Amazon Prime Day 2022. aasta suve näpunäited

2
Amazon Prime Day 2022. aasta suve näpunäited

Amazoni iga-aastane Prime Day üritus on tagasi 2022. aastal 48-tunnine Summer Edition algab 12. juulil kell 3.00 EDT ja kestab kuni 13. juulini. Siiski on mõned varajased pakkumised saate ära kasutada.

Lisaks USA-le saavad osaleda ka peaministrid paljudes riikides, sealhulgas Austria, AustraaliaBelgia, Brasiilia, KanadaHiina, Prantsusmaa, Saksamaa, Itaalia, Jaapan, Luksemburg, Mehhiko, Holland, Portugal, Singapur, Hispaania, ÜhendkuningriikPoolas ja Rootsis.

Näpunäide: Hiljem sel suvel pakutakse esimest korda Prime Day üritusi Indias, Saudi Araabias, Araabia Ühendemiraatides ja ka Egiptuses.

Kliendid saavad osta riiklike kaubamärkide ja rohkemate kolmandate osapoolte müüjate tooteid kui eelmise aasta peapäeval, sealhulgas paljudelt väikestelt ja keskmise suurusega ettevõtetelt. Uued pakkumised – alates moest ja elektroonikast kuni mänguasjade ja kodudeni – avaldatakse kogu Prime Day ajal, pakkudes kokkuhoidu erinevate kategooriate toodetelt, sealhulgas klientide kõige armastatumate, Interneti-kuulsate toodete ja valiku kliimalubade sõbralike toodete puhul.

Ostke varakult, säästke palju

Kuigi Prime Day on loodud selleks, et pakkuda parimaid pakkumisi, on siin mõned varajased pakkumised, mida kliendid saavad kasutada alates teisipäevast, 21. juunist 2022.

Varased telepakkumised

Insignia NS-24F202NA22 teler
Sümbol NS-24F202NA22

Näpunäide: Pakutavad mudelid võivad muutuda.

Insignia 24-tolline HD Smart Fire TV: 89,99 $ (47% soodsam)

Insignia 32-tolline HD Smart Fire TV: 99,99 $ (44% soodsam)

Varased Amazoni vidinate pakkumised

Amazon Echo Show 5 2ng Gen.

Säästke kuni 55%:

Amazon Echo Glow
Amazon Echo Glow

Siit saate teada, kuidas valmistuda Prime Day ostukogemusest maksimumi saamiseks.

Ostke edasi Amazon Live: Algab 21. juuni, on klientidel võimalus osta varaseid Prime Day pakkumisi koos kuulsuste ja mõjutajatega, sealhulgas Porsha Williams, Joe ja Frank Mele ning Lala Kent. Peal 28. juuni kell 13.00 EDT ühineb Hilary Duff valitud väikeettevõtete omanikega, kes esitlevad oma tooteid ja jagavad inspireerivaid lugusid oma kaubamärkide taga. Vaatamiseks külastage amazon.com/liveprimeday või laadige alla Rakendus Amazon Live Shopping peal Tulekahju TV.

Reklaam. Kerige lugemise jätkamiseks.

Ostke kohe, makske aja jooksul kinnitusega: 28. juunist 11. juulini saavad Prime’i liikmed saada kolmelt võrdselt kuumakselt 0% krediidi kulukuse määra, kui nad kulutavad Amazonis sobivatele toodetele vähemalt 50 dollarit, kui Affirm on krediidi heaks kiitnud. Külastage amazon.com/affirm et rohkem teada saada.

Amazon Fresh Stores peamine eelis: Alates 29. juunist saavad Prime’i liikmed säästa 20% valitud toodetelt aadressil Amazon Fresh USA kauplused saavad seda eelist nautida aastaringselt, skannides Amazoni rakendust registris või makstes Prime Account registreeritud krediitkaardiga.

Teenige preemiaid Amazon Prime Rewards Visa kaardiga: 1. juulist 29. juulini saavad Prime’i liikmed 200-dollarise Amazoni kinkekaardi kohe pärast selle heakskiitmist. Amazon Prime Rewards Visa kaart. Kvaliteetse Prime-liikmesusega kaardiliikmed saavad Amazonis teenida 6% tagasi ja Terve toiduturg peapäeval ja 5% tagasi aastaringselt, pluss 2% tagasi restoranides, bensiinijaamades ja apteekides ning 1% tagasi kõikjal, kus viisat aktsepteeritakse.

Võida suurelt, toetades väikesi: 21. juunist 11. juulini saavad kliendid iga sobilikele väikeettevõtete toodetele kulutatud 1 dollari eest auhindu võita.

USA-s hõlmab see järgmist:

 • Mängueelne kogemus ja piletid Super Bowli LVII-le.
 • VIP-pääsmed muusikaelamustele Los Angeleses ja Las Vegases.
 • VIP-reis Amazoni esimesse rõivapoodi, Amazoni stiilLos Angelese lähedal.
 • Võimalus võita Amazoni kinkekaarte.

