Carsifi Wireless Android Auto vastuvõtja ülevaade – lihtne, mugav ja funktsionaalne

1
Carsifi Wireless Android Auto vastuvõtja ülevaade – lihtne, mugav ja funktsionaalne

Paar nädalat tagasi vaatasime põgusalt Carsifi juhtmevaba Android Auto adapterit. Nende meeskond oli lahkelt ja saatis meile ülevaatusüksuse, nii et see jõudis minu autosse ja on seal olnud viimased paar nädalat.

Ma ütlen ausalt, et ma olin üsna kahtlane selle seadme tegelike võimaluste suhtes, arvestades suhteliselt madalat hinda ja mitmeid teisi seadmeid, ilmselt tehke sama asja ja olge pisut enamat kui kallis paberkaal.

Õnneks said mu hirmud kiiresti leevendatud, sest Carsifi adapter lihtsalt töötas nii, nagu ta ütleb, kuid sellega ülevaade ei lõpe. Seadme lihtsuse tõttu ei saa see olema suur ülevaade, kuid meie testimise ajal on see olnud suurepärane kogemus.

Mis see on?

Füüsiliselt on see adapter, mille mõõtmed on 35,5 x 65,5 x 9,3 mm ja mis ühendab teie telefoni Android Autoga ühilduva stereosüsteemiga. Carsifi toiteallikaks on USB-port See loob traadita ühenduse asendada füüsiline kaabel teie mobiilseadme ja stereo vahel.

Kastis saate:

  • Seade ise
  • Paar kaablit: üks USB-C ühendab USB-C ja üks USB-A USB-C-ga
  • Tükk kahepoolset teipi seadme turvaliseks sõidukisse kinnitamiseks

Paberil on see üsna lihtne, kuid seadet seadistades avaldas see lihtsus mulle tõeliselt muljet. Selle sõidukiga ühendamisest, ühenduse loomisest ja muusika mängimisest kulus vähem kui kaks minutit. Seejärel peate täpselt valima, kuhu soovite seadme paigaldada või peita. Paljude jaoks on selle peitmine suurepärane valik, kuid kui te – nagu mina – vahetate regulaarselt telefoni, hoidke see ligipääsetavana, et saaksite oma uue telefoni ühenduse lähtestada.

Kui see on ühendatud, on kasutuskogemus peaaegu sujuv

Nagu ma varem ütlesin, olin ma veidi mures, et – nagu ka teised sarnased seadmed enne seda – see lihtsalt ei tabanud märki. Kuid kui ma sellega sidusin ja ühendus oli loodud, töötas see nii, nagu eeldasin, et füüsiline kaabel:

  • Ühenduse teatis teie mobiilseadmes
  • Peaseade näitas ühenduse loomist
  • Android Auto ilmus ja töötas nagu tavaliselt

Kuigi see on ülimugav selle poolest, et telefon ühendub automaatselt taskust ja see “lihtsalt töötab”, on siiski mõned väikesed puudused, mis väärivad tähelepanu. Alustades ilmselgest, ei lae teie telefon päeva jooksul neid akusid. Kui olete päeval laua taga, pole sellest suurt midagi, aga kui sellele tuginete, peate kas vaatama alternatiivseid laadimisvõimalusi või arvestama, et Carsifi pole teie jaoks.

Teine – ehkki väike – puudus on see, et ühendus ei käivitu nii kiiresti kui kaabelühendus. See pole tõesti suur asi ja ausalt öeldes on see mõistlik, arvestades, et Carsifi peab käivitama ja looma ühenduse teie telefoniga, mis seejärel käivitab Android Auto. Tavaliselt on selleks ajaks, kui ma auto käivitan, turvavöö kinnitan ja teele suundun, kodust vähem kui 30 sekundi kaugusel, enne kui muusika hakkab mängima.

Peale Carsifi konfiguratsiooni, mis võtab vaid hetke, on auto juhtmega ühendusel – vähemalt minu kasutusjuhtumi puhul – rohkem plusse kui miinuseid.

Kas ma soovitaksin Carsifit?

Lühiversioon on jah!

See on suhteliselt lihtne toode, kuid see on esimene, mida ma isiklikult proovisin88 ja mis teeb täpselt seda, mida väidetavalt teeb. Selle seadistamine on lihtne; Pärast seadistamist võite telefoni lihtsalt tasku jätta ja nautida Android Autot nii nagu muidu.

Carsifi juhtmevaba Android Auto adapter on praegu saadaval aadressil Carsifi sait 89,00 USA dollari eest (selle ülevaate avaldamise ajal umbes 131,00 Austraalia dollarit), mis on minu arvates seadme mugavuse seisukohalt üsna mõistlik.

Avalikustamisavaldus

Saatmiskulude tõttu ei ole Carsifi seadet tagasi nõudnud.

sarnased postitused

Leave a Reply