Disney+ päev 2022 on naasnud: kas Iron Mike võib varastada välku ja Thori äikest?

3

Olles debüteerinud 2021. Disney+ päev on naasnud 2022. aastal ja seda kasutatakse sissejuhatuseks Disney 2022. aasta D23 Expo.

Näpunäide: Disney+ päev on neljapäeval, 8. septembril ja D23 Expo toimub reedest, 9. septembrist kuni pühapäevani, 11. septembrini.

Neile, kes pole D23-ga tuttavad, on see Disney iga-aastase väljaande “versioon”. San Diego või New York Comic-con ja Tähesõdade tähistamine mis on pühendatud kõigele Disneyle. See hõlmab filme, telesaateid, teemaparke, mälestusesemeid ja palju muud. D23 toimub iga kahe aasta tagant kell Anaheimi konverentsikeskus Californiasvaid mõne sammu kaugusel originaalist Disneylandi ja California seikluspargid.

Muidugi ei saa kõik Expol osaleda, kuid see ei tähenda, et te ei saaks osa sellest, mis sellel on. Nagu ka eelmisel aastal, pakub Disney+ Day uudiseid, eelvaateid ja esilinastusi, mida näidatakse järjest edukamas voogedastusteenuses, mis on pannud Netflixi, Amazon Prime’i ja äsja moodustatud Warner/Discovery tähele, et nad pole ainsad meediad. voogesitusplatvormid linnas.

Mida oodata 2022. aasta Disney+ päeval

Sisu, mida oodatakse Disneylt, Pixarilt, Marvelilt, Lucasfilmilt (Tähesõjad) ja National Geographicult, on Disney+ päeval oodata ja veel palju muudki.

Neile, kes tellivad Disney+, võite olla tuttav mõne allolevaga. Teiste jaoks võib see ahvatleda teid tellima.

Allpool käsitletakse peamisi pealkirju, mis suunduvad Disney+ 8. septembril 2022.

Pinnochio

Disney 1940. aasta “Pinnochio” on animaklassika ja vaatamata oma vanusele on see endiselt Disney fännide lemmik. Praegu on aga aasta 2022 ja nüüd mõlemad Netflix ja Disney toovad välja loo uued versioonid.

Guillermo del Toro käsitleb lugu Netflixi jaoks stop motion animatsiooni abil, samas kui Robert Zemeckis on loo ümber teinud live-action/CGI seguna Disney jaoks, mis debüteerib Disney+ 8. septembril. Osades on Tom Hanks (Geppetto), Joseph Gordon-Levitt (Jiminy Cricket) ja Benjamin Evan Ainsworth (Pinnochio). Huvitav on näha, kuidas mõlemad uued versioonid vastu võetakse.

Thor: Armastus ja äike

Thor Armastus ja äike

Kui jäite vahele Thor: Armastus ja äike kinodes või soovite seda uuesti näha, alates Disney+ päevast saate seda näha teenuses Disney+. Koduseks vaatamiseks pakutakse seda ka IMAX Enhanced formaadis.

Marvel Studios Assembled: The Making of Thor: Love and Thunder

Kui olete vaatamise lõpetanud Thor: Armastus ja äike, Disney+ pakub eksklusiivset tipphetki telgitagustest arendustest ja filmist koos režissööri Taika Waititi ning peaosades Chris Hemsworthi, Natalie Portmani ja teistega. Sisaldab intervjuusid ja võtteid.

Reklaam. Kerige lugemise jätkamiseks.

Autod Teedel

Jätkake välk McQueeni (Owen Wilson) ja tema parima sõbra Materi (Larry the Cable Guy) seikluste vaatamist saates Disney+, kui nad lähevad reisile Materi õe juurde. Muidugi juhtub teel lõbusaid asju. Auhinnatud stuudiost Pixar.

