Focal Powered by Naim laieneb Miamisse ja Austini

1
Focal Powered by Naim laieneb Miamisse ja Austini

Tuntud prantsuse kõlarite kaubamärk Focal ja Briti helielektroonika liider Naim avavad Ameerika Ühendriikides kaks uhiuut brändiruumi. Antonio Gaspardi juhitav shop-in-shop Miamis avatakse CasaHiFi poes. Teine on täielikult Focalile ja Naimile pühendatud müügisalong, mis avatakse Texase pealinnas Austinis ja mida haldab Chris Ross. Need ruumid näitavad Focali ja Naimi tootesarju nagu ei kusagil mujal, kuid eelkõige pakuvad need ainulaadset kliendikogemust.

Need uued poed järgivad USA debüüti Focal Powered by Naim Houstonis, Texases, mida käsitlesime eelmisel aastal selle pidulikul avamisel. Nende uute kaupluste avamisega USA-s on nüüdseks avatud 24 Focal Powered by Naim poodi kogu maailmas.

Focal Grande Utopia kõlarid Focal Powered by Naim (Miami)

Focal Powered by Naim (Miami)

Asub aastal CasaHiFi kauplus kuulsas Coconut Grove’i naabruses asuv valgusküllane poes-pood koosneb neljast demonstratsiooniruumist kaasahaarava muusika kuulamise jaoks ning “kõrvaklappide ribast” veelgi intiimsemate ja isiklikumate kuulamiskogemuste jaoks. Kogemusi ja jagamist silmas pidades loob see ellu Focal ja Naim universumi ning näitab nende tootekollektsioonide rikkalikkust, sealhulgas põrandal seisvad, juhtmevabad, kompaktsed ja kodukino kõlarid, avatud ja kinnised hi-fi kõrvaklapid, CD pleierid ja striimijad, võimendid ja palju muud.

Focal Powered by Naim Miami
2610 South Dixie Hwy
Miami, FL 33133
Ametlik avamine: 21. juuni 2022

Focal Powered by Naim Austin Lobby
Focal Powered by Naim (Austin) Lobby

Focal Powered by Naim (Austin)

Nagu kõik võrgustiku poed, on ka Austini müügisalong ruum, mis on loodud spetsiaalselt Focali ja Naimi maailmade ja nende väärtuste ümber. Kaks esitlusruumi, “kõrvaklappide riba” ja avatud alad võimaldavad klientidel avastada neid erakordseid tooteid, hinnata nende kvaliteeti ja heli taasesitust. Eksklusiivsed viimistlused on samuti avastamiseks. Ikoonilised Focal Grande Utopia kõlarid on esitletud erakordse Ziricote viimistlusega. Seda Mehhikost ja Kesk-Ameerikast pärit peent puitu iseloomustavad põnev tera ja värvide mitmekesisus. See on käsitsi valmistatud Focali kapimeistrite poolt.

Fokaal Toiteallikaks on Naim Austin
9112 Anderson Mill Rd. Ste. B400
Austin, TX 78729
Ametlik avamine: 25. juuni 2022

Fokaal Toiteallikaks on Naim Austin Headphone Row
Focal Powered by Naim (Austin)

Isikupärastatud teenused

Focal ja Naim on kogu oma ülemaailmses butiikide ja kaupluste võrgustikus püüdnud teenindada kõiki, alates muusikasõpradest kuni puhaste audiofiilideni. Igaüks saab individuaalset tähelepanu ja asjatundlikku nõu. Tehes koostööd heliekspertide ja pikaajaliste partneritega, tagavad kaubamärgid teretulnud ja kohandatud teenusepakkumise kõigile, mis vastavad mis tahes vajadustele. Lisaks saate broneerida privaatse, isikupärastatud kuulamisseansi. See võimaldab teil täielikult kogeda Focal ja Naim helikvaliteeti ning ennekõike aidata teil seda oma kodus ette kujutada.

Focal Powered by Naim Miami Home Theater
Fokaal Toiteallikaks on Naim Austin

FPBN-võrk

The Focal Powered by Naim kaupluste võrk: Houston, Miami, Austin (USA); Saskatoon, Barrie, Winnipeg (Kanada); Lyon, Cannes, Perpignan (Prantsusmaa); Cheongdam-dong Seoul ja Starfield Hanam Seoul (Lõuna-Korea); Praha (Tšehhi Vabariik); Adelaide, Sydney, Perth, Melbourne (Austraalia); Guangzhou (Hiina); Berliin, Bad Schwartau (Saksamaa); Sevenoaks (Suurbritannia); Bukarest (Rumeenia); Bangalore (India), Vilnius (Leedu), Taipei (Taiwan).

VERVENTI AUDIOGRUPPI KOHTA

VerVent Audio sündis 2011. aastal, kaasates Fookuskaugus ja Naim Audio. Iga bränd toob kaasa oma austuse: Focal on hi-fi kõlarite ja kõlarite, pro-helimonitoride, autoheli, kohandatud paigaldustoodete ja kõrvaklappide tootja. Naim on tunnustatud Briti elektroonikaspetsialist, kes on spetsialiseerunud kahe kanaliga hi-fi-le, mitmetoalistele muusika voogedastussüsteemidele, võimenditele. Mõlemat tunnustatakse oma riigis erakordsete kaubamärkidena: Naim on mitmekordne Queen’s Awardi võitja, samas kui Focal on Prantsuse riigi poolt määratud kui “Entreprise du Patrimoine Vivant”. Üheskoos on nad ühendanud oma ainulaadsed tipp- ja uuendusvaldkonnad ning moodustavad maailmas võrdluspunkti.

FOCAL NAIM PÕHJA-AMEERIKA KOHTA

Reklaam. Kerige lugemise jätkamiseks.

VerVent Audio Groupi kaubamärgi tütarettevõtted, mis on sündinud Prantsusmaal toodetud akustilise heli maailmas juhtiva Focali ja Suurbritannias toodetud hi-fi elektroonika alal maailma juhtiva Naim Audio ühinemisel, kehastavad VerVent Audio investeeringuid USA-s ja Kanadas. Tänu oma turustusüksusele Keskne Naim Põhja-Ameerika püüab muuta Põhja-Ameerika territooriumi Focali ja Naimi turuliidriks.

sarnased postitused

Leave a Reply