Google’i 2022. aasta riistvarasari näitab, kuidas see kõik kokku tuleb

0
Google’i 2022. aasta riistvarasari näitab, kuidas see kõik kokku tuleb

Täna varahommikul levis sündmus Made by Google 2022 üle maailma. Üritusel tutvustati mitmeid uusi ja tulevasi Google’i riist- ja tarkvarauuendusi. Riistvara teadaannetes ei olnud Pixel Watchi, Pixel 7 Pro ja Pixel 7 pealkirjaga suuri üllatusi. Teised värskendused keskendusid peamiselt kaameratele, tehisintellekti kasutamisele ja ka natuke juurdepääsetavusele.

Pixel Watch – 549,00 Austraalia dollarit

Esitlusel mainiti korduvalt, et Pixel Watch on mõeldud igapäevaseks kandmiseks. Midagi, mis sai disainiprotsessi ja riistvara funktsioonide käigus väga selgeks.

Teeme kõigepealt siit ära koledad osad, sest ülejäänud osa näeb päris hea välja. 294 mAh aku tööiga pole, nagu kuuldavasti, kuigi hea, kui aku kestab terve päeva. Väidetavalt on 50% laadimine 30 minutiga, 80% 55 minutiga ning 100% laadimiseks kulub tund ja 20 minutit.

Ülejäänud disain ja funktsioonide komplekt on hästi läbimõeldud, intuitiivne ja väga kasutajasõbralik. Kella füüsiline suurus langeb õnnelikule keskteele – 42 mm. Pakkumisel on kolm värvikombinatsiooni:

 • Champaign Gold ümbris Hazeli aktiivse ribaga
 • Mattmust ümbris koos Obsidiaani aktiivse ribaga
 • Poleeritud hõbedane ümbris söe aktiivribaga

Põhjus, miks ülaltoodud rihmad on selliselt konstrueeritud, on see, et neid on keerdlukusüsteemi abil lihtne vahetada. See – nagu Fitbiti ribade vahetamine – võimaldab seadmel kiiresti ja lihtsalt erinevateks puhkudeks teiseneda.

Riistvararuumid ei olnud esitluses palju esile tõstetud, kuna keskenduti kasutatavusele ja funktsionaalsusele. Juurdepääs soovitud märguannetele ning segajate ja märguannete läbipõlemise vältimine on kiire ja lihtne seadistada, võttes arvesse veel paari funktsiooni, näiteks:

 • Google’i fotode piltide kasutamine kellakuvana
 • Toimivad Gmaili ja kalendri märguanded
 • Juurdepääs Google Payle sisseehitatud NFC kaudu
 • Kaardid pöörde kaupa juhised

Fitbiti integreerimine on samuti ootuspärane, kuna Pixel Watchi sidumine telefoniga on lõpule viidud Fitbiti rakenduse kaudu. See avab uue fitnessi ja tervise jälgimise maailma, mis on hästi kooskõlas pulsianduriga, mis kontrollib teie pulssi iga sekund, mis on üks põhjusi, miks aku kasutusaega on väga raske oluliselt suurendada.

Vaatamata ootamisele näib Pixel Watch olevat väga muljetavaldav riistvara. Sa saad tellige see nüüd Google Store’i kaudu ette 549,00 Austraalia dollari eest

Pixel 7 Pro – 1299,00 Austraalia dollarit

Pixel 7 Pro on loomulikult telefonide suur isa, kellel on kõige suurem ja parim pakutavast. Kuigi sel aastal on mõned väikesed riistvaralised muudatused, keskendub seade kasutajakogemusele. Pakub 6,7-tollist QHD-ekraani dünaamilise värskendussagedusega kuni 120 Hz.

Sellel on kolmekordne tagumine (50 MP lai, 12 MP ülilai ja 48 MP telefoto) kaamera ja 10,8 MP esikaamera, mis võimaldab ka seadme lukust avada. Jah, näoga avamine on tegelikult siin! Tensor G2 12 GB muutmälu tagab nii pideva jõudluse kui ka 5000 mAh – tüüpilise võimsusega – kombineerituna, et pakkuda terve päeva intensiivset kasutamist või kuni kolm päeva (proovime seda testida…) äärmusliku aku säästmise korral.

Google Store’i kaudu saate nüüd ette tellida, poodides on laos alates 13. Teil on valida kolme värvi vahel; Hazel, Snow või Obsidian, mis sobivad Pixel Watchiga ja viivad Google’i riistvara kooskõlla Material Youga.

Pixel 7 – 999,00 Austraalia dollarit

Pixel 7 on loodud kasutajatele, kes ei taha ega vaja tingimata kõigest parimat, vaid tahavad kõike piisavalt. Võimalused on paljudes valdkondades sarnased Pro-ga, mõned elemendid, nagu aku, mälu, salvestusruum, ekraani suurus ja värskendus, on kallimast mudelist madalamad.

Täpsemad andmed hõlmavad järgmist:

 • Kahe tagumise (50 MP lainurk ja 12 MP ülilai) kaamera seadistus koos 10,8 MP esiküljega, näoga avamise seadistusega
 • 6,3-tolline FHD ekraan, 443PPI ja kuni 90Hz värskendus
 • 8 GB muutmälu ja 128 GB või 256 GB salvestusruumi
 • Saadaval sidrunheina, obsidiaani ja lume värvides
 • 30 W kiirlaadimine või Qi laadimise võimalus

Paar olulist märkust on see, et nii Pixel 7 kui ka Pixel 7 Pro saavad jätkuvalt viis aastat turvavärskendusi ja 3 aastat OS-i värskendusi. Neil mõlemal on juurdepääs uutele funktsioonidele, mis on kavandatud järgmisel aastal välja langema, sealhulgas VPN-ile (lisateave on peagi saadaval) ja maagiale, mis on kiiresti muutumas teenuse Google Photos kogemuseks.

See on olnud tegus hommik Google’i entusiastide jaoks. Uuel aastal on uute funktsioonide ja Pixel Tabletiga tulemas veelgi.

sarnased postitused

Leave a Reply