Google Messages valmistab ette rohkem uuendusi, sealhulgas häälsõnumite transkriptsiooni

1
Google Messages valmistab ette rohkem uuendusi, sealhulgas häälsõnumite transkriptsiooni

Google Message jätkab oma funktsioonide komplekti täiustamist aja jooksul. Oleme näinud RCS-i sissejuhatust – ja hiljutist Apple’i kasutamist, jätkuvaid funktsioonide täiendusi, otsast lõpuni krüptimist ja palju muud.

Nüüd läbi an APK lammutamine, on tuvastatud, et tõenäoliselt on tulemas rohkem uuendusi. Need on häälsõnumite transkriptsiooni lisamine (kasutades Android 13 transkriptsioonivõimalusi), rohkem emotikone ja parem galeriivaade sõnumite saatmiseks.

Kuna inimene kasutab regulaarselt häälmemosid, on transkriptsioon suurepärane lahendus. Mõnikord ei ole heli kvaliteet erinevatel põhjustel suurepärane, kuid Google’i AI teeb selle tõlgendamisel ja esitamisel head tööd. Seda funktsiooni saab sissetulevate sõnumite jaoks lubada kas käsitsi või automaatselt. Praktiliselt võib automaatne transkriptsioon saatmisel täpsust veelgi parandada. 9to5Google’i meeskonna sõnul on see üsna täpne, kuid mitte nii kiire kui reaalajas transkriptsioonifunktsioonid.

Värskendused ei piirdu sellega, kuigi täielik emotikonide reaktsiooni tugi on ka arenduses. Kuigi see pole enamiku kasutajate jaoks suur asi, on rühm, kes seda hindab. Funktsiooni ekraanipiltide ja kirjelduse põhjal saate oma isiklikule karussellile lisada mis tahes emotikone, mis on mõeldud tavapäraseks kasutamiseks või lihtsalt ühekordseks kasutamiseks.

Viimane tuvastatud uus funktsioon on tõesti kasulik, kui saadate regulaarselt pilte või videoid RCS-i kaudu. Varem olid teil hiljutised pildid kuvatud horisontaalse karusselliga, mille kaudu saate otsida. Nüüd saate suurendada suurust ja kerida vertikaalselt, suurendades ekraanil oleva galerii suurust ja hõlbustades piltide leidmist.

Google’il on olnud pikk tee, et leida sõnumsideplatvorm, mille juurde ta hea meelega kinni jääb. Kasutan seda regulaarselt ja väga hea meelega ning tean paljusid teisi, kes samuti teevad. Milliseid täiendavaid funktsioone soovite Google Messages lisada, et muuta see teie jaoks tavaliseks sõnumivahetuseks?

sarnased postitused

Leave a Reply