Highlander Partners on omandanud McIntosh Groupi

1
Highlander Partners on omandanud McIntosh Groupi

James Ellroy märkis kord oma Ameerika tabloid triloogia, et Dallases ei juhtunud midagi. Täna juhtus Dallases midagi väga suurt. McIntosh Group on omandatud. Kõik see.

Ülemaailmse tipptasemel helisüsteemide, kõlarite ja esmaklassiliste autoheliseadmete liidri omandamine on osa hiljutisest trendist; Sound United ja Sennheiser kui hiljutised näited suurte ettevõtete omandamisest. McIntosh Groupi omandamist on väga huvitav jälgida; või lihtsalt bränd, mis tagab, et tema juurdepääs kapitalile on kindlustatud, et rahastada jätkuvat kasvu.

Olime just nendega vähem kui 24 tundi tagasi Brooklynis Roteli privaatsel üritusel (me ei saa enne 22. juunit nende suurepäraste uute komponentide peale valada) ja keegi ei pilgutanud silmagi.

Highlander Partners, LP (“Highlander”), juhtiv erainvesteerimisfirma, teatas täna McIntosh Groupi omandamisest äsja moodustatud valdusettevõtte (“grupp” või “ettevõte”) kaudu. McIntosh Group on aastakümneid olnud tipptasemel helikategooria liider ja uuendaja ning täna toodab ja turustab maailma parimaid võimendeid, kõlareid, plaadimängijaid ja muid helitooteid mitmete tuntud kaubamärkide all.

Ettevõte on ajendatud pühendumisest kvaliteetsele jõudlusele, keerukale tehnoloogiale, rafineeritud disainile ja käsitöönduslikule tootmisele. Need põhimõtted on toonud kaasa kaubamärgid, mis on tuntud võrreldamatu disaini, tootekvaliteedi ja tarbijakogemuse poolest.

McIntoshi grupi logo

Grupp on ankurdatud legendaarsele McIntosh bränd. Alates 1949. aastast on McIntoshi võimendeid konstrueeritud ja valmistatud käsitööna Binghamtonis, New Yorgis ning need on läbinud uskumatu ajaloo, võimaldades üritusi alates presidendi inauguratsioonist kuni Woodstocki 69. aastani. McIntoshi võimendid on ülemaailmselt tuntud nii oma ikoonilise tunnuskujunduse – klassikaliste torude, nuppude ja armastatud sinise mõõtmisega esipaneeli – kui ka võrratu võimsa helikvaliteedi poolest.

Rühm sisaldab ka Sonus Faber, luksuslik disainer ja esmaklassiliste kõlarite tootja. Itaalias Vicenzas asuv kaubamärk keskendub selle käsitööliste meisterlikkusele, mis viib maailma kõige elegantsemate helitoodete loomiseni.

Sonus Faber pakub laia valikut tooteid alates meisterlikult kujundatud kõlaritest kuni kohandatud installitud lahendusteni ja tipptasemel juhtmevaba voogesituskõlariteni. Sarnaselt McIntoshiga ühendab Sonus Faber disaini ja innovatsiooni, et luua suurepäraseid tehnoloogilisi tooteid, mis on ühtlasi kunstiteosed, mida austavad nii audiofiilid kui ka disainimeelsed tarbijad.

Lisaks pakub McIntosh Group täielikult integreeritud turustusteenuseid Põhja-Ameerikas, Kesk- ja Lõuna-Ameerikas, Ühendkuningriigis ja Beneluxi riikides nii oma kaubamärkidele kui ka mitmetele kolmandate osapoolte kaubamärkidele, sealhulgas Pro-Ject (premium plaadimängijad), Rotel (premium võimendid ja elektroonika) ja Bassocontinuo (Itaalias valmistatud heliriiulid).

Kontsernil on ka edukas autotööstuse meelelahutusäri, pakkudes helitehnoloogiat valitud esmaklassiliste mudelite jaoks, sealhulgas McIntoshi kaubamärgi all olevad Grand Wagoneer ja Jeep Grand Cherokee L ning Sonus Faberi all olevad Maserati Grecale ja MC20.

Jeff L. Hull, Highlander Partnersi president ja tegevjuht kommenteeris: „Oleme mitme aasta jooksul oma investeerimisstrateegiat tarbijale keskendunud kaubamärkide ja luksuskaupade ümber arendanud. Võimalus omandada nii tugevaid kaubamärke kui McIntoshi kontsernis ei tule sageli ette ja oleme väga põnevil, et saame olla osa ettevõtte järgmisest peatükist. Usume, et on ainulaadne võimalus omandada teisi luksustehnoloogia kaubamärke ja kavatseme selles kategoorias aktiivseks jääda.

Reklaam. Kerige lugemise jätkamiseks.

McIntosh Groupi kaasjuhid Jeff Poggi ja Charles Randall kommenteerisid: “Meil on hea meel jätkata oma kasvutrajektoori järgimist koos Highlanderi meeskonnaga. Kõigi kaubamärkide ja tootekategooriate lõikes näeme jätkuvalt märkimisväärseid tulemusi ja ülemääraseid võimalusi; Usume, et Highlanderi finantskäsitlus ja tegevusteadmised võivad aidata neid väljavaateid ära kasutada.

Ben Slater, Highlanderi partner lisas: „McIntosh Group asub mitme tugeva trendi ristumiskohas, millest me innukalt osa oleme. Elamukeskkond areneb kiiresti, tehnoloogiast on saamas kogu kodu lahutamatu osa. Veelgi enam, tarbijad kogu demograafilise spektri ulatuses nõuavad kõrgekvaliteedilist heli praegu rohkem kui kunagi varem ning selliseid esmaklassilisi kaubamärke nagu McIntosh ja Sonus Faber peetakse üha enam funktsionaalseteks kunstiteosteks.

Lincoln International LLC tegutses finantsnõustajana ja Shearman & Sterling LLP oli McIntosh Groupi õigusnõustaja. Highlander Partnersi esindas õigusnõustajana Katten Muchin Rosenman LLP.

McIntosh Groupi kohta

McIntosh Group on tipptasemel koduheliseadmete disainer, tootja ja turundaja üle maailma. Ettevõte pakub laia valikut esmaklassilisi helitooteid mitme kaubamärgiga, teenindades väga lojaalseid helihuvilisi ja muusikasõpru. Kõigi McIntosh Groupi kaubamärkide ühine nimetaja on eesmärk äratada heli ellu kvaliteetsete toodete kaudu, mis on loodud toimima. McIntosh Group püüab tagada iga oma kaubamärgi pikaajalise arengu kooskõlas nende identiteedi, pärandi ja teadmistega. Lisateabe saamiseks külastage www.www.mcintoshgroup.com.

Highlander Partnersi kohta

Highlander Partners, LP on Dallases asuv erainvesteerimisfirma, mille hallatav vara on üle 2 miljardi dollari. Ettevõte keskendub investeeringute tegemisele ettevõtetesse sihtvaldkondades, kus ettevõtte juhtidel on märkimisväärne tegutsemis- ja investeerimiskogemus, sealhulgas põhitootmine, toit, kemikaalid, tarbekaubad jm. Highlander Partners kasutab investeeringute ostmise ja ehitamise lähenemisviisi, luues väärtust, aidates ettevõtetel kasvada nii orgaaniliselt kui ka omandamiste kaudu. Lisateabe saamiseks külastage www.highlander-partners.com.

Leave a Reply