Google teatab, et Google Play beetaversiooni arvutikasutajatele on nüüd Austraalias saadaval

1
Google teatab, et Google Play beetaversiooni arvutikasutajatele on nüüd Austraalias saadaval

Selle nädala alguses teatas Google, et reaalajas beetaversioon Google Play kasutajatele, kes võivad oma mobiiltelefoni kaudu arvutit kasutada, on nüüd avatud beetaversioonina siin Austraalias.

Uudis laiema beetaversiooni käivitamise kohta saabus pärast seda, kui Google teatas selle aasta alguses, et Google Play mängud tulevad personaalarvutitesse piiratud arvu mängijate jaoks beetaversioonina ja et ettevõte on viimase paari kuu jooksul rohkem kui kahekordistanud Google Play mängude kataloog kuni 50+ mänguni, mida saab mängida Windowsi arvutites Google’i loodud eraldiseisva rakenduse kaudu.

Google on teatanud, et tema Google Play mängude kataloog sisaldab paljusid maailma populaarseimaid mobiilimänge, sealhulgas Summoners War, Cookie Run: Kingdom, Last Fortress: Underground ja Slam Dunk.

Google on öelnud, et on teinud olulisi edusamme ka Google Play mängude käitamiseks esitatavate miinimumnõuete vähendamisel. Näiteks kasutajad, kellel on Windows 10+ arvuti koos integreeritud graafikakaardi ja 4+ tuumaga protsessoriga, saavad nüüd juurdepääsu Google Play mängudele.

Google on öelnud, et järgmise beetaversiooniga ootab ta uute funktsioonide lisamist ning arendajate ja mängijate tagasiside hindamist ning et kõik, kes soovivad osaleda beetaversioonis siin Austraalias ning registreeruda täiendavate uudiste ja teabe saamiseks, saavad tehke seda järgmise lingi kaudu – g.co/googleplaygames.

Androidi arendajad, kes soovivad ka Google Play mängude kohta lisateavet saada, võite minna Google’i lehele arendaja sait siin.

sarnased postitused

Leave a Reply