Fitbiti uneprofiilid on veel üks põhjus, miks kaaluda lisatasu tellimust

1
Fitbiti uneprofiilid on veel üks põhjus, miks kaaluda lisatasu tellimust

Kuigi paljud meist põletavad küünalt mõlemast otsast, kas see meeldib või mitte, on piisav uni teie vaimu ja keha toimimiseks ülioluline. Siin tulevad mõnikord mängu aktiivsuse jälgijad, mis tuletavad teile meelde, et te ei peaks iga tund mõnda aega liikuma, vaid ka puhkama.

Fitbiti kasutajatele mõeldud Premium-tellimuse osana on lisatud uus funktsioon; Uneprofiilid. Kuigi see on armas, on see tegelikult loodud selleks, et aidata kasutajatel andmeanalüüsi abil oma une kvaliteeti mõista ja parandada.

Alates uutest mõõdikutest, sealhulgas unegraafiku varieeruvus, aeg enne korralikku und ja häiritud und, kuni varem jälgitud mõõdikuteni, nagu une kestus, rahutus ja REM-une, kujutavad need andmepunktid teie unemustrite ja -kvaliteedi terviklikku kuupikkust vaadet.

Andmeanalüüsi osana pakutakse kasutajatele erinevate mõõdikute jaoks ideaalseid vahemikke. Teie andmete põhjal joondatakse teie uneprofiil erinevate loomade ja nende magamisviisiga.

Pole üllatav, et selle toimimiseks piisavalt andmeid kogumiseks peate oma Fitbitit regulaarselt voodis kandma – vähemalt 14 päeva kuus. Unerežiimi andmete analüüsile juurdepääsu saamiseks peate olema tellinud ka lisatasu funktsioonid. Nende jaoks, kes juba kasutavad (või tellivad enne 4. juuli alguskuupäeva) Fitbit Premium, on teie esimene kuu analüütika valmis 10 päeva pärast.

Mittekliinilistes seadmetes on selliste funktsioonide kohta alati hoiatusi, näiteks see on ainult juhend. Nagu iga tervisega seotud puhul, kui teil on probleeme une kvaliteedi ja kvantiteediga või kui teil on muid olulisi probleeme; peaksite konsulteerima meditsiinitöötajaga.

sarnased postitused

Leave a Reply