Intehilli 15,6-tolline kaasaskantav monitor on meisterlik tööl ja mängimisel [Review]

1
Intehilli 15,6-tolline kaasaskantav monitor on meisterlik tööl ja mängimisel [Review]

Kas kasutate ainsa igapäevase juhina suure ekraaniga monitori koos lauaarvuti või sülearvutiga? Mõlemal juhul suurendab teise ekraani lisamine mugavust ja tootlikkust enam kui kaks korda.

Intehilli P15NF 15,6-tolline QLED kaasaskantav monitor võib teie töö- ja mängujõudlust suurendada. See plug and play, konfiguratsiooni ei nõua kaasaskantav paneel on ideaalne FreeSynci HDR-i mängu- või töömonitor.

Kui armastate nutitelefonis arvutimänge mängida või palju reisite, siis kerge P15NF võimaldab teil tuua suure ekraaniga jõuallika kõikjale, mis on käepärases 0,17″ x 14″ x 9,1″ pakendis, mis kaalub vaid 1,41 naela.

Ekraan pakub vapustavat FHD 100% DCI-P3 värvigamma 500-nitise heledusega ja sellel on muljetavaldav valik ühendusporte: kaks USB-C, üks Mini-HDMI, üks C-tüüpi OTG ja 3,5 mm kõrvaklappide pesa.

Intehilli 15,6-tollisel kaasaskantaval monitoril on piisavalt kinnisvara ja funktsioone, et piisata täisteenindusega lauaarvuti kuvarina. (Pildi krediit: Intehill)


On-the-Go (OTG) port ei ole alati kaasaskantavates monitorides kaasas, kuid selle olemasolu suurendab mugavust ja tootlikkust. OTG-adapter võimaldab ühendada täissuuruses USB-mälupulga või USB-A-kaabli oma telefoni või tahvelarvutiga läbi mikro-USB- või USB-C-laadimispordi.

Monitori paremas servas on Mini-HDMI port ja kaks täisfunktsionaalsusega C-tüüpi porti, et muuta see ekraan kaasaskantavaks sülearvutiks ja arvutimonitoriks.

See sobib ideaalselt ka PS5/4, Xboxi, Steam Decki ja Switchi jaoks. Kaasas on seinakontakti toitepistik USB-A-USB-C-pistikuga monitori toiteporti, USB-C-USB-C-kaabel ja Mini-HDMI-HDMI-kaabel.

Võitmatu ekraani jõudlus

10-bitise värvisügavusega QLED-paneel pakub suurepärase visuaalse kogemuse. See pakub ülimat teksti selgust ja erksaid pildivärve nii portree- kui ka maastikuvaates.

See ekraan pakub 178° vaatenurka, mis ei ole ekraani servadest pestud ega tuhmunud. Saate seadistada paneeli menüü värelusevaba ekraani teravamaks muutmiseks ja vähese sinise valguse režiimi jaoks, mis aitab veelgi vähendada silmade pinget, kui vaatate ekraani pikka aega.

Intehilli 15,6-tolline kaasaskantav ekraan, mis on ühendatud HP Chrombase'iga

Mudeli P15NF 500-nitine visuaalne ekraan (R) on ühendatud Chromebase’i arvutiga, millel on 250-nitine 21,5-tolline ekraan. Pange tähele, et kaasaskantav monitor kuvab ChromeOS-i alumist dokkimisriba, mis tagab sisuliselt täieliku funktsionaalsuse, ilma et peaksite põhiekraanilt käivitama ja teisele monitorile lohistama.


Professionaalsed visuaalsed standardid

Veel üks selle tugeva konstruktsiooniga kaasaskantava paneeli soodustav tegur on erinevus, mille DCI-P3 (Digital Cinema Initiatives – Protocol 3) sRGB kaudu pildile toob.

DCI-P3 on uuem tehnoloogiastandard värvide komplekti jaoks, mille on loonud filmitööstuses kasutatavate värvide standardimiseks Digital Cinema Initiatives (DCI) ja Society of Motion Picture and Television Engineer (SMPTE).

sRGB on varasem värviekraani standard, mille HP ja Microsoft lõid ühiselt 1996. aastal monitoridel, printeritel ja Internetis kasutamiseks.

