5G on peagi saadaval Amaysimi klientidele

0
5G on peagi saadaval Amaysimi klientidele

Mobile Virtual Network Operator (MVNO) Amaysim, Optuse otsene tütarettevõte, teatas täna, et käivitab peagi 5G-ühenduvuse ja plaanid oma ettemakstud klientidele.

5G-ühenduvus töötab otse Optus 5G võrgust, mis ettevõtte sõnul on praegu Austraalia kiireim 5G võrk allalaadimiskiiruse osas, mille on tunnustanud Opensignal. Teoreetiliselt annab see Amaysimi klientidele juurdepääsu oluliselt kiirematele allalaadimiskiirustele, madalamale latentsusajale, et kasutada reaalajas rakendusi paremini, ja suuremat võimsust samaaegsete ühenduste toetamiseks tihedalt asustatud piirkondades.

Amaysimi juht Renee Garner ütles:

„5G on kahtlemata mobiiltehnoloogia järgmine samm. Seetõttu on meil hea meel olla üks esimesi MVNO-sid, kes pakub oma Amaysimi klientidele täiustatud mobiilikogemust koos juurdepääsuga ülelaaditud allalaadimiskiirustele ja suuremale töökindlusele.

Lisaks on Optuse 5G juht Harvey Wright öelnud, et:

„Optus pakub klientidele jätkuvalt suure väärtusega 5G-d oma järel- ja ettemaksuplaanides, näiteks 60-dollarine 60 GB ettemaksupakett, ning meil on hea meel tervitada Amaysimi Optus 5G võrku.

Amaysim on teatanud, et 5G lülitatakse alates novembrist sisse, et uued ja olemasolevad kliendid, kellel on ühilduv 5G toega seade, saavad kasutada Amaysimi uut 5G mobiilipaketti vaid 55 dollari eest, mis sisaldab 60 GB andmemahtu, piiramatut standardkõnet ja tekstsõnumeid Austraalias. piiramatud standardsed rahvusvahelised kõned 42 sihtkohta, Optus 5G + 4G pluss võrgu leviala, piiramatu andmepangandus ja ilma lukustuslepinguta.

Oluline on märkida, et Amaysim ei ole tehniliselt esimene MVNO, mis kasutab oma 4G võrgu kõrval ka Optus 5G võrku ning teised pakkujad, nagu Southern Phone, Aussie Broadband ja Spintel, pakuvad praegu ka Optuse võrgu kaudu 5G-d.

Nüüd jääb üle vaid näha, millal hakkab ka MVNO alambränd Gomo 5G-plaane pakkuma.

sarnased postitused

Leave a Reply