Hisense’i ja Enclave’i helipartner kodukinokomplektis

2

Kui kaalute kodukino seadistamist, kuid ei tea, kas soovite vaatamiseks telerit või videoprojektorit ja heli jaoks heliriba või kodukinosüsteemi, siis lõõgastuge.

Selle asemel, et kogu stressi ja aja üle higistada ning segaduses olla, on Hisense ja Enclave Audio koostanud pakkumise, mis sisaldab suurel ekraanil vaatamislahendust ja kodukino helilahendust, mis mitte ainult ei kõla suurepäraselt, vaid on hõlpsasti seadistatav ja kasutatav. . Tegelikult ei pea te selle kõige seadistamiseks olema “tehnik”. Kui ostate komplekti, saate $200.00 kinkekaardi.

Hisense

Komplekti Hisense’i osa koosneb kolmest valikust 4K UST (ultra Short Throw) projektori mudelist nende Laser TV ja Laser Cinema sarjast.

Hisnse L5G laserteler

Need projektorid teeb eriliseks see, et selle asemel, et panna projektor ruumi taha, asetatakse see ekraanile väga lähedale (seega termin Ultra Short Throw). See säästab palju ruumi, nii et saate suure ekraani vaatamise kogemuse ka väikeses ruumis (kui teil on ekraani jaoks piisavalt seinaruumi).

Projektorid kasutavad kauakestvat laseripõhist valgusallikat (kuni 20 kuni 25 000 kasutustundi) ja ekraani 4K UHD eraldusvõime, kasutades Texas Instruments XPR tehnoloogiat.

Kõik projektorid pakuvad HDMI-sisendit välistele allikatele, nagu Blu-ray/UHD Blu-ray-mängijad ja mängukonsoolid. Üks HDMI ühendus on ka ARC/eARC ühildub lihtsaks ühendamiseks Enclave Audio CineHome Pro süsteemiga, mida käsitletakse järgmises jaotises.

Siin on diagramm, mis tõstab esile selle pakkumise esiletoodud projektorite täiendavad põhifunktsioonid. Kui soovite süveneda, klõpsake toote nimel ja teid suunatakse iga toote täielikuma artikli juurde.

Projektor L9G laserteler L5G laserteleviisor PX1-PRO laserkino
Kerge mootor TriChroma laser Laser / fosfor TriChroma laser
Luumenid (ANSI) 3000 2700 2200
Sisseehitatud heli Kokku 40 vatti Kokku 40 vatti Kokku 30 vatti
Smart TV OS Android Android Android
TV-tuuner Sisseehitatud Sisseehitatud Sisseehitatud
Ekraani suuruse valikud 100 ja 120 tolli 100 ja 120 tolli 90 kuni 130 tolli
MSRP 5499,99 $ (100 tolli) 5999,99 $ (120 tolli) 3999,99 $ (100 tolli) 4499,99 $ (120 tolli) 3499,99 dollarit (ekraan ei kuulu komplekti)

Enklaavi heli

Kuigi Hisense projektoritel on tagasihoidlik sisseehitatud helisüsteem, koosneb komplekti teine ​​osa võimsamatest Enclave Audio CineHome Pro süsteem.

Enclave Audio CineHome Pro kodukino kõlarisüsteem

Enclave’i ei tee muljetavaldavaks mitte ainult suurem võimsus, vaid see on täis THX-sertifikaadiga 5.1 kanaliga kodukinosüsteem, mis pakub mugavust juhtmevabadele kõlaritele. Kõlarid hõlmavad keskmist, vasakpoolset esiosa, paremat esiosa, vasakut ruumilist heli, paremat ruumilist heli ja subwooferit.

CineHub Pro toiteallikaks on 11 häälestatud D-klassi võimendit ja 14 eritellimusel disainitud draiverit koos 10-tollise bassikõlariga.

Näpunäide: Saate lisada kuni 3 täiendavat subwooferit.

Reklaam. Kerige lugemise jätkamiseks.

Süsteem töötab nii, et seal on keskseade (CineHub), mis ühendub Hisense projektoriga HDMI-ARC/eARC ühenduse kaudu. Keskne jaotur võtab vastu kõik Hisense projektorite (ja muude nendega ühendatud seadmete) helisignaalid. WiSA tehnoloogiat kasutav CineHub saadab kõik helisignaalid juhtmevabalt süsteemi igasse kõlarisse ja bassikõlarisse. See tähendab, et kõlaritest ei ole vaja luua ühendusi jaoturiga kõlarijuhtme kaudu.

Näpunäide: jaotur, kõlarid ja bassikõlar peavad olema ühendatud vahelduvvooluvõrku.

Seda tüüpi juhtmevaba seadistus vähendab juhtmete segadust, nii et saate paigutada kõlarid eelistatud kohtadesse, ilma et peaksite juhtmeid peitma.

Heli tugi sisaldab Dolby Pro Logic II, Dolby Digital, Dolby Digital Plusja DTS digitaalne ruumiline heli.

CineHome Pro-l on ka hõlpsasti kasutatav nutitelefoni kaugjuhtimisrakendus iOS-i ja Androidi jaoks.

Enclave Audio kaugjuhtimispuldi liides

Valige oma komplekt

Saate siduda mis tahes ülalloetletud Hisense Laser TV / Laser Cinema projektoriga Enclave Audio CineHome Pro süsteemi ja saada 200-dollarise kinkekaardi, kui esemed koos ostetakse.

Täiendav teave Hisense/Enclave Audio kodukinokomplekti kohta, sealhulgas osalevate jaemüüjate loend, on saadaval aadressil Enklaavi heli ja Hisense.

Sobivuse saamiseks peate ostma mõlemad kaubad korraga, samalt jaemüüjalt.

Kust osta

See pakkumine on saadaval kuni 2022. aasta juulini.

Näpunäide: kui kvalifitseeritud jaemüüjatel on oma soodushind madalam kui MSRP, kehtib 200,00-dollarine kingitus ikkagi.

Leave a Reply