Kui vanem sRGB-standard on kaasaskantavate monitoride puhul endiselt levinud, siis DCI-P3 toob kaasa laiema värvigamma ja selle kasutamine selles seadmes on mängijatele ja graafikaprofessionaalidele õnnistuseks. Eriti kui kasutate monitori õues või eredalt valgustatud kontorites või graafikastuudiotes, on DCI-P3-ga mudel P15NF palju paremini nähtav.

Intehill monitori Winodws 10 ekraani reguleerimine

Intehilli monitor (L) vajab vaid väikest konfiguratsioonimuudatust Microsoft Windows 10 kuva reguleerimisel. Pange tähele, et iga monitor näitab erinevat sisu ja täieliku funktsionaalsuse tagamiseks alumine riba.


Nutikas kaas, lollid tulemused

Karbis sisalduv nn nutikas kate on tüüpiline kaasaskantavate monitoride nõrk koht. Enamikul on kaasas mingi kokkupandav ümbris, mis kaitseb paneeli kandmise ja hoidmise ajal. Nutikas kate toimib ka lauaalusena.

Intehill Smart Cover
Intehill Smart Cover

Kui teile ei meeldi mõistatusi lahendada ja origami-olendeid voltida, võivad monitoride nutikad kaaned olla kasutu ja masendav kogemus. Sellisel juhul on katte tekstureeritud pind siiski libisemiskindel pind, mis ümbritseb paneeli tihedalt.

Raske plastikust vinüülmaterjal väikese magneti ümber aitab hoida katet monitori tagaküljel. Selle kolmeosaline disain on jäigem ja kasulikum tänu väikesele hingekujulisele tugevdusele, mis on osa kokkupandavate sektsioonide keskosast.

Siiski, kui kasutan seda monitori pikkadeks tööseanssideks, kinnitan kaks kahepoolset kinnitusteibi tükki. Üks osa hoiab tagaklappi libisemast ja teine ​​​​tükk hoiab paneeli alumist esiserva ettepoole liikumast.

Parem lahendus on kinnitada metallist mehhanism, mis tõmbab välja nagu pildiraam. Olen näinud seda meetodit ainult mõnel kaasaskantaval paneelil.

Lisad on olulised

Ühenduvus on selle monitoriga plussiks. Seda saab hõlpsasti ühendada telefonide, laua- ja sülearvutitega. Ainus nõue on see, et hostseadmel peab olema Thunderbolt- või HDMI-port. Uuemate Maci, Windowsi, Linuxi ja ChromeOS-i arvutite puhul on see harva probleem. Paneel ühildub ka SteamOS-iga.

Intehilli 15,6-tollise kaasaskantava paneeli lohistamise funktsioon

Intehilli kaasaskantav ekraan (L) kuvab hõlpsalt erinevat sisu, lohistades akent Linuxi sülearvutist. Linuxi arvutite puhul ei kandu dubleerivaid töölaua elemente ja käivitajaid teisele monitorile.


FHD-monitor tarbib minimaalselt energiat, mis on kaasaskantava kasutamise jaoks lisaeelis. See nõuab 10 vatti, kuid kaasas on 15 W toiteadapter – see on piisav alternatiiv, kui hostarvuti ei toita kaasaskantavat monitori pistikupesast.

Kuna mudel P15NF kasutab vähem kui 10 vatti, võib 20 000 mAh toitepank hoida monitori töös kauem kui 10 tundi.

See seade toetab kõiki Samsungi telefone, millel on DeX. Saate laiendada ka iPhone’i ekraani, kuid see vajab Lightning-HDMI-adapterit.

Pidage meeles, et mitte kõik Android-telefonid ei saada USB-C-pistikusse väljundsignaali. See määrab, kas teie telefon töötab selle kaasaskantava monitoriga.

Isegi minu uus Moto Stylus 5G (2022) nutitelefon on selles osas loll. See tulemus ei ole Intehilli süü.

Kust osta

P15NF 15,6-tolline QLED kaasaskantav monitor on praegu saadaval aadressil Intelhilli pood Amazonis. Selle loendi hind on 269 dollarit.


Soovitage arvustust

Kas on mõni tehniline toode või rakendus, mida soovite ülevaatamiseks soovitada? Midagi, mida sa armastad või tahaksid teada saada?

Saatke oma ideed mulle meiliga ja ma kaalun neid tulevases veerus.

Kasutage oma panuse andmiseks allolevat lugejate kommentaaride funktsiooni!

Leave a Reply