Näpunäide: Auhinna võitmiseks ei ole vaja osta. Loosimine on aga kehtetu, kui see on keelatud ja osalejad peavad olema 18-aastased või vanemad. Lisateavet loosimised ja ametlikud reeglid.

Otsige üles väikeettevõtte märk: Prime’i liikmed ostavad Amazoni poest väikeettevõtete kaubamärkide tooteid uue väikeettevõtte märgiga. Märgi abil on liikmetel lihtne tuvastada väikeettevõtete kaubamärkide ja käsitööliste tooteid. Lisateabe saamiseks ja kureeritud kollektsioonide ostmiseks (sh mustanahalistelt, naiste omanduses olevatelt ja sõjaväelaste pereettevõtetelt) külastage amazon.com/supportsmall.

Amazon Omni seeria teler
Amazon Fire TV Omni seeria: Peapäeval 46% soodsamalt

Valmistuge peapäevaks

Liikmed saavad teenida krediiti Prime Day ostude jaoks, saada kohandatud tootesoovitusi ning seadistada tehinguteatisi ja meeldetuletusi, et valmistuda. Amazon pakub ka eksklusiivset mängukogemust just Prime’i liikmetele, mida enne Prime Day’i tähistada. Kliendid saavad liituda Prime’iga või alustada tasuta prooviperioodi aadressil amazon.com/primeday osaleda.

Looge isikupärastatud soovituste kohta tehinguteatisi: Peaministri liikmed saavad tellida, et saada tehinguteateid, mis on seotud nende hiljutiste Amazoni otsingute ja hiljuti vaadatud üksustega. Kõik, mida nad peavad tegema, on külastada Amazoni rakenduse Prime Day sündmuste lehte praegusest kuni Prime Dayni, et luua tehinguteateid. Kui Prime Day saabub, saavad liikmed kõigi saadaolevate pakkumiste kohta push-teatisi.

Teenige 10 dollarit krediiti Peamine templikaart: 16. juunist kuni Prime Dayni kutsutakse liikmeid uurima liikmelisuse eeliseid, et saada 10 dollarit krediiti Prime Day tellimuse või tulevase Amazoni ostu eest. Osalemiseks koguvad liikmed templi nelja peamise tegevuse lõpetamise eest:

 1. Voogesitage Prime Video.
 2. Kuulake Prime Musicut.
 3. Laenage Prime Readingi või Kindle Unlimited’i raamat või lisage see nende teeki.
 4. Tehke esmaklassilise transpordiga ost.

Hankige Alexalt tehinguteatisi: Pealiikmed ei pea kunagi muretsema, et tänu Alexale tehingust ilma jääb. Liikmed saavad lisada tooteid oma soovide nimekirja, ostukorvi või salvestada hilisemaks ja seejärel paluda Alexal neid tehingust teavitada, kui see on aktiivne, või isegi tellida selle nende nimel.

Määra meeldetuletus: Prime’i liikmed saavad oma Alexa seadmetele öelda: „Remind me when Prime Day starts”, et saada hoiatust, kui algab kahepäevane pakkumine.

Reklaam. Kerige lugemise jätkamiseks.

Häälestage Ultimate Crown: 9. juulil algusega kell 19.00 EDT saavad Prime’i liikmed kogu maailmas kaasa elada suvisele mängusündmusele Ultimate Crown. Twitch.tv/Crown ja Prime Video. Tähtede mängijate ja striimijate koosseis võitleb otse Las Vegasest HyperX Arenal. Pealiikmetel on võimalus osaleda isiklikult või otsevestlustes, et võita eksklusiivseid kingitusi ja kingitusi.

Amazon Luna mängukontroller
Amazon Luna mängukontroller

Amazon Prime’i põhiteenused

Amazon Prime pakub ostlemist, säästmist ja meelelahutust enam kui 200 miljonile tasulisele liikmele üle maailma. USA-s hõlmab see järgmist:

 • Prime Videoga piiramatu juurdepääs auhinnatud filmidele ja sarjadele.
 • Kuulake reklaamideta 2 miljonit lugu, tuhandeid jaamu ja esitusloendeid ning tuhandeid taskuhäälingusaateid Amazon muusika.
 • Peamine lugemine, millel on juurdepääs enam kui 3000 raamatule ja ajakirjale.

Kohaletoimetamise eelised

 • Toidukaupade kohaletoimetamine ja järeletulemine Amazon Fresh and Whole Foods Marketist enam kui 5000 linnas ja alevikus.
 • Tasuta kohaletoimetamine samal päeval sadadele tuhandetele kaupadele enam kui 90 suuremas suurlinnapiirkonnas.
 • Tasuta ühepäevane kohaletoimetamine enam kui 20 miljonile kaubale rannikult rannikule.
 • Kiire tasuta kohaletoimetamine retsepti alusel alates Amazoni apteek ja retseptide kokkuhoid enam kui 60 000 osalevas USA apteegis

Prime’iga liitumiseks või tasuta prooviperioodi alustamiseks külastage amazon.com/prime.

Olge kursis rohkemate Amazon Prime Day pakkumistega, kui need avalikustatakse.

sarnased postitused

Leave a Reply