2022. aasta mudel MG ZS EV on saadaval 44 990 dollari eest

0
2022. aasta mudel MG ZS EV on saadaval 44 990 dollari eest

Eile õhtul tõid MG Motor Australia ja Uus-Meremaa turule a ZS EV mudeli keskmise suurusega linnamaasturi värskendatud 2022. aasta versioon.

Kui turuletoomise hinnakujundus jääb väljakuulutatud tasemele, säilitab MG ZS EV BYD Atto 3 kõrval oma staatuse kahe parima hinna ja kvaliteedi suhtega elektriautona Austraalia turul.

Algtaseme MG ZS EV ‘Excite’ hind on 44 990 dollarit autosõidu kaugusel, samas kui Essence’i variant koos rohkemate lisadega, sealhulgas katuseluuk, esiistmesoojendus ja katusereelingud, on 48 990 dollari autosõidu kaugusel.

Uuel 2022. aasta ZS EV-l on välimus, mida täiendab uus akutehnoloogia, mis tagab 320 km WLTP sõiduulatuse, mis on 57 km rohkem kui 2021. aasta mudeli 263 km sõiduulatus.

Uus 50 kW kombineeritud laadimissüsteemi (CCS) võime tähendab, et saate 54 minutiga laadida kuni 80%.

ZS EV-l on 10,1-tolline värviline puuteekraan koos Apple CarPlay ja Android Autoga. Samuti saate jälgida oma MG ZS EV reaalajas jõudlust täiustatud 7-tollise digitaalse näidikuploki abil otse oma vaateväljas, et teel kiiresti reguleerida.

Uuendatud kindel esikate parandab aerodünaamikat, säilitades samal ajal esiküljel oleva laadimispordi. LED-tulede klastrid ees ja taga lisavad keskmise suurusega elektrilisele maasturile ka silmatorkavat lihvi.

Uuel ZS EV-l on 7-aastane piiramatu kilomeetrite aku garantii, mis täiendab MG 7-aastast piiramatut kilomeetrite pikkust garantiid.

Uus ZS EV pakub omanikele ka oma rakendusepõhist tarkvaraarhitektuuri, tuntud kui iSmart, mida toetab Amazoni AWS pilvepõhine süsteem.

See võimaldab omanikel teha õhu kaudu värskendusi, vahelduvvoolu kaugjuhtimispulti ja uste lukustamist, reaalajas navigeerimist, parklaotsingut „Leia minu auto”, reaalajas ilmateateid ja voogesitada heli Amazon Musicust.

Esimesel MG puhul saate toita seadmeid, mis kasutavad 2022. aasta ZS EV sõiduki laadimisfunktsiooni (V2L), kasutades auto akusse salvestatud elektrienergiat. Selleks on vaja V2L-pistiku lisatarvikut, mida saab osta MG Motori volitatud edasimüüjatelt.

Nii Excite’i kui ka Essence’i mudelid on saadaval viies värvitoonis: Brighton Blue Metallic; York valge; Pebble Black; Sloane Silver Metallic ja Diamond Red Metallic.

sarnased postitused

Leave a Reply