Tierra Incógnita

See on Disney+ uus sari. Lugu jälgib Eric Dalarast (Pedro Maurizi), teismelist, kes avastab jahmatava maailma, otsides tõde oma vanemate salapärase kadumise taga. Eric ja tema õde, keda kasvatasid üles emapoolsed vanavanemad ja õde Uma ( Mora Fisz ), otsustavad põgeneda oma vanavanemate eest, kes on neid hoolitsenud ja naasta oma lapsepõlvelinna Cabo Qwerti, et leida vastuseid mahajäetud. Tierra Incógnita park, kus viimati nähti tema vanemaid. Sellega tegeleb Disney õuduselementidega.

Vihje: Filmil on hispaania keelne dialoog ingliskeelsete subtiitritega.

Obi-Wan Kenobi: Jedi tagasitulek

Kui vaatate hiljutist Disney+ Obi-Wan Kenobi seeriat, siis siin on suurepärane kaasdokumentaal, mis läheb kulisside taha ennenägematute kaadrite, muu sisuga, sealhulgas olendite ja rekvisiitide loomisega, ja muid näpunäiteid Star Warsi kohta. Universum.

Tantsud tähtedega: professionaali meeldejäävamad hetked

Tantsud tähtedega logo

Kui jätate oma kohalikul ABC telekanalil filmi Dancing With The Stars vaatamise vahele, pole te üksi. Põhjus ei ole selles, et see on tühistatud, vaid koliti Disney+ uude koju.

Lisaks tavapärasele konkursile Dancing With The Stars esitleb Disney+ järgmise hooaja eel aga Dancing With The Stars: The Pro’s Most Memorable Moments. See erifunktsioon toob esile varasemad võidusaatused, avanumbrid ja isegi kuulsuste “eksitused”. Seda eriesitlust juhib sarja lemmik Derek Hough, kaasa arvatud Kym Johnson, Cheryl Burke ja Brandon Armstrong.

Simpsonid – tere tulemast klubisse

Selles uues lühifilmis tahab Lisa Simpson olla printsess, kuid tüüpilise Simpsoni moel võib halb olla palju kasulikum.

Frozen Sing-Along ja Sing-Along 2

Lemmiklood populaarsest filmisarjast “Frozen”, mis jälgivad õdede Elsa ja Anna seiklusi. Esinevad Idina Menzeli, Kristen Belli ja teiste hääled.

Teised pealkirjad tulevad Disney+-le

Kasvamine üles

Brie Larsoni ja Kultuurimaja loodud dokumentaalsari “Growing Up” näitab teismeliste elu väljakutseid, võidukäike ja keerukust kümne täisealiseks saamise loo kaudu 30-minutistes osades. Iga episood sisaldab intervjuusid ja elu võtmepunktide taaslavastusi.

Eepilised seiklused koos Bertie Gregoryga

National Geographic Explorer Bertie Gregory viib vaatajad rännakutele meie metsiku maailma kõige suurejoonelisematesse ja salajasematesse nurkadesse. Sel hooajal viibib Bertie Antarktikas, et leida suurim vaalade kogunemine, mis eales filmitud, ja kohtuda Sambias pühvleid küttivate lõvidega.

Mälestades

Meenub Disney Plusis

See on lühifilm, mis püüab vastata: kust tulevad ideed? Ja kuhu nad lähevad, kui nad on unustatud? Režissöör Elijah Allan-Blitz (eelmine Emmy võitja) on loo keskseks tegelaseks kirjanik (keda mängib Brie Larson), kes kaotab telefoni helisedes olulise idee. Kuldse valgusena kujutatud kadunud idee leiab kirjaniku sisemine laps, kes viib selle teekonnale läbi “Kujutlusmaailma”. See film on esimene, mis kasutab kaaslast Liitreaalsuse rakendus pärineb Disney+-st. See tähendab, et tellijad saavad looga suhelda, skannides telerit aadressil disney.com/Remembering.

