis telefone kasutavad, neli korda suurema tõenäosusega autoõnnetusse.

Pärast õnnetust on raske taastuda ja kui olete saanud rohkem kui kehavigastuse ja elate läbi trauma, peate võtma aega, et jalule tõusta. Kuid kui teie vigastused on põhjustanud keegi, kes ei pööranud tähelepanu teele, võite teha a autoõnnetus Ühendkuningriigis ja saada hüvitist oma rahalise kahju eest.

Nõustajaga konsulteerimine aitab teil kohtuasja võita ja saate isegi hüvitise kalkulaatoriga arvutada oma vigastuse maksumuse. Näiteks raske seljavigastus võib olla kuni 160 980 naela.

Automudelid, millel on integreeritud iOS

Õnneks olenemata sellest, millist autot kavatsete osta, on CarPlay juba integreeritud enam kui 600 automudelisse, alates kõige tuntumatest kaubamärkidest nagu BMW, Audi ja Ford Lamborghinile, Jaguarile ja Subarule. Lisaks, olenemata sellest, millist iPhone’i mudelit te omate, ühildub CarPlay mudelitega alates iPhone 5-st kuni uusima iPhone Pro iOS-i süsteemini.

CarPlay toetatud rakendused

Saate kasutada CarPlayd mitte ainult oma iPhone’i süsteemi, vaid ka muude AppStore’i rakenduste kaudu. Saate isikupärastada seda, kuidas teie rakendused ekraanil kuvatakse, ja mõned olulised rakendused, mida saate kasutada, on järgmised.

 • WhatsApp
 • Spotify
 • Kuuldav
 • YouTube Music
 • Apple Podcast

Autovõtmed ja CarPlay

Veel üks CarPlay kasulik funktsioon on see, et saate oma digitaalsete võtmete abil oma iPhone’iga auto lukust avada ja käivitada. Saate neid võtmeid isegi sõprade ja perega jagada, et igaüks saaks iPhone’i kaudu juurdepääsu teie sõidukile. Lisaks on autovõtme funktsioon saadaval ka pärast seda, kui teie aku saab veel umbes viis tundi tühjaks, nii et te ei pea ootama telefoni laadimiseni.

CarPlay tulevane integratsioon

Tänu paljudele eelistele soovib Apple kahtlemata seda süsteemi veelgi lisada ja pakkuda juhtidele ülimat sõidukogemust. Seetõttu võib CarPlay järgmine värskendus sisaldada teavet järgmise kohta:

 • Teie sõiduki kiirus
 • Kütuse tasemed
 • Kliimasüsteemi juhtimine eemalt
 • Mitu pardal olevat ekraani
 • Reisijapoolsed ekraanid

Sõidukite süsteemidesse sisseehitatud tehnoloogia tähtsus

Mõned inimesed tunduvad olevat mures selle täieliku tehnoloogia integreerimise pärast meie ellu. Kuigi kõigi nende uute digitaalsete lahendustega sammu pidamine võib tunduda üle jõu käiv, võib autotööstuse innovatsioon muuta seda, kuidas me oleme harjunud sõitma.

Ilma innovatsiooni ja tehnoloogiata poleks meil praeguseid sõidukeid ega rohelisi autosid, mis on võimelised sõitma ilma tavalise gaasita. Arendajad ja tootjad otsivad alati paremaid lahendusi, mis hõlbustaksid meie elu ja vähendaksid riske, millega oleme seni kokku puutunud. Kindlasti tasub valida Androidi asemel iOS.

iOS-i süsteem täiustatud juhtimiseks

CarPlay on geniaalne süsteem, mis võimaldab juhtidel reisi nautides turvaliselt püsida. Ükskõik, kas teil on iga päev sama rada või seiklete tundmatutesse kohtadesse, CarPlay muudab teie sõidukogemuse paremaks.

sarnased postitused

Leave a Reply