Pulmahooaeg

Katie ja Stefan kohtuvad pulmas (mitte nende oma) ja armuvad teineteisesse. Nad alustavad suhet, hoolimata sellest, et Katie’l on juba kihlatu. Kaks kuud hiljem Katie pulmas mõrvatakse tema uus abikaasa ja tema perekond. Politsei arvab, et Stefan tegi seda. Stefan arvab, et Katie tegi seda. Sari muutub tegevusterohkeks maanteereisiks läbi Ühendkuningriigi ja USA, kus Katie ja Stefan jooksevad ning üritavad tõestada oma süütust. See sari ilmub ülemaailmselt Disney+, Ladina-Ameerikas Star+ ja Ameerika Ühendriikides Hulus.

Reklaam. Kerige lugemise jätkamiseks.

Vihje: Disney omab Hulus kontrollivat osalust.

Mike

See on 8-osaline piiratud sari, mis uurib Mike Tysoni poksikarjääri ja isikliku elu vastuolulisi tõuse ja mõõnasid. Endine poksimeister muutus armastatud spordikangelasest paariaks ja tagasi. Sarjas käsitletakse ka klassi ja rassi Ameerikas, samuti kuulsuse, naistevihkamise, jõukuse lõhe, Ameerika unistuse kontseptsiooni ja meedia mõju.

Sari on praegu USA-s Hulus saadaval. Kuus jagu on Disney+ päeval (8. september) saadaval ka Ühendkuningriigis ja Iirimaal.

Rohkem hüvesid ja üllatusi

2022. aasta Disney+ päeval Walt Disney World Resort Floridas ja Disneylandi kuurort Californias korraldab Disney+-st inspireeritud tegelaste kohtumisi, pildistamisvõimalusi ja palju muud.

Disney+ tellijatel ja nende külalistel, kellel on teemapargi piletid ja broneeringud, lubatakse Disneyland Resorti ja Walt Disney World Resorti teemaparkidesse siseneda 30 minutit enne tavapärast pargi avamist neljapäeval, 8. septembril.

Tellijad saavad sel päeval kasutada Disney PhotoPassi tasuta digitaalset allalaadimisvõimalust valitud kohtades Disney Hollywoodi stuudiotes ja Disneyland Resorti teemaparkides.

Disney+ võib 8. septembril pakkuda ka täiendavaid väljakuulutamata üllatusi ning loomulikult on seal ka kõik teadaanded, esitlused ja palju muud, mida saavad kogeda need, kes osalevad D23 Expol 9.–12. septembril.

Muidugi ei looda Disney mitte ainult praegustele tellijatele meeldida, vaid meelitab ligi ka uusi ning võite olla kindel, et ka Netflixi, Amazoni ja Warneri/Discoveri tipptegijad panevad tähele.

Disney kuulutab välja uued voogesituse tellimisplaanid ja hinnad: Netflix peaks muretsema

Disney+ päev 2021

Disney 2021. aasta neljanda kvartali finantsaruanne pole nii maagiline

Disney “Musta lese” strateegia võis anda tagasilöögi

Reklaam. Kerige lugemise jätkamiseks.

Spider-Man ja Jumanji tulevad Disney’sse voogedastuslepingu alusel Sonyga

Disney+ voogedastusteenus käivitatakse täna, 12. novembril 2019

Disney omandab Marvel Entertainmenti 4 miljardi dollari eest

Mida toob tulevik Netflixi jaoks? (Värskendatud)

Netflix kaotas 2022. aasta I kvartalis 200 000 tellijat – ja teises kvartalis üle 1 miljoni!

Netflix tõstab tellimuste hindu

Netflix laieneb 2022. aastaks mängudele

Warneri/Discovery ühinemine tähendab HBO MAXi jaoks suuri muudatusi

Kas nööri läbilõikamisel on rahaliselt mõtet?

“Tasuta” teleri juhtmete lõikamise valikud

sarnased postitused

Leave